Pytania do twórców GWINTA

+
Moje pytanie: Jak długo planujecie normalizować tą grę doprowadzając jedynie do wyścigu tempa niezależnie od tego jaką talią się gra ?
 
O!
Witam Wszystkich,
Czy jak wyjdzie już gra oficjalnie to czy planujecie zrobić Gwinta na PSP w którym jest zbudowany internet, albo nintendo nie licząc telefonów komórkowych.
 
Keymaker7;n9527611 said:
Czy planujecie dodać do zwykłego rankingu funkcję wprowadzoną w pro ladderze, która pozwala za pomocą nicku sprawdzić pozycję oraz MMR dowolnego gracza?

Fajny pomysł! Przemyślimy tą sugestię.


baklazanyyy;n9557651 said:
Witam, turnieje kwalifikacyjne do GWENT Slam były tylko na PC? Co z PS4?

O zasadach kwalifikacji decyduje organizator turniejów.


Balanced_MindPL;n9562041 said:
O!
Witam Wszystkich,
Czy jak wyjdzie już gra oficjalnie to czy planujecie zrobić Gwinta na PSP w którym jest zbudowany internet, albo nintendo nie licząc telefonów komórkowych.

DayAirplane;n9577871 said:
Czy pojawi się gra w wersji na system MacOS? Oczywiście, gdy ukarzę się w pełnej wersji :).

Obecnie skupiamy się na wersjach na PC, PlayStation4 i Xbox One.
 
Fajnie, że wprowadziliście podgląd własnego profilu i znajomych z listy. Może warto również wprowadzić go podczas rozgrywki? Np. poprzez kliknięcie w nick przeciwnika? Dodatkowo brakuje mi kilku informacji, które mogą zostać wyświetlone:
- aktualny poziom doświadczenia (EXP); obecnie żeby go sprawdził trzeba zagrać ;-)
- punkty MMR
- pozycja rankingowa oraz pro laddera
- flaga narodowości też byłaby mile widziana ;-)
- przycisk dodania do znajomych
- rozbudowa statystyk; obecnie wyświetlana jest tylko liczba wygranych meczy, warto dodać winratio dla poszczególnych tali. W sumie to obecnie się zastanawiam czy suma tych wygranych dotyczy tylko rozgrywek rankingowych, pro ladder czy również potyczek i gier ze znajomymi?
- statystyki z rozgrywki przeciwko konkretnej osobie; winratio, frakcja i nazwa talii
- historia statystyk i możliwość porównania z poprzednimi sezonami

Podsumowując czy planujecie rozbudować profil użytkownika oraz wprowadzić rozszerzone statystyki?
 
Witajcie

Kiedy wersja gry z sklepu windows?


Czy wersje gry pc, Sklep Windows oraz Xbox będą używały tego samego konta kolekcji kart i danych gry?

Wersja oprogramowania Radeon - 17.7.2
Edycja oprogramowania Radeon - Crimson ReLive
Mikroukład graficzny - AMD Radeon HD 8330
Rozmiar pamięci - 512 MB
Typ pamięci - DDR3
Taktowanie rdzenia - 497 MHz
Wersja systemu Windows - Windows 10 (64 bit)
Pamięć operacyjna - 4 GB
Typ procesora - AMD A4-5000 APU with Radeon(TM) HD Graphics

Dlaczego rozgrywka jednoosobowa wczytuje się nawet kilkadziesiąt minut w wersji pc?
 
Wczoraj dostaliśmy mega zabawę, czy planujecie ją rozwinąć? Na pewno można ją urozmaicić o nadchodzącej zabawy, ale głowie mam takie coś jak tworzenie kart do potrzebnych składników " no nie wiem dajmy taki przykład tworzymy jakąś potrzebną kartę na specjalne wydarzenie chodzi mi po głowie alchemia, lecz nie wiem jaki odbiór będzie miała społeczność i twórcy"
2. Czy planujecie zrobić kartę z wydarzenia do grania w potyczkę/ gry rankingowe i granie z przyjacielem.
3. O, to jest gra karciana to można zrobić....... Nie pójdzie :X Tzn miałem na myśli podstawowe karty z Wiedźminem typu pasjans itp.
 
