Pytania do twórców GWINTA

+
Dlaczego CDPR po zakończeniu Pojedynków Frakcji nigdy nie podaje wyników punktowych a jedynie pozycje?

Dostarczam punkty dla wybranej przeze mnie frakcji, więc chciałbym wiedzieć ile ich w sumie zdobyła.
 
Lipiec chyli się ku końcowi. A pod jego koniec miała ukazać się aktualizacja zwiększająca grywalność KP i reszty peletonu. Są jakieś wieści (plany) jakie zmiany ona wprowadzi albo chociaż kiedy zostanie wprowadzona?
 
Czy w nowej aktualizacji będą jakieś zmiany dla Calanthe?Od Krwawej Klątwy nikt nie może zbudować na niej sensownej talii.
 
Skoro planowana jest rewizja artu S. Juniora, czy można przy okazji odświeżyć wizerunek Calanthe? Królowa zmarła w kwiecie wieku, po czterdziestce; co prawda przy tuszy, ale wciąż opisywana jako urodziwa. Calanthe w Gwincie jest zaś starsza nawet od owej z serialu Brodzkiego i Szczerbica, co jest absurdalne, bo królowa tak zaawansowanego wieku po prostu nie dożyła.

Niby drobiazg, ale po tym jak netflixowa Calanthe ma być brązowowłosa (sic!), chciałbym widzieć Lwicę z Cintry oddaną wiernie w choć jednej adaptacji.
 
Czy jest szansa iż pełen, nieocenzurowany art Juniora będzie dostępny do kupienia za pył, bądź gotówkę?

Praca to żadna, bo art jest już gotowy, a da większe pole do wyboru użytkownikom, i pozwoli na dodatkowy zarobek minimalnym kosztem, bo ktoś na pewno się na to by skusił.
 
Na jakiej zasadzie obliczane są % graczy, którzy zdobyli osiągnięcia w Gwincie (te dostępne z poziomu GOG-a)? Licznik pokazuje, że 83,2 % graczy ukończyło samouczek: czy wliczają się w to wszyscy, którzy uruchomili grę już po premierze HC, czy wliczane są również nieaktywne konta z bety (które nie był uruchamianie w HC)?
 
1. Czy golem treningowy zostanie zaopatrzony w większa ilość talii ?
2. Czy powstanie możliwość oglądania gry znajomego na żywo poprzez aplikację ?
3. Czy kontakt z przeciwnikiem zostanie w jakikolwiek sposób wzbogacony ponad obecne już 6 odzywek liderów ?
 
Od pewnego czasu można zauważyć pewien harmonogram podczas sezonu:
- najpierw wprowadzenie nowego trybu sezonowego
- potem tydzień jest chyba wolny
- następnie wprowadzenie pojedynku frakcji/dowódców
- następnie wprowadzenie trybu sezonowego na arenę

Czy w związku z tym, można byłoby dodawać jakąś tabelę czy terminarz na początku miesiąca z dokładnymi datami i godzinami rozpoczęcia i zakończenia eventów? Myślę, że ułatwiłoby to graczom rozplanowanie sił, formy rozgrywek itd.
 
1. Obecnie 6 odzywek liderów to zdecydowanie za mało. Czy dodacie kwestię przywitania się? Zrobicie dwie kwestie pomyłki (jedno jako mój błąd i drugie jako twój błąd)?
2. Również najczęściej grając potworami nie da się zrozumieć co dowódca miał na myśli. Czy dodacie jakieś tłumaczenie zamiast zostawić trzy kropki?
3. W becie były używane okrzyki Geralta, Jaskra, Ciri itd. Czy planujecie aby chociaż część kart mogła się odzywać? Czasami ich odzywki mogą bardziej pasować sytuacji.
 
Czy ponownie tydzień po wprowadzeniu dużych zmian w Gwincie doczekamy się hotfixa próbującego ratować balans czy może Sigi z obecną umiejką która pozwala mu kumulować dowolną liczbę ładunków (ograniczoną jedynie liczbą zagranych w czasie meczu Zbrodni) pozostanie z nami na dłużej?
 
1. Czemu zmieniliście głos dijkstry? On mówi dokładnie to samo co było za czasów bety.
2. Nowy tryb sezonowy bardzo mi się podoba ponieważ rozgrywki są bardzo szybkie. Za czasów bety zagrywano 13 kart przez całą partyjkę a teraz zagrywamy 16. Jest to potencjalnie 6 min więcej w momencie gdy dwóch graczy wykorzystuje swój czas w 100%. Widać to było na openie gdy czas trwania turnieju był dłuższy w porównaniu z innymi turniejami. Czy jest może szansa abyście skrócili czas na ruch do 45 lub 50 sekund?
 
