Pytania do twórców GWINTA

+
Czy jest szansa żeby o takich wydarzeniach jak np. GwentSlam itp. dowiadywać się bezpośrednio na Waszej stronie? W tym momencie żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy jest transmisja z turnieju, kiedy będą się odbywały eliminacje dla uczestników (w przypadku GwentSlam2 dla trzech) trzeba szukać na innych stronach (zazwyczaj anglojęzycznych)...

Czy rozważacie sposób żeby nowe karty które mają wyjść od nowego sezonu ujawniać już dwa tygodnie wcześniej? Nakręca to zainteresowanie grą, zaczynają się oceny dodawanych kart, spekulacje na temat ich przydatności itd.
 
Kiedy naprawicie nagminne wyrzucanie z gry przy ładowaniu przeciwnika lub losowaniem ?(Średnia pojedynków na Rankingach to 2-3 na pół gdziny gry. )
Częściej się to dzieje na Rankingowych niż na Potyczce.
Czy na bitwach Rankingowych czekanie na przeciwnika od 3-17 minut jest jakimś błędem?Jest mała ilość graczy XBOX (Niestety ustawiłem tylko X, mój błąd)?

Czy będzie możliwość czatu z przeciwnikiem?
Czy planujecie wprowadzić możliwość rewanżu z przeciwnikiem z którym aktualnie gram?
Czy będzie można dodawać nowych znajomych z Gwinta bezpośrednio z bitwy?
Czy jest w planach rozgrywka do 3 wygranych z przeciwnikiem?
Czy nie można połączyć Tworzenia Talii kart z Talią i zarządzaniem ?
Czy będzie rozbudowane Menu w aplikacji mobilnej Xbox ?
Czy jest w planach możliwość obstawiania przed pojedynkiem Pyłu lub skrawków za wygraną ?

Pozdrawiam
 
Last edited:
Amtrue;n9678171 said:
Co myślicie o dodaniu codziennych zadań dla eventów typu Mahakam? Był by jakiś cel żeby codziennie robić coś z danym eventem. Nie tak jak teraz - zrobić raz i koniec. Dodatkowo jako pomysł na nagrody eventowe fajnie by było zobaczyć np. wersje premium kart które można by otrzymać tylko podczas danego eventu.

Dzięki za feedback!


Ori00;n9688041 said:
Czy jest szansa żeby o takich wydarzeniach jak np. GwentSlam itp. dowiadywać się bezpośrednio na Waszej stronie? W tym momencie żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy jest transmisja z turnieju, kiedy będą się odbywały eliminacje dla uczestników (w przypadku GwentSlam2 dla trzech) trzeba szukać na innych stronach (zazwyczaj anglojęzycznych)...

Czy rozważacie sposób żeby nowe karty które mają wyjść od nowego sezonu ujawniać już dwa tygodnie wcześniej? Nakręca to zainteresowanie grą, zaczynają się oceny dodawanych kart, spekulacje na temat ich przydatności itd.

Informacje związane z rozgrywkami e-sportowymi organizowanymi lub wspieranymi przez CD PROJEKT RED można znaleźć na naszej stronie internetowej poświęconej oficjalnej serii GWENT Masters: masters.playgwent.com

Przed niektórymi patchami ujawniamy karty, które mają się pojawić w tygodniach poprzedzających aktualizację. Dla przykładu, w tym wątku ujawniliśmy w sierpniu jedną z kart, które miały się pojawić: https://forums.cdprojektred.com/for...ab/9324211-nowa-karta-rębacze-klanu-an-craite


jankowal;n9688141 said:
100 Poziom co dalej ?
Czy planujecie zwiększenie limitu ?
Pozdr.

W tej chwili nie planujemy podnosić limitu rang.


ruuuis;n9695081 said:
Czy z okazji rocznicy Gwinta będą jakieś nagrody z tej okazji? Chociażby awatary?

Nie mamy takich planów.


smykPL;n9706391 said:
Czy na każdym lvlu typu 30, 40, 50, 60 jest / powinna być złota karta ?

Karty przyznawane w