Pytania do twórców GWINTA

+
Dlaczego Sigismund Dijkstra nie ma kontraktu na mistrzostwo oraz posiada tylko jeden wpis fabularny w drzewku nagród? Sprawia to nieprzyjemne wrażenie, jakby dowódca ten został wprowadzony w pośpiechu.
 
Cześć.
Pytanie 1. Czy Dziki Gon otrzyma w końcu swój własny archetyp? Dla mnie jest to zwyczajnie niezrozumiałe aby upiorni jeźdźcy mieli być archetypem wspierającym inne archetypy ,przecież zaprzecza temu lore jak i sama istota Dzikiego Gonu. Poza tym jak to brzmi? "Archetyp wspierający". W takiej grze nie powinno mieć to nawet miejsca. Oczywiście ,że jakaś uniwersalność istnieć musi i archetypy jak najbardziej powinny w fajny sposób móc się przeplatać, ale mamy też od tego karty neutralne ,a jednak Dziki Gon jest czymś co nie powinno być traktowane po macoszemu jak w Gwincie.
Pytanie 2. Kiedy wróci Dagon?
 
Dlaczego Sigismund Dijkstra nie ma kontraktu na mistrzostwo oraz posiada tylko jeden wpis fabularny w drzewku nagród? Sprawia to nieprzyjemne wrażenie, jakby dowódca ten został wprowadzony w pośpiechu.

Dobre pytanie, postaram sie dowiedzieć :)
 
Cześć.
Pytanie 1. Czy Dziki Gon otrzyma w końcu swój własny archetyp? Dla mnie jest to zwyczajnie niezrozumiałe aby upiorni jeźdźcy mieli być archetypem wspierającym inne archetypy ,przecież zaprzecza temu lore jak i sama istota Dzikiego Gonu. Poza tym jak to brzmi? "Archetyp wspierający". W takiej grze nie powinno mieć to nawet miejsca. Oczywiście ,że jakaś uniwersalność istnieć musi i archetypy jak najbardziej powinny w fajny sposób móc się przeplatać, ale mamy też od tego karty neutralne ,a jednak Dziki Gon jest czymś co nie powinno być traktowane po macoszemu jak w Gwincie.
Pytanie 2. Kiedy wróci Dagon?

1. Dziki Gon potrzebuje więcej kart żeby stać się archetypem, kto wie może kiedyś będzie dodatek związany tylko z Gonem?
2. Chcielibyśmy zbudować coś wokół Dagona, natomiast jeszcze to potrwa chwile :)
 
Zatęskniłem za najlepszą karcianką w jaką kiedykolwiek grałem, wszedłem więc zobaczyć co się dzieje w HC i mam tylko jedno pytanie.
Kiedy powrót do starego, dobrego Gwinta?
Jak nigdy to tylko kwestia czasu, aż całkowicie zwiniecie interes. Przy okazji zgarniacie teraz troche $$$ za jakieś ramki i inne pierdółki i wsio nie? Sukces lecim dalej? Więcej szumu niż to warte. Wasz szefu w jakimś wywiadzie mówił (Slama czy jak mu tam), że nie jesteście głusi na głosy graczy, którym sie podobał stary Gwint - po takim czasie? ała mój policzek - i mówi, że teraz jest najlepszy moment na powrót. Nie wiem czy to żart, ale nawet jeśli to bardzo słaby. E-sport widzę też kwitnie do tego rekordy oglądalności na Twitchu, a serwery to Wam ledwie wyrabiają chyba, bo graczy w opór. Spójrzcie gdzie był Gwint o tej porze dwa? trzy? lata temu, a gdzie jest teraz. I odpowiedzcie sobie na pytanie czemu tak jest. Podpowiem Wam wasze dziecko nie wróciło do domu tylko go straciło... na zawsze.

Nie planujemy powrotu do starego GWINTA.
 
