Pytania do twórców GWINTA

+
1. Czy planujecie użyć grafik które wygrały konkurs graficzny gwinta do nowych kart. Nie chodzi o ten dodatek ale ogólnie.
2. Czy jest planowany jakiś nowy konkurs o gwincie?
3. Czy następna wojna frakcji będzie polegać na Gernichorze vs reszta leaderów? To by było całkiem zabawne i gdyby taki pojedynek był teraz to nie zdziwił bym się gdyby wygrała.

1. Nie planujemy
2. Obecnie nie
3. Następna wojna frakcji będzie powiązana z Krwawą Klątwą
 
Skoro w przypadku @Ingen0000 ponowienie pytań pomogło również to uczynię.

1. Czy skórki dowódców będą kiedyś dostępne za pył meteorytowy?

2. Czy będzie w przyszłości możliwość zaopatrzenia się w Punkty Nagród dostępne za pieniądze (np. przy kupowaniu czasowo dostępnych pak bądź na stałe w sklepie)?

3. Czy licznik kolekcji w profilu będzie jeszcze poprawiany? Pamiętam jak pisaliście o tym, że zliczanie kart zostało już naprawione jednak u mnie wciąż nie wyświetla pełnej kolekcji pomimo jej posiadania.

4. Czy wraz z dodatkiem pojawią się w grze nowe kontrakty (inne niż dotyczące wygranych gier nowymi dowódcami)?
 
Czy karty z dodatku będą miały taką samą cenę w skrawkach jak i karty z zestawu podstawowego? Rewers i skin ukrytego będą mogły trafić w przyszłości do sklepu w nieco zmienionej formie. Zastanawia mnie co oznacza wyrażenie "w nieco zmienionej formie". Wydaje mi się że chodzi o to że skin nie bedzie miał tej aury a rewers nie bedzie animowany. Czy jednak te rzeczy będą miały szansę wrócić w wersji z pakietu? Bo na ten animowany rewers i skin mam chrapkę ale tak bez tej aury i animacji to meh.
 
Witam ! Mam takie dwa pytania:
1) Czy po premierze krwawej klątwy w zwykłych beczkach zebranych wcześniej również znajdziemy nowe karty?
2) Czy w związku z premierą dodatku planowany jest jakiś weekend z gwarantowanymi kartami premium?
 
Pytanie do Pawła Burzy, czy była by ewentualna możliwość krótkiej rozmowy z panem w siedzibie CDProjektu oczywiście na temat sugestii do Gwinta (w moim przypadku przede wszystkim archetypu Dzikiego Gonu).
Oczywiście moją sugestię na forum również zaraz opiszę (kiedyś nawet zmieniliście Nihtrala według mojej sugestii kiedy to się jeszcze dało wysyłać sugestie bezpośrednio do was bez korzystania z forum).
Za pewne potrzebuje pan znać jakieś szczegóły: Student lat 20, między 3-5 Kwietnia będę w Warszawie w ramach wyjazdu z WSFK (Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa) i chętnie bym odwiedził siedzibę choć by dla samej fotki o ile znajdę na to czas w mimo wszystko napiętym grafiku, pozdrawiam.
 
Czy będzie widok kart w ręku taki jak na OPENIE #8 ? Czyli maksymalnie wysunięte karty niż ma to miejsce teraz ? Pisałem kiedyś o tym do supportu na początku premiery HC. Ten widok jest fajniejszy =]. Fajnie jakby był wybór.
reka.jpg
reka2.jpg

Jeszcze wrzuciłem jak wyglądała cała ręka bez jednej karty :p. Świetny widok i widać liczniki kart =], a nie ucięte w połowie karty. Screen jest robiony z wyłączonym ruchem kamery.
 
Last edited:
@Alicja. @Burza46 Do tej porty artefakty poza: czarną krwią, przerazą, mieczem Vandergrifta i zasadzkami mają "zapał. Rozkaz: zrób x"
Teraz nagle "rozmieszczenie: zrób x" To błąd w tłumaczeniu czy zmieniacie sposób działania artefaktów?
 
Witam. Gdzie moge znalesc zasady punktowania w rankingach? Mysle ze czegos nie wiem. Gracz z 1 miejsca ma bilans 150/150/5 i 9600 pkt. Ja mam 130/130/5 i 5000pkt. Co robie źle ? 4 talie mam odblokowane na 100% MMR nie jest tak ze gram tylko jedna, gram 4 taliami
Post automatically merged:

Mam pytanie. Od czego zależy i jakie są zasady przyznawania gwarantowanego mmr? Ja mam 1250 ale są tacy jak wisziałem którzy mają 1500 a nawet 2400? Prosze o wytłumaczenie. Z góry dzięki
 
Last edited:
Pytanie do Pawła Burzy, czy była by ewentualna możliwość krótkiej rozmowy z panem w siedzibie CDProjektu oczywiście na temat sugestii do Gwinta (w moim przypadku przede wszystkim archetypu Dzikiego Gonu).
Oczywiście moją sugestię na forum również zaraz opiszę (kiedyś nawet zmieniliście Nihtrala według mojej sugestii kiedy to się jeszcze dało wysyłać sugestie bezpośrednio do was bez korzystania z forum).
Za pewne potrzebuje pan znać jakieś szczegóły: Student lat 20, między 3-5 Kwietnia będę w Warszawie w ramach wyjazdu z WSFK (Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa) i chętnie bym odwiedził siedzibę choć by dla samej fotki o ile znajdę na to czas w mimo wszystko napiętym grafiku, pozdrawiam.