Last edited:
1.Czy planujecie tworzenie okazjonalnych wydarzeń pokroju Mahakamskiego Festiwalu Trunków w odniesieniu do rzeczywistych zdarzeń?
Typu w okolicy Halloween, wyzwania w tematyce wampirów, wiedźm i innych ghuli, w okolicy walentynek bądź nocy Kupały wyzwanie z Geraltem i czarodziejkami, Jaskrem i jego muzami bądź Sukkubami itp.?


2.Czy planujecie w przyszłości (bądź nie planujecie, lecz nie wykluczacie) wydanie płatnego dodatku, przy zakupie wymagającego potwierdzenia wieku, z alternatywnymi obrazkami kart +18, widocznymi tylko dla posiadacza owego dodatku, bądź innych osób które by go zakupiły?
 
Wolframos;n9609751 said:
Fajnie, że wprowadziliście podgląd własnego profilu i znajomych z listy. Może warto również wprowadzić go podczas rozgrywki? Np. poprzez kliknięcie w nick przeciwnika? Dodatkowo brakuje mi kilku informacji, które mogą zostać wyświetlone:
- aktualny poziom doświadczenia (EXP); obecnie żeby go sprawdził trzeba zagrać ;-)
- punkty MMR
- pozycja rankingowa oraz pro laddera
- flaga narodowości też byłaby mile widziana ;-)
- przycisk dodania do znajomych
- rozbudowa statystyk; obecnie wyświetlana jest tylko liczba wygranych meczy, warto dodać winratio dla poszczególnych tali. W sumie to obecnie się zastanawiam czy suma tych wygranych dotyczy tylko rozgrywek rankingowych, pro ladder czy również potyczek i gier ze znajomymi?
- statystyki z rozgrywki przeciwko konkretnej osobie; winratio, frakcja i nazwa talii
- historia statystyk i możliwość porównania z poprzednimi sezonami

Podsumowując czy planujecie rozbudować profil użytkownika oraz wprowadzić rozszerzone statystyki?

Będziemy ulepszać wszystkie elementy gry.


brylok1981;n9612691 said:
Witajcie

Kiedy wersja gry z sklepu windows?


Czy wersje gry pc, Sklep Windows oraz Xbox będą używały tego samego konta kolekcji kart i danych gry?

Wersja oprogramowania Radeon - 17.7.2
Edycja oprogramowania Radeon - Crimson ReLive
Mikroukład graficzny - AMD Radeon HD 8330
Rozmiar pamięci - 512 MB
Typ pamięci - DDR3
Taktowanie rdzenia - 497 MHz
Wersja systemu Windows - Windows 10 (64 bit)
Pamięć operacyjna - 4 GB
Typ procesora - AMD A4-5000 APU with Radeon(TM) HD Graphics

Dlaczego rozgrywka jednoosobowa wczytuje się nawet kilkadziesiąt minut w wersji pc?

Gdy wydana zostanie wersja UWP (Universal Windows Platform) GWINTA na Windows 10, będzie można kontynuować rozgrywkę i mieć dostęp do kart zdobytych w wersji UWP również na konsoli Xbox One, i na odwrót. W pozostałych przypadkach nie ma możliwości przenoszenia postępów graczy pomiędzy platformami.

Odnośnie długiego wczytywania rozgrywki, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej poprzez formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support


jokerek1211;n9625411 said:
Kiedy planowane jest wydanie oficjalnej gry ?

Betatesty GWINTA zakończą się, gdy będziemy pewni, że gra oferuje dobrze zbalansowaną i przede wszystkim ciekawą rozgrywkę.