1. Dziki Gon potrzebuje więcej kart żeby stać się archetypem, kto wie może kiedyś będzie dodatek związany tylko z Gonem?
2. Chcielibyśmy zbudować coś wokół Dagona, natomiast jeszcze to potrwa chwile :)
Odnośnie dodatków.
Czy dodatki zawsze będą starać się równomiernie dodawać karty do wszystkich frakcji? Moim zdaniem jest to niezbyt fajne rozwiązanie gdyż potrafi to trochę skrzywdzić klimat dodatku (tak przynajmniej odczuwałem w Krwawej Klątwie obecność Cintryjczyków i Driad chyba, że w lore jest to uzasadnione). Wolałbym już aby 1 dodatek skupiał się na 1 lub 2 frakcjach. Dodatek o Dziki gonie bym przyjął z radością (chodziło mi dłuższy czas po głowie ,żeby powstała taka ekspansja) choć nie wiem jak mógłby taki dodatek wyglądać. Raczej osobna frakcja z niego nie powstanie ,lecz w sumie czemu nie? Wiadomo ,że są ograniczenia dotyczące samej wiedzy na temat Dzikiego Gonu ,ale jako osobna frakcja ze swoimi dowódcami mogłaby chyba funkcjonować. Trzeba by dodać tylko więcej kart. Prędzej jednak widział bym to jako dodatek tylko dla frakcji potworów z osobnym drzewkiem (dodatek wprowadziłby nowe karty Gonu i 3 bądź 4 nowych dowódców-gdyby wstawiono na ich miejsce Caranthira i Imleritha to bym się nie zdziwił).No tylko pewnie gracze by się zeźlili na złych Redów bo na potyczkach i rankedach wszyscy nowości testują i tylko potwory grają.Oj trochę się rozgadałem ,ale jeszcze jedno pytanie.
Czy każdy dodatek będzie wprowadzał nowych dowódców?
 
Czy planujecie dodać nową zakładkę na oficjalnej stronie,dzięki której będziemy mogli zobaczyć popularność liderów,ich win rate i jakie karty sa z nimi grane(jak w starym gwentup'ie)?.Takie rozwiązanie byłoby dobre dla nowych graczy,którzy często mają problem podczas tworzenia kart i zdobywaniu liderów.
 
Zauwazylem jedna wazną rzecz w gwincie, jest karta (magiczny wstrząs) która cofa sojuszniczą jednostkę z pola bitwy do talii właścieciela i teraz- czemu ta karta zagrywana na szpiega nie cofa tegoż szpiega do naszej talii? ten szpieg ma status szpiega wiec toretycznie my jestesmy jego wlascicielem. Ta sama logika mogła by zostać zimplementowana do Emhyra który mógłby cofać szpiegów do swojej ręki, co myślicie o tym? mysle ze mogło by to wzmocnić ten archetyp
 
Przyszło mi jeszcze kilka pytań odnośnie wersji mobilnej więc poszerzę o nie poprzednią listę:
  1. Czy planowane są otwarte testy (bądź szersze zamknięte) przed premierą gry?
  2. Wersja mobilna będzie miała synchronizację konta z wersją PC? Będzie można grać tym samym kontem co na platformie GOG?
  3. Kiedy możemy spodziewać się więcej informacji odnośnie tej edycji Gwinta?
  4. Wersja iOS dalej powstaje tylko pod kątem iPhone'a, czy też będzie interfejs dopasowany do większych ekranów iPada?
  5. Przy okazji premiery mobilnej możemy spodziewać się jakiejś większej kampanii reklamowej?
  6. Czy gracze tylko mobilni dostaną jakąś alternatywę w nabyciu kart z Wojny Krwi (mobile to będzie jedyna platforma gdzie będzie dostępny Gwint a nie będzie można zakupić Wojny Krwi), czy też pozostanie jedynie ich tworzenie za skrawki w znacznie wyższej cenie niż inne karty?
  7. Na jakim modelu iPhone'a Gwinta ogrywa Paweł?
  8. Wersja mobilna będzie posiadała identyczną funkcjonalność jak konsolowo/desktopowa, czy też zostanie z niektórych opcji i zawartości okrojona?
  9. Na jakim najstarszym iOS/iPhonie będzie działał mobilny Gwint.
  10. Są szanse na edycję Androidową jeszcze w tym roku?
Dzięki i pozdrawiam
p.
 
Witam, jakie są kryteria przyznawania pkt nagród za sezon? zawsze dostawałem za dany sezon 15pkt, dziś nie dostałem nic a zrobiłem drzewka sezonowe w sezonie drakonidów.
 
Uszanowanko,
Dlaczego zmieniliscie głos wielu postaci w tym Vilgefortza? :( Miał taki kozacki bass a teraz brzmi jak flaki z olejem,
Pozdro
 
Mnie wkurza zmiana głosu Brouvera. Teraz taki nijaki jest... Także jak wyżej z jakich powodów głosy zostały zmienione?
 