Czy jest szansa by Nilfgaard był przynajmniej w połowie tak dobrze zaprojektowaną frakcją jak w becie? Czy jest szansa by uzyskał jakąś tożsamość? Od początku HC wszyscy czekają ja szpiegów i dalej nic. Tęsknie też za dobrze zaprojektowaną odkrywką, a nie taką ruletką jaką była w HC. Za każdym razem gdy na youtubie odpali mi się jakiś stary filmik z bety z szpiegami/odkrywką/alchemią czuję ogromną pustkę i żal :/ Proszę, sprawcie by Nolfgaard był znowu wielki.
 
Witajcie,

ponieważ Paweł ostatnio pochwalił się graniem w wersję mobilną to mam w związku z nią kilka pytań
  1. Czy planowane są otwarte testy (bądź szersze zamknięte) przed premierą gry?
  2. Wersja mobilna będzie miała synchronizację konta z wersją PC? Będzie można grać tym samym kontem co na platformie GOG?
  3. Kiedy możemy spodziewać się więcej informacji odnośnie tej edycji Gwinta?
  4. Wersja iOS dalej powstaje tylko pod kątem iPhone'a, czy też będzie interfejs dopasowany do większych ekranów iPada?
  5. Czy obecny tryb sezonowy jest grywalny na małym ekranie dotykowym?
  6. Przy okazji premiery mobilnej możemy spodziewać się jakiejś większej kampanii reklamowej?
  7. Czy gracze tylko mobilni dostaną jakąś alternatywę w nabyciu kart z Wojny Krwi (mobile to będzie jedyna platforma gdzie będzie dostępny Gwint a nie będzie można zakupić Wojny Krwi), czy też pozostanie jedynie ich tworzenie za skrawki w znacznie wyższej cenie niż inne karty?
  8. Na jakim modelu iPhona Gwinta ogrywa Paweł?
  9. Wersja mobilna będzie posiadała identyczną funkcjonalność jak konsolowo/desktopowa, czy też zostanie z niektórych opcji i zawartości okrojona?
Powodzenia przy pracy
p.
 
Last edited:
Mam jeszcze jedno pytanie o Zemste i Ukrytego. Czy jest planowana jakiś rework/buff który sprawi że archetyp zemsty będzie bardziej konkurencyjny?
 
Witajcie członkowie gwinta jak i pracownicy!
Oto moje następujące pytania.
1 Czy możecie urozmaicić tworzenie decku? Np Karty w tle na zastanowienie się jaka karta pasuje nam do decku i taka mała.. :X
2 Co sprawiło lub co chcieliście osiągnąć tworząc poradnik decku gdzie każdy może skopiować i grać? Według mnie jest to złe gdzie gracz powinien myśleć a nie kopiować i jeśli chcecie zróbcie z tego tryb (oczywiście jest mało kart co szanse wzrastają)
3 Na czym teraz pracujecie.

PS Do punktu 2 tryb miałby polegać na gotowej stworzonej talii z obydwóch graczy i podczas wybierania monetą gracz który wygra gra swoją talią a przeciwnik gra jego talią lub po prostu zamieniają się deckami.
 
Last edited:
Zatęskniłem za najlepszą karcianką w jaką kiedykolwiek grałem, wszedłem więc zobaczyć co się dzieje w HC i mam tylko jedno pytanie.
Kiedy powrót do starego, dobrego Gwinta?
Jak nigdy to tylko kwestia czasu, aż całkowicie zwiniecie interes. Przy okazji zgarniacie teraz troche $$$ za jakieś ramki i inne pierdółki i wsio nie? Sukces lecim dalej? Więcej szumu niż to warte. Wasz szefu w jakimś wywiadzie mówił (Slama czy jak mu tam), że nie jesteście głusi na głosy graczy, którym sie podobał stary Gwint - po takim czasie? ała mój policzek - i mówi, że teraz jest najlepszy moment na powrót. Nie wiem czy to żart, ale nawet jeśli to bardzo słaby. E-sport widzę też kwitnie do tego rekordy oglądalności na Twitchu, a serwery to Wam ledwie wyrabiają chyba, bo graczy w opór. Spójrzcie gdzie był Gwint o tej porze dwa? trzy? lata temu, a gdzie jest teraz. I odpowiedzcie sobie na pytanie czemu tak jest. Podpowiem Wam wasze dziecko nie wróciło do domu tylko go straciło... na zawsze.
 
Last edited:
Top Bottom