Reunion33;n9632111 said:
1.Czy planujecie tworzenie okazjonalnych wydarzeń pokroju Mahakamskiego Festiwalu Trunków w odniesieniu do rzeczywistych zdarzeń?
Typu w okolicy Halloween, wyzwania w tematyce wampirów, wiedźm i innych ghuli, w okolicy walentynek bądź nocy Kupały wyzwanie z Geraltem i czarodziejkami, Jaskrem i jego muzami bądź Sukkubami itp.?


2.Czy planujecie w przyszłości (bądź nie planujecie, lecz nie wykluczacie) wydanie płatnego dodatku, przy zakupie wymagającego potwierdzenia wieku, z alternatywnymi obrazkami kart +18, widocznymi tylko dla posiadacza owego dodatku, bądź innych osób które by go zakupiły?

1. Tak. Planujemy więcej wydarzeń okazjonalnych w przyszłości.

2. Nie planujemy wydania takiego dodatku.
 
W którym roku CDPR planuje naprawić mulligan? 2020? 2030? Pytam, bo widzę bezradność z waszej strony.
 
Vattier;n9640461 said:
Gdy wydana zostanie wersja UWP (Universal Windows Platform) GWINTA na Windows 10, będzie można kontynuować rozgrywkę i mieć dostęp do kart zdobytych w wersji UWP również na konsoli Xbox One, i na odwrót. W pozostałych przypadkach nie ma możliwości przenoszenia postępów graczy pomiędzy platformami.

a gdyby wykorzystać np. facebooka jako platformę w której wszystkie wersje mogą zrobić zapis?

Vattier;n9640461 said:
Odnośnie długiego wczytywania rozgrywki, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej poprzez formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
Problem nie wystąpił ponownie po jednej z ostatnich aktualizacji
 
Czy planujecie dodać jakiś specjalny animowany awatar/ramkę jako nagrodę za uzbieranie wszystkich kart premium ? ;)
 

Guest 4070000

Guest
Co myślicie o dodaniu codziennych zadań dla eventów typu Mahakam? Był by jakiś cel żeby codziennie robić coś z danym eventem. Nie tak jak teraz - zrobić raz i koniec. Dodatkowo jako pomysł na nagrody eventowe fajnie by było zobaczyć np. wersje premium kart które można by otrzymać tylko podczas danego eventu.
 
1.Czy powstanie jakiś osobny dział do zgłaszania błędów językowych lub nieprawidłowych opisów działania kart? Obecnie w formularzu kontaktowym do Waszego Działu Wsparcia widzę jedynie takie dostępne rodzaje zgłoszeń: "Konto", "Płatności", "Rozgrywka", "Techniczne" i "Inne". Myślę, że wysyłanie DxDiag i specyfikacji komputera przy każdej chęci zgłoszenia jedynie błędu w opisie karty jest dosyć irytujące ;)

2. Czy możliwość gry ze znajomymi będzie usprawniana?
3. Czy planujecie nieco rozszerzyć lub zmodyfikować tzw. opcje dialogowe postaci? Obecnie powiedzenie Geralta o błędzie popełnionym przez przeciwnika przypomina bardziej wkurzanie się na własny błąd ("Źle! Błąd za błędem!"). Jednocześnie ten pomysł może zastąpiłby problem braku czatu i uniknie się w przyszłości takich charakterystycznych elementów gier z czatem jak wyzwiska.

Pozdrawiam! ;)
 
Mi osobiście brakuje jednej rzeczy w zarządzaniu kolekcją. bardzo fajnie można filtrować tam karty na różne sposoby ale brak takiej możliwości dla kart nadmiarowych. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwe abyście zastanowili się nad wprowadzeniem takiego filtra? Denerwuje mnie gdy chcę np. zniszczyć tylko karty brązowe zwykłe i muszę to robić ręcznie bo teraz można zniszczyć tylko jedną kartę lub wszystkie. Można byłoby to powiązać z już funkcjonującym filtrem. Np. wyświetlam tylko karty legendarne i pod przyciskiem Zniszcz wszystko wyświetla się tylko liczba legendarnych nadmiarowych kart. kliknięcie w przycisk spowoduje że tylko one zostaną zniszczone a nadmiarowe karty srebne i brązowe pozostaną w kolekcji. Taki filtr pewnie przydałby się wielu graczą. ja osobiście wolę grać niż tracić czas na niszczenie kart na piechotę. :)
 