Przyszło mi jeszcze kilka pytań odnośnie wersji mobilnej więc poszerzę o nie poprzednią listę:
  1. Czy planowane są otwarte testy (bądź szersze zamknięte) przed premierą gry?
  2. Wersja mobilna będzie miała synchronizację konta z wersją PC? Będzie można grać tym samym kontem co na platformie GOG?
  3. Kiedy możemy spodziewać się więcej informacji odnośnie tej edycji Gwinta?
  4. Wersja iOS dalej powstaje tylko pod kątem iPhone'a, czy też będzie interfejs dopasowany do większych ekranów iPada?
  5. Przy okazji premiery mobilnej możemy spodziewać się jakiejś większej kampanii reklamowej?
  6. Czy gracze tylko mobilni dostaną jakąś alternatywę w nabyciu kart z Wojny Krwi (mobile to będzie jedyna platforma gdzie będzie dostępny Gwint a nie będzie można zakupić Wojny Krwi), czy też pozostanie jedynie ich tworzenie za skrawki w znacznie wyższej cenie niż inne karty?
  7. Na jakim modelu iPhone'a Gwinta ogrywa Paweł?
  8. Wersja mobilna będzie posiadała identyczną funkcjonalność jak konsolowo/desktopowa, czy też zostanie z niektórych opcji i zawartości okrojona?
  9. Na jakim najstarszym iOS/iPhonie będzie działał mobilny Gwint.
  10. Są szanse na edycję Androidową jeszcze w tym roku?
Dzięki i pozdrawiam
p.

Więcej informacji o wersji mobilnej pojawi się już wkrótce.
 
Witam, jakie są kryteria przyznawania pkt nagród za sezon? zawsze dostawałem za dany sezon 15pkt, dziś nie dostałem nic a zrobiłem drzewka sezonowe w sezonie drakonidów.

Punkty Nagród za sezon są przyznawane na podstawie Twojej rangi uzyskanej podczas rozgrywki rankingowej.
 
Czy te settlersowe animacje na początku walki zostaną usunięte albo zastąpione czymś co nie psuje klimatu ? (Bo jak dla mnie wyglądają zupełnie dziecinnie.)

Pracujemy nad modelami dowódców, więc ekran startowy może ulec zmianie.
 
Czy jest szansa, iż w trybie Areny wrócicie do tego, by dowódcę wybierać na końcu? Było to dużo lepsze rozwiązanie, wszak cała arena ma spory element losowości, a to był jeden z jej kluczowych elementów.
 
Dobry ja jeszcze raz do Pawła Burzy, niespełna 6 miesięcy temu chciałem się w wolnym czasie z panem spotkać w trakcie wyjazdu w sprawie archetypu Dzikiego Gonu, niestety mój wyjazd z WSFK został odwołany przez co nie miałem nawet okazji się spotkać. Tym razem będę w Warszawie na własną rękę i mam już wszystko załatwione, chciałem co prawda się dostać na wspólne oglądanie transmisji z Gwent Challenger ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc się nie załapałem, cóż konkurencja musiała być niezła (też cie pozdrawiam Alicja). Będę w Warszawie od godziny 13:00 w ten piątek więc chętnie bym wpadł około godziny 14:00. W sobotę/niedzielę zapewne będziecie zajęci więc nie chcę wam przeszkadzać. Będę prawdopodobnie do końca poniedziałku. Ostatnio był pan chętny, więc proszę odpisać czy panu odpowiada, lub też jeżeli nie jaka godzina w piątek/poniedziałek by odpowiadała (sobota/niedziela mi też powinna odpowiadać).
PS: Zmiany które wprowadziliście lub też zamierzacie wprowadzić tylko bardziej mnie przekonują że od początku miałem fajne pomysły, pozdrawiam.

Dla przypomnienia mój post sprzed 6 miesięcy:

"Pytanie do Pawła Burzy, czy była by ewentualna możliwość krótkiej rozmowy z panem w siedzibie CDProjektu oczywiście na temat sugestii do Gwinta (w moim przypadku przede wszystkim archetypu Dzikiego Gonu).
Oczywiście moją sugestię na forum również zaraz opiszę (kiedyś nawet zmieniliście Nihtrala według mojej sugestii kiedy to się jeszcze dało wysyłać sugestie bezpośrednio do was bez korzystania z forum).
Za pewne potrzebuje pan znać jakieś szczegóły: Student lat 20, między 3-5 Kwietnia będę w Warszawie w ramach wyjazdu z WSFK (Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa) i chętnie bym odwiedził siedzibę choć by dla samej fotki o ile znajdę na to czas w mimo wszystko napiętym grafiku, pozdrawiam."
 
Top Bottom