Pytania do twórców GWINTA

+
Planujecie jakoś naprawić/reworkować liderów ,którzy obecnie niezbyt maja szansę zaistnieć?Niestety w niektórych przypadkach zmiana prowizji wiele nie zmieni.Taki Demawend jest memem od premiery.Addzie wystarczy dać 2 ładunki po 4 pkt obrażeń i zaczęłaby grać ,ponieważ obecnie nie zawsze trafia się cel o sile 8 lub więcej.Co do Calanthe,karta która dobiera powinna być przez nas wybierana ,bo często dobiera nam słabą kartę ,a taka zmiana pomogła by jej bardzo.
Po ostatniej aktuallizacji bardzo ucierpiała Anna ,jej umiejętność jest bardzo słaba na syndykat ,a także jest dużo gorsza od Calveita i Emhyra.Dużo bardziej pasowałaby jej umiejętność działająca z archetypem szpiegów.W NG mamy sporo kart działających ze szpiegami ale nie mamy żadnego dowódcy,zmiana Anny pozwoliłaby zaistnieć szpiegom jaki i samej liderce.

Ogólnie planujemy spory patch balansujący pod koniec lipca, żeby wyrównać siłę poszczególnych frakcji. Będziemy dostosowywać brązy frakcyjne, żeby dorównały Skellige i Syndykatowi. Co do innych zmian - na razie za wcześnie aby o nich mówić ;)
 
Cześć,
Mam pytanie odnośnie platformy PS4, mianowicie korzystamy z żoną z dwóch kont PSN, na obu mamy konta Gwinta. Chciałbym kupić Wojnę Krwi i zastanawiam się jaki sposob przydzielane sa karty z dodatku w gwincie. Zależy mi na tym żeby odblokować je na drugim koncie bo na moim koncie stworzyłem je już z odłamków :) czy wystarczy że zakupu dokonam z konta danego użytkownika konsoli?

Aby dostać karty z Wojny Krwi od GWINTA musisz mieć obie gry na tym samym koncie :)
 
Skoro juz są / będą wprowadzane zmiany w edytorze talii, to czy mozna by było w automatycznym niszczeniu kart dodać opcję niszczenia tylko tych kart, które mam powyżej ustawianej przeze mnie ilości egzemplarzy?

W moim przypadku (nie posiadam odpowiednich ilości kart w wersji premium) niszczenie absolutnie wszystkich nadmiarowych zwykłych kart jest bez sensu, bo nie zostawia mi nadmiarowych zwykłych egzemplarzy, które mogę taniej przerabiać na premium (bo wtedy dopłacam tylko pył i nie muszę wydawać fragmentów kart).
 
Czy planujecie wprowadzić w trybie treningowym możliwość predefiniowania kart z talii jakie dobieramy na starcie, tak aby można było przećwiczyć sobie synergie pomiędzy kartami bez konieczności dociągnięcia na rękę wszystkich wymaganych kart?
 
Po zablokowaniu wesołków skurwiela mogą dalej używać amoku, czy to jest bug czy blokada nie działa na amok?
 
Witam, CO SIĘ STAŁO ŻE PODCZAS GRY TRAFIAM NA PRZECIWNIKÓW Z KARTAMI MIESZANYMI Z ROŻNYCH FRAKCJI ????
np taki FILLOW gracz gra oszukując nie wiem jak oni to robią gra skelige a karty z potworów ma na rece ;/// ktoś dorwał się do kodu gry i może manipulować rozgrywką ?????? naprawcie to czym prędzej
 
