Pytania do twórców GWINTA

+
Czy ta ramka będzie jeszcze dostępna? Czekałem na nią w drzewkach sezonowych ale wiadomo co z nimi.
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    18.8 KB · Views: 50
Moje gratulacje, znowu minęły dwa miesiące od ostatniej odpowiedzi CDPR w tym temacie.

Pytanie: czy są jakieś plany aby dać graczom możliwość dalszego grania w Gwinta po zamknięciu głównych serwerów gry?
Czy padnie nowy rekord tutaj z odpowiedzią ? :D (pytanie do twórców)
 
Czy sytuacja w Polsce i na świecie sprawi, że pojawią się opóźnienia w premierze Gwinta na Androida i/lub najnowszego dodatku?
Wiem, że odnośnie tego drugiego nie było jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów, ale najpewniej był szykowany na kwiecień (by wykorzystać potencjał Gwent World Masters oraz mobilkowy hype).
 
2 pytania
1. mam huwawei p9 lite mini, próbuje zarejestrować się wstępnie ale pisze że urządzenie nie spełnia wymagań. mam androida 7. pytanie czy gwint pójdzie na starszych urządzeniach czy kupić jakiś xiaomi redmi note z androidme powyżej 8??
2. czy wróc przycisk do masowego pozbywania się nadmiaru kart? czy jakiś inny system?
 
Czy przyznawanie nagród z drzewek sezonowych zostanie w końcu naprawione ? ,zrobiłem całe zadania a nie dostałem nagród pyłu, awataru beczek...
 
Witam

Mam pytanie czy jest możliwość skopiowania profilu gracza z wersji ps4 do wersji gog.com jeśli nie mam już dostępu konsoli ? .Potrzebny mi Numer ID pomocy technicznej konta gracza , czy można go gdzieś podejrzeć indziej niż w samej grze na PS4 ?
 
Czy sytuacja w Polsce i na świecie sprawi, że pojawią się opóźnienia w premierze Gwinta na Androida i/lub najnowszego dodatku?
Wiem, że odnośnie tego drugiego nie było jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów, ale najpewniej był szykowany na kwiecień (by wykorzystać potencjał Gwent World Masters oraz mobilkowy hype).
Zespół przeszedł na tryb pracy zdalnej, tak jak ogłosiliśmy w komunikacie opublikowanym niedawno, ale nie wpływa to na nasze dotychczasowe plany.
 
2 pytania
1. mam huwawei p9 lite mini, próbuje zarejestrować się wstępnie ale pisze że urządzenie nie spełnia wymagań. mam androida 7. pytanie czy gwint pójdzie na starszych urządzeniach czy kupić jakiś xiaomi redmi note z androidme powyżej 8??
2. czy wróc przycisk do masowego pozbywania się nadmiaru kart? czy jakiś inny system?
1. Urządzenie powinno mieć Android w wersji 7.0 (Nougat) lub nowszej.
Ponadto, telefon powinien posiadać:
2 GB RAM (lub więcej)
OpenGL ES w wersji 3.2 lub wyższej

2. W najbliższym patchu planujemy przywrócić mechanikę pozbywającą się nadmiarowych kart w poprawionej wersji.
 
Witam

Mam pytanie czy jest możliwość skopiowania profilu gracza z wersji ps4 do wersji gog.com jeśli nie mam już dostępu konsoli ? .Potrzebny mi Numer ID pomocy technicznej konta gracza , czy można go gdzieś podejrzeć indziej niż w samej grze na PS4 ?
Niestety numer ID jest niezbędny do zidentyfikowania profilu i bez niego nie jesteśmy w stanie pomóc.

Jeśli nie jest możliwy dostęp do konsoli (na przykład logując się na swoje konto u znajomych), być może warto spróbować skontaktować się z działem pomocy technicznej PlayStation:
 
Witam, czy macie w planach stworzyć jakąś aktualizację, bibeloty, karty, tytuły związane z Lożą Czarodziejek?
Post automatically merged:

I czy jest szansa na to by w sezonie Magii był awatar Sabriny Glevissig lub Margarity Laux-Antille?
 
Last edited:
Witam czy może ktoś objaśnić jak dokładnie działają zadania podróży i czy potrzebuję przepustki TERAZ aby móc otrzymywać koronki za zadania Geralta? Jeśli tak to czy wykonując je na bieżąco otrzymam po zakupie karnetu zaległe korony?
EDIT: Ok już nieważne. Wyszperałem odpowiedź na reddicie.
 
Last edited:
Gdzie znajdę aktualne zasady gry, bo w grze nie mogę znaleźć ani na stronie. Od kiedy zaczyna się spadać w rankingu po przegranych pojedynkach i do której rangi cofa o 1 rangę, a od której o więcej. Szukałem na stronie info i w grze, ale znalazłem tylko ZASADY GRY z PODLINKOWANĄ strona do założenia konta 0_o. Co chwila te zasady się zmieniają, gdzieś powinny być zapisywane na bieżąco.


Zasady.jpg


Edit: zlalazlem opis
  • Od Sezonu Niedźwiedzia gracze będą spadać o mniej rang na początku sezonu. Na rangach 1-13 gracze tracą 2 rangi, na rangach 14-23 tracą 1 rangę, a na rangach 25-30 rozpoczynają nowy sezon z tą samą rangą. Gracze Pro Rank, wyłączając top 500, tracą 3 rangi.
 
Last edited:
Powiem tak!
Jestem w Gwincie od zamkniętej bety. Przestałem grać gdy wyszło HC. Dłuuuugo nie mogłem się pogodzić, że moją ulubioną grę po prostu usunięto i dano mi nową mówiąc, że jest lepsza. Nie wchodząc w szczegóły, nie była i nie jest!
 
Last edited:
Heja, czy jest szansa na dodanie do gry alternatywnego wyglądu Haralda w wersji z tarczą? Wyglądał dużo lepiej w tej konfiguracji. Poza tym, czy w przyszłości pojawi się jeszcze mapka Novigrad nocą w jakiś mniejszych pakietach, bo ten na androida nie był zbyt atrakcyjny pod względem zawartości dla starego gracza.
 
Witam panie @Burza46
-W pytaniu #1025, podrzuciłem koncept crossoverów z innymi markami tj. Conan, Korgoth, LOTR itp., gdzie na postawione pytanie o możliwość współpracy z innymi podmiotami, otrzymałem dość jednoznaczną odpowiedź ("oj nie ;)). Jakoś nie dawno widziałem, ze konkurent MTG własnie wprowadził coś podobnego, w postaci crossa z universum "Godzilli" :). Czy obecnie dalej nie ma szans na takie crossy? Może za parę lat?
-Czy możliwym jest, iż za jakiś czas, w talii będziemy mieli do dyspozycji więc kart pokroju Pavko Gale'a (oczywiste nawiązanie do Robin Hooda z Kevinem Kostnerem) takich jak: Kunan Blackenegger, Jackman van Sinhelling, Han Ford (Harrison Solo), Elijah Baggins, Fox McFly, Gibson Wallace itp.?
Pozdrawiam
 
Last edited:
Witajcie :) przepraszam jeśli to pytanie już padło ale forum jest dość rozległe , tak czy inaczej chciałam zapytać jak zaliczyć kontrakty "nietypowa przyjażń" i "kompan doskonały" . Z góry dzięki za odpowiedź :) .
Post automatically merged:

No tak , niewiem też jak wstawić posta na forum XD ale może ktoś to przeczyta :) .
 
Top Bottom