W przypadku zakładki Kolekcja Kart świetnym pomysłem byłoby dodanie opcji wyszukiwarki konkretnej karty - często przeglądam całą listę kart w poszukiwaniu jednej konkretnej, której nazwę znam, a to po to, by stworzyć, albo po prostu obejrzeć i przeczytać jak działa. Myślę, że nie jestem wyjątkiem.
:)
 
XBentus;n9684391 said:
W przypadku zakładki Kolekcja Kart świetnym pomysłem byłoby dodanie opcji wyszukiwarki konkretnej karty - często przeglądam całą listę kart w poszukiwaniu jednej konkretnej, której nazwę znam, a to po to, by stworzyć, albo po prostu obejrzeć i przeczytać jak działa. Myślę, że nie jestem wyjątkiem.
:)

Ale taka opcja jest
 
Amtrue;n9678171 said:
1.Czy powstanie jakiś osobny dział do zgłaszania błędów językowych lub nieprawidłowych opisów działania kart? Obecnie w formularzu kontaktowym do Waszego Działu Wsparcia widzę jedynie takie dostępne rodzaje zgłoszeń: "Konto", "Płatności", "Rozgrywka", "Techniczne" i "Inne". Myślę, że wysyłanie DxDiag i specyfikacji komputera przy każdej chęci zgłoszenia jedynie błędu w opisie karty jest dosyć irytujące ;)

2. Czy możliwość gry ze znajomymi będzie usprawniana?.

ad. 1 W przypadku wysyłania zgłoszenia, jeśli nie ma kategorii, która najlepiej opisywałaby rodzaj zgłaszanego błędu proszę wybierać opcję 'Inne'. Wsparcie Techniczne powinno zidentyfikować problem.

ad. 2 Czy możesz rozwinąć tę myśl, czy doświadczasz problemów w Rozgrywce z Przyjacielem? Gwint jest wciąż w fazie beta i usprawnienia w wielu aspektach gry są przewidziane.

Old77;n9683931 said:
Mi osobiście brakuje jednej rzeczy w zarządzaniu kolekcją. bardzo fajnie można filtrować tam karty na różne sposoby ale brak takiej możliwości dla kart nadmiarowych. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwe abyście zastanowili się nad wprowadzeniem takiego filtra? Denerwuje mnie gdy chcę np. zniszczyć tylko karty brązowe zwykłe i muszę to robić ręcznie bo teraz można zniszczyć tylko jedną kartę lub wszystkie. Można byłoby to powiązać z już funkcjonującym filtrem. Np. wyświetlam tylko karty legendarne i pod przyciskiem Zniszcz wszystko wyświetla się tylko liczba legendarnych nadmiarowych kart. kliknięcie w przycisk spowoduje że tylko one zostaną zniszczone a nadmiarowe karty srebne i brązowe pozostaną w kolekcji. Taki filtr pewnie przydałby się wielu graczą. ja osobiście wolę grać niż tracić czas na niszczenie kart na piechotę. :)

Dzięki za podzielenie się tą sugestią!

XBentus;n9684391 said:
W przypadku zakładki Kolekcja Kart świetnym pomysłem byłoby dodanie opcji wyszukiwarki konkretnej karty - często przeglądam całą listę kart w poszukiwaniu jednej konkretnej, której nazwę znam, a to po to, by stworzyć, albo po prostu obejrzeć i przeczytać jak działa. Myślę, że nie jestem wyjątkiem.
:)

Opisana funkcjonalność jest już wprowadzona, wystarczy w oknie Kolekcjii kliknąć Filtry, a następnie w lewym, górnym rogu wpisać nazwę karty, którą chcemy wyszukać :).


 
Top Bottom