Pytania do twórców GWINTA

+

Guest 4409786

Guest
Witam Serdecznie.
Mam Pytanie w Kwestii Bibelotów dla kompletnie nowych Graczy:

Jestem początkującym Graczem który założył Konto na początku Lipca 2020. Widzę, że wielu graczy posiada rewersy takie jak na przykład: Alternatywny Rewers Żelaznej Woli lub Alternatywny Rewers Klątwy Księżyca (Fioletowy/Purpurowy). Co więcej zauważyłem, że nie którzy Gracze posiadają także Bibeloty związane paro miesięcznym Eventem "Podróż" jak na przykład Skin Geralta lub Rewers/Moneta z Wilkiem. Ja z miłą chęcią zapłaciłbym za te wszystkie dodatki Artystyczne :) Bo czemu by nie - Z tego co się dowiedziałem większość była dostępna w sprzedaży za gotówkę w Sklepie. Natomiast nie które trzeba było zdobyć w ramach Podróży. Oprócz tego widziałem też, że była całkiem fajna plansza do zdobycia za około 1600 pyłu podajże Mahakam - Teraz tej planszy aktualnie w sklepie niema.

Czy to wszystko będzie jeszcze możliwe do zdobycia lub kupienia w niedalekiej przyszłości?

Pozdrawiam
Xel
 
Czy myśleliście o tym, aby dodać do sklepu emotki ? Jak w Runeterra tylko takie w stylu wiedźmińskim oczywiście =] ?
Emotki chyba będą bardziej odzwierciedlać co się dzieje na stole niż te kwestie mówione , które nie pasują do ich opisu.

Takie emotki wpływałyby na większą interakcję z przeciwnikiem =] I grosz wpadnie do skarbca :D Bo będą w sklepie dostępne.
 
Ja z propozycją co prawda nie balansu kart ale przedmiotów kosmetycznych do syndykatu ze względu na ich małą ilość.
były już ramki poszczególnych dowódców bardzo mi się ten pomysł spodobał można uzupełnić o ramki nowych dowódców Azara czy Jakuba np. ponad to do tytułów można dodać nazwy poszczególnych gangów "Niepostrzeżony, Poławiacz, Płonąca Róża, Salamandra, Porąbaniec, Złotnik, Łowca Czarownic" (Wybrańce Ognia już mamy ;) ) tak samo można dodać ramki oraz avatary poszczególnych gangów oraz ich symbole tak jak u złotników czerwony kontur odwróconego topora na czarnym tle czy u niepostrzeżonych żółty ludek z parabolą nad głową na zielonym tle. Urozmaiciłoby to customizacje u osób takich jak ja lubiących tę frakcję pomijam kwestie skórek, nadal liczę że Azar Javed i Jakub de Aldersberg zostaną dodani jako nowe skiny dowódców
 
Witam, zwracam się z prośbą o zmniejszenie minimalnych wymagań gwinta na androidzie w usłudze Google Play. Gra działa na urządzeniach z opengl 3.0, jedynie karty są fioletowe i bez grafiki. Sprawilibyście ogromny prezent dla wielu graczy chcących cieszyć się tą fantastyczną grą.
 