Może to pytanie było lecz.... rzucając kartę "novigradzka sprawiedliwosc" zagrywamy kartę z naszego decku, jeśli to krasnolud tworzy i wzywa nam kopię na stół zagranej karty. Mój przeciwnik posiadal pułapkę "wilczy dół" na stole. Mówi ona że niszczy następną zagraną jednostkę zanim użyje umiejetnosci, wporzadku zniszczony zostal zagrany krasnolud oraz nie aktywowal zadnej umiejetnosci (ktorej nie mial) lecz karta specjalna powinna stwozyć kopię tego krasnoluda ktory zostal zniszczony, lecz nic takiego się nie stalo. Bug do naprawienia czy mam rozumieć ze tak to działa? (krasnolud o którym mowa to "zbir tasaka")
 
Witam, CO SIĘ STAŁO ŻE PODCZAS GRY TRAFIAM NA PRZECIWNIKÓW Z KARTAMI MIESZANYMI Z ROŻNYCH FRAKCJI ????
np taki FILLOW gracz gra oszukując nie wiem jak oni to robią gra skelige a karty z potworów ma na rece ;/// ktoś dorwał się do kodu gry i może manipulować rozgrywką ?????? naprawcie to czym prędzej

Jesteśmy świadomi tego błędu i pracujemy nad jego naprawą. Apelujmy żeby nie wykorzystywać tego błędu, ponieważ może skutkować banem. Jeśli zauważycie, że Wasz przeciwnik korzysta z tego błędu, szczególnie podczas gry rankingowej czy na Pro Ranku, śmiało zgłaszajcie do supportu.
 
Proszę o niebanowanie mnie, trzeba było czymś się zająć w ciągu dnia, by zapomnieć o upale :cry:

1. Czy jest w planach umożliwienie graczom rozgrywania gier w trybie sezonowym ze znajomymi?

2. Czy efekty nałożone na Kłobuka powinny znikać po zmianie w Porońca (i odwrotnie)?

3. Kiedy możemy spodziewać się informacji o Gwent Challenger?

4. Czy pojawi się w grze więcej ozdóbek graficznych za pył meteorytowy (takie jak paki z planszami Mahakamu, Aedirn itp.)?

5. Kiedy zostanie naprawione wyświetlanie ilości połówek koron pokazywanych w profilu gracza (pomimo resetu związanego z nowym dniem pokazuje stan tuż sprzed resetu)?

6. Czy w przeglądzie talii na Playgwent pojawią się osobne kategorie dla talii pod gry rankingowe i sezonowe?

7. Sugestia - żeby po wejściu na czat ze znajomym w grze od razu przesuwało na ostatnią odebraną wiadomość (na sam dół – obecnie wyświetla się początek konwersacji).

8. Czy w historii rozgrywek na Playgwent zostaną rozróżnione potyczki i gry sezonowe?

9. Czy w spisie talii na Playgwent zostaną jakoś wyszczególnione talie złożone pod tryby sezonowe?

10. Czy tryb sezonowy zostanie wykorzystany do testowania potencjalnych rozwiązań (jak wprowadzenie szpiegów dobierających karty ; zmiana ilości dobieranych kart po rundach; zniesienie limitu 10 kart w ręce)?

11. Czy skórki dowódców będą kiedyś dostępne za pył meteorytowy?

12. Czy zostanie stworzona nakładka na twitcha pokazująca opisy kart po ich najechaniu pod turnieje (wtedy casterzy nie będą musieli najeżdżać ręcznie i pokazywać ich - czasem w nieodpowiednich momentach [gdy akurat dzieje się coś ważnego])?

13. Czy trio wiedźmińskie zostanie zreworkowane (wiedźmińska gra karciana bez grywalnych wiedźminów)?

14. Czy zostaną wyłączone skróty klawiszowe prowadzące do podglądu talii czy cmentarza - nie da się przez to płynnie pisać w oknie czatu gry (tylko trzeba w oknie goga)? H wyłącza okienko czatu, D włącza podgląd talii, a G cmentarza.

15. W roadmapie nie było nic o trybie obserwatora – czy jest w planach na ten rok?

16. Czy i kiedy powróci kontrolowany coin przy rzucaniu wyzwań osobom z listy znajomych (bardzo ułatwiłoby to choćby aranżowanie lokalnych turniejów)?