Pewnie, proszę pytać o mnie na recepcji :)
 
Czy będzie widok kart w ręku taki jak na OPENIE #8 ? Czyli maksymalnie wysunięte karty niż ma to miejsce teraz ? Pisałem kiedyś o tym do supportu na początku premiery HC. Ten widok jest fajniejszy =]. Fajnie jakby był wybór.
View attachment 10994476View attachment 10994482
Jeszcze wrzuciłem jak wyglądała cała ręka bez jednej karty :p. Świetny widok i widać liczniki kart =], a nie ucięte w połowie karty. Screen jest robiony z wyłączonym ruchem kamery.

Witam, nie mamy takich planów. Tryb spektatora był dość specyficzny.
 
Witam ! Mam takie dwa pytania:
1) Czy po premierze krwawej klątwy w zwykłych beczkach zebranych wcześniej również znajdziemy nowe karty?
2) Czy w związku z premierą dodatku planowany jest jakiś weekend z gwarantowanymi kartami premium?

1. Nie, karty z dodatku będą tylko w beczkach Krwawej Klątwy
2. Nie wiemy jeszcze.
 
Czy artefakty zostały przeznaczone do wycięcia? Ilośc nerfów jest dość spora. Jeśli porównać obecne artefakty z tymi, które były na początku OB to niektóre karty są w zasadzie 2x słabsze. A widząc te nowe karty, to wychodzi, że dojdzie jeszcze kilka sensownych kontr na artefakty.
 
(...) 2) Czy w związku z premierą dodatku planowany jest jakiś weekend z gwarantowanymi kartami premium?
(...) 2. Nie wiemy jeszcze.

@Burza46 Widzę pewną niespójność wypowiedzi, bowiem na angielskim forum dzisiejsza odpowiedź brzmi:

Hi Paweł! Can we expect premium keg event with the launch of new expansion? Or in week or two from the launch? (...)
We'll have one before the expansion for sure.

Pytanie pierwsze (związane z powyższym): czy dobrze rozumiem, że wczoraj "jeszcze" nie było to wiadome, ale teraz najbliższy weekend (bo innego przed dodatkiem już nie będzie) ma być premium?

------

W tej chwili gracze na koniec sezonu rankingowego zdobywają nagrody w formie punktów nagród w/g pięciu poziomów:
- albo 5 (za rangę 30-26),
- albo 7 (za rangę 25-15),
- albo 10 (za rangę 14-8),
- albo 15 (za rangę 7-1),
- albo 25 (za rangę Pro)

Pytanie drugie (związane z powyższym): Czy byłaby mozliwość ustalenia "bardziej płynnych przejść" w tych nagrodach? Chodzi mi o wprowadzenie większej ilości pośrednich poziomów z dodatkowymi pośrednimi nagrodami - przykładowo w zakresie 7-1 znajduje się dość sporo graczy spadających z rangi Pro i konkurencja na tym etapie jest dość spora / trudna, więc ów przedział można by było rozbić na przynajmniej dwa: 7-4 (z nagrodą 15 punktów) i 3-1 (z nagrodą 20 punktów). Jeszcze inną możliwością byłoby ustalenie nagród rankingowych na zasadzie "co rangę dostaniemy +1 punkt nagród więcej".
 
Last edited:
Czy przy najbliższej aktualizacji 28 marca planujecie jakiś poważny boost dla talii krolestw północy w zakresie chociażby wrażliwości jej kluczowych jednostek na przenoszenie do innych rzędów? Z całym szacunkiem ale np. Taki Seltkirk nie tylko ze nie umywa się nawet do chociażby hialmara ze skellige (choć taki sam koszt prowizji), to i do tego ma nie tylko rozkaz, ale i wrażliwość na przeniesienie, a tymczasem hialmar działa z rozmieszczenia. To nie przesada trochę?
Pozdrawiam
 
Last edited:
Czy artefakty zostały przeznaczone do wycięcia? Ilośc nerfów jest dość spora. Jeśli porównać obecne artefakty z tymi, które były na początku OB to niektóre karty są w zasadzie 2x słabsze. A widząc te nowe karty, to wychodzi, że dojdzie jeszcze kilka sensownych kontr na artefakty.

Nie są przeznaczone do 'wycięcia'. :)
 
Top Bottom