Witam Szanownych Gwintowników, jak i również Szanownych Twórców Gwinta. Mam pytanie. Zanim jednak je zadam, króciutki wstęp, co by rozjaśnić, o co się mnie rozchodzi.
A wiec cofnijmy się troszkę do czasów, do niedalekiej przeszłości, kiedy prym i pierwszą łatkę oblegała talia Syndykatu z Umiejętnością Tajnego Składu. Bardzo lubiłem tą talię i chętnie nią grałem. Niestety choć miło Tajnym Składem się grało, grałem nim tylko 2 tygodnie. Minęła połowa sezonu nim udało mi się skompletować odpowiednie karty. A później, ponieważ talia była zbyt silna, otrzymała NERFA:sad:. Po dziś dzień, a od tamtego czasu ze 2 miesiące minęły, nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio rozgrywałem grę rankingową przeciwko Syndykatowi pod Tajny Skład. Mamy teraz co prawda Wild Card Passiflore, ale to dla mnie już nie to samo. Z trudem, ale jakoś to przebolałem. Wówczas po kilkudniowej przerwie od Gwinta powróciłem to pierwszej talli, jaką zacząłem grać, jak również do pierwszej i mojej ulubionej frakcji. Do Scoia'Tael. Wiewiórek. Do MIstic Echo Harmony. Echh Harmonia... cóż to był za deck. Dzięki tej tali (między innymi) pierwszy, a potem drugi raz zdobyłem wymażoną rangę Pro. Z tragicznym wynikiem, ale co tam. 25 punktów nagród piechotą nie chodzi:giggle:. Dwa wspaniałe miesiące ''Harmonicznych'' rozgrywek. Ale i tu czar prysł. Znowu nadszedł okrutny, bezlitosny ''Złodziej marzeń''. Pan NERF i tym razem nie dał o sobie zapomnieć. Gdy czytałem o zmianach przy wyjściu nowego dodatku, a wraz z nim nowego patcha, nie dowierzałem. Moje serduszko pękło. Wiedziałem, że nie tyle co Harmonia będzie słabą talią, lecz w ogóle jej już w tym sezonie nie zobaczę. Sezon powoli się kończy, i niestety nie pomyliłem się. Nie pomyliłem ''Nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu''. Harmonia podzieliła los Tajnego Składu. Przez bity tydzień, jak struty chodziłem. Do nowych kart dodatku ''Pan Lusterko'' po owym tygodniu zajrzałem. Z początku rozczarowany niezbyt dobrym Scoia'Tael pod symbiozę, ujrzałem ich... Wojaków. Dumnych Mężnych Wojaków Ze Skellige. Pomyślałem sobie -Tak! To może być Mój Nowy ''Tajny Skład'' Moja nowa ''Harmonia''. Rangę pro wbiłem przed końcem drugiego tygodnia sezonu. Jakoś weselej mnie się zrobiło. I Potworami pograłem potem na ''Zapychanie rzędów. I KP pod fregaty. I Nilfgardem pod ''Szpiegów''. 9703 MMR. Szału niema. Ale i tak zadowolony jestem. Ale do brzegu.... uświadomiłem sobie, że sezon dobiega końca. I uświadomiłem sobie, że owe Skellige i jego cudowne, radujące serduszko, punkciki wzmocnień mieniące się jasnozieloną poświatą rosnącą ku nieboskłonowi, przejdą do historii i podzielą los wspomnianych wcześniej talii.
Wreszcie więc (Mam nadzieję, że choć jeden Gwintownik, i choć jeden z twórców Gwinta dotrwał do końca mojego wypocinowego monologu) mogę zadać pytanie moje. Pytanie do twórców GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Pytanie w Formie proźby.
Czy mogli byście, jakże Szanowni Twórcy Gwinta NIE POZBAWIAĆ GRYWALNOŚCI kolejnej talii?
Czy mogli byście zostawić przy życiu, jakże honornych dumnych i zaprawionych w bojach wojaków Skelige:sad:?
Ja wiem. Wszystko rozumiem. Skellige jest ZA SILNE! nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nawet po otrzymaniu srogiego NERFA w hotfiksie nie przestawało się wzmacniać i ani myślało przestawać.
Ale chyba przyznacie mi racje... No dało się z nimi wygrać. Z trudem, ale dało...
Nie wiem jakie plany w nadchodzącym miesiącu sierpniu się szykują.
Ale obawiam się najgorszego. Że znów przyjdzie on... paskudny, bezlitosny, bezwzględny ''Złodziej Marzeń''
PAN NERF!
A po co?:shrug::shrug:
Wyszedł nowy dodatek. Nowe karty, nowe możliwości. W czasach jakże trudnych. W czasach równie wrednego jak Pan Nerf Koronawirusa. Ale ja wierzę, że oprócz nowych możliwości i nowych dodatków można jednocześnie ULEPSZAĆ I UROZMAICAĆ to co z wielkim trudem stworzyliście, drodzy projektanci Gwinta do tej pory, a nie jedynie NERFIĆ.
Mam nadzieję, że w nadchodzącym pachu również staniecie na wysokości zadania i zamiast osłabiać Obecnie najlepszą talię wzmocnicie inne tak, co by GRĘ ZBALANSOWAĆ i dać WSZYSTKIM FRAKCJOM w miarę równe szanse, nie pozbawiając jednocześnie graczy kolejnego archetypu talii.
Dziękuję za uwagę i chylę czoła wszystkim, którzy wytrwali przy moich wypocinach do końca, a przy najmniej do połowy.
 
Hej,

Co myslicie o wild modzie w gwincie gdzie beda mozliwe do zlozenia i zagrania wszystkie stare dobre decki ktore dostaly nerfa jak :

- foltest pride
- vincent
- sihil
- ...

?
 
Last edited:
Prosiłbym o podpowiedź.

Wydawało mi się że podczas ekranu ładowania Gwinta widziałem napis mówiący ze po wbiciu 30 poziomu doświadczenia z beczek będę dostawał przynajmniej dwie rzadkie karty.

Dobrze widziałem czy mi sie przewidziało?
 
Hej, czy wyprzedaże pyłu meteorytowego będą pojawiały się cyklicznie? Jeśli tak to na kiedy jest planowana kolejna?
 
Hej,

Co myślicie o wprowadzeniu kilku kart inspirowanych serialem ? Przykladowo :

- Renfri
- Tissaia de Vries
- Istredd
- Villentretenmerth - postac czlowieka
- 2 zielone towarzyszki Vilema ;)
...
?
 
Last edited:
Hej,

Co myślicie o wprowadzeniu kilku kart inspirowanych serialem ? Przykladowo :

- Renfri
- Tissaia de Vries
- Istredd
- Villentretenmerth - postac czlowieka
- 2 zielone towarzyszki Vilema ;)
...
?
wiem doczepie się ale te postacie nie są inspirowane serialem a opowiadaniami Renfri - Mniejsze zło, Istredd -Okruch Lodu,
- Villentretenmerth - postac czlowieka - Borch trzy kawki - Granica możliwości tak jak i dwie z jego obstawy Tea i Vea a sama Tissaia juz jest obecna w sadze
 
Jako że ma wiadomość została usunięta przez czujną moderację, z powodu braku zapytania do twórców Gwinta oto i pytanie: kiedy Redzi wreszcie raczą zacząć odpowiadać na wiadomości i pytania, w wątku do tego poświęconym? Wszak taka jest idea tego wątku, podobno.
 