17. Sugestia – zakładka w grze (np. w postaci kafelka jakie są w lewym dolnym rogu) w której byłyby rozpisane różne turnieje gwintowe (bardzo fajnie że w twigach pojawiają się coraz częściej informacje o turniejach).

18. Sugestia – gdyby do rekrutowania nowych graczy dodać dodatkowe bibeloty (tytuł, awatar, ramka) pewnie więcej graczy (co muszą mieć wszystko co dostępne) nagabywałoby znajomych, by wzięli i spróbowali Gwinta.

19. Czy projektanci są zadowoleni z reworku Nilfgaardu i czy planują kolejne takie większe zmiany (powrót zmodelowanej odkrywki)?

20. Czy tym razem przy okazji nowego dodatku więcej kart z istniejących już w grze dostanie zmiany/reworki? Przy Krawej Klątwie zadeklarowano na którymś ze streamów, że w tej chwili projektanci nie chcą tak ryzykować.

1. Nie planujemy takiej opcji
2. Tak
3. Już wkrótce
4. Tak
5. Najbliższy patch
6. Nie planujemy
7. Przekaże
8. Nie planujemy
9. Nie
10. Tryb sezonowy traktujemy jako nowy ciekawy tryb będący odskocznią id codziennego laderowania
11. Na obecną chwilę nie mam takich planów
12. Chcielibyśmy coś takiego wprowadzić
13. Raczej tak
14. Nie planujemy
15. Tak jest planowany na ten rok
16. Nie mamy w planach
17. W TWiGu staram się dodawać informacje o turniejach, w grze może w przyszłości
18. Przekaże
19. Obecnie skupiamy się na podciągnięciu brązowych kart ze wszystkich frakcji do siły Syndykatu i Skellige
20. Dodatki skupiają się na wprowadzaniu nowych kart a mniej na balansie obecnych kart
 
Błąd tłumaczenia w opisie frakcji Skellige:
Kilkaset mil od wschodniego wybrzeża Kontynentu leżą wyspy Skellige. W porównaniu do Królestw Północy czy Cesarstwa Nilfgaardu są tak małe, że wyglądają jak plama na mapie. Jak to się stało, że tak długo zachowały niezależność, że nikt ich nie zajął? Cóż – wielu próbowało. Wraki ich statków do tej pory tkwią pośród skał, a skelligijscy wojowie piją miód z ich rdzewiejących hełmów. Od kilku dekad nikt już nie próbował podbić wysp, co martwi ich mieszkańców. Jak tu się wykazać, okryć chwałą, zdobyć miejsce przy stole przodków? Cóż, nie pozostaje im nic innego, jak wsiąść na drakkary i, zagrzewając się pieśnią, popłynąć przez wzburzone morze ku żyznym nizinom, mordować i łupić…
Co leży za wschodnim wybrzeżem Kontynentu to pewnie sam Sapkowski nie wie. Powinno być oczywiście zachodniego.
 
Czy da się zmienić wybór "Pojedynków frakcji"?? Wybrałam Nilfgaard i Scoia'tael, a wolałabym Północ i Novigrad. Czy jest szansa na zmianę tego wyboru?
 
Kiedy zostanie rozwiązany problem z niepoprawnym naliczaniem (resetowaniem się) wzmocnienia dla jednostki Harald Gord? Dlaczego musimy czekać na takie fixy tak długo? Karta jest przez to wyłączona z użytku. Pozdrawiam.
 
Kiedy zostanie rozwiązany problem z niepoprawnym naliczaniem (resetowaniem się) wzmocnienia dla jednostki Harald Gord? Dlaczego musimy czekać na takie fixy tak długo? Karta jest przez to wyłączona z użytku. Pozdrawiam.

Będzie naprawiony w najbliższej aktualizacji
 
Top Bottom