Hejka,
Takie zapytanie i sugestia. Kiedy obserwuję podróż - pomysł super, jednak jedna rzecz jest nieco mdła. Dostajemy (w wersji premium) model bohatera i różne skiny do niego na różnych poziomach. Fajnie, tylko że ten bohater jest uniwersalny i można go wybrać do każdej frakcji - założenie co do zasady słuszne. A teraz pytanie, czy rozważacie, aby dawać różne skiny stylizowane dla każdej frakcji w ramach nagród w podróży? Powiedzmy, ze dwa/trzy uniwersalne i dla każdej frakcji po jednym plus ewentualne gadżety też w podziale uniwersalne/frakcyjne. Przywróciłoby to trochę wizualnie pogląd na jaką frakcję gramy.
 
Alicja lub ktokolwiek inny kto coś wie, czy w tym roku można się spodziewać nowych umiejętności dowódczych? Jeśli tak to czy będzie to pierwsza połowa roku?
 
Kiedy doczekamy się działania animacji ramki Fazy Księżyca?



Screenshot_PEŁNIA.jpg
 
Co sądzicie o wprowadzeniu koncepcji uzdrowienia jednostki w gwincie i dodanie jednostek uzdrawiających inne ? Sądzę, że urozmaiciłoby to możliwość złożenia decku typu "control" Pozdrawiam :)
 
Witam szanowne grono graczy jak i twórców.
Jestem z tą grą od zamkniętej bety co jest niezwykle niebywałym dla mnie doświadczeniem życiowym bo nigdy tak nie przywiązuje się do niczego.
Śledząc kulisy zmian rozgrywki, kibicowałem wam w kwestiach każdej aktualizacji. Zmiany mniejsze, większe, lepsze, gorsze.
Osobiście twierdzę, że jest bardzo dużo niuansów, które mogły by poprawić rozgrywkę. Aktualnie wymienię tylko jeden, który mnie boli najbardziej. Nadal będę forsował pomysł karczmy gdzie gracze będą mieli możliwość rozmowy i wspólnego spędzania czasu - wy nawet nie dajecie ludziom pisania do siebie jeżeli nie są znajomymi - SICK. Jak chcecie tworzyć i budować silne comunnity skoro w ogóle nie udostępniacie ludziom do tego narzędzi ? W głównej mierze to ludzie, którzy budują sami coś w postaci klanów, szkół wiedźminów dając im większe możliwości jednania się ze sobą pozostają na dłużej i zaczynają się bardziej angażować w rozgrywkę.

W dużej mierze odczuwam dość mocną stagnację związaną z projektem Gwinta. Nie jestem tylko pewien czym zostało spowolnienie spowolnienie rozwoju rozgrywki.
Aktualnie Wy jako twórcy skupiliście się na grupie ludzi, którzy zajmują się dodawaniem nowych kart, balansowaniem aktualnych. Jest to po części rozwojowe aczkolwiek niekoniecznie. (wydajecie nowe kart, nowe patche- git) Nie wiem czy pracujecie nad czymś poważnym skoro oszczędzacie sobie sił nad wprowadzeniem większych zmian.

Ja rozumiem, że kwestia mikrotransakcji jest bardzo ważna dla ekonomii waszej firmy. Ale czy jest ktoś w stanie mi opisać w jakim kierunku zarząd CD Project Red chce prowadzić dalej projekt Gwinta ? Czy jest jakiś roadmap dla graczy ? Np taki jak powstał rok temu.

Na samym końcu chciałbym wam wszystkim podziękować. Za poświęcony czas, za codzienne znoszenie trudów organizacyjnych tego projektu. Zapewne niecodziennie to słyszycie ale serio stworzyliście miejsce do którego chce wracać i właśnie cholernie się boje tego, że któregoś dnia wstanę i zorientuję się, że już tego nie ma.​
 
Nie wiem czy pracujecie nad czymś poważnym skoro oszczędzacie sobie sił nad wprowadzeniem większych zmian.​
Teraz większość pracowników CDPR robi DLC do Cyberpunka i Wiedźmina 3 na next geny. Z tematów czysto gwintowych ma być wprowadzony tryb Golden Nekker. Taki tryb dla jednego gracza.
 
Czy jest możliwość zmiany kosmetycznej w grze ?
W momencie kiedy jest końcówka czasu i używamy ładunku dowódcy chociażby Aresztu to w momencie końca tury komputer automatycznie używa dodatkowego ładunku.
Tryb używania ładunku powinien kończyć się automatycznie po jego użyciu a nie być w jakimś standby gdzie czasami (wielokrotnie) zdarzyło mi się, że komputer zaczął używać randomowo umiejętności.
 
Top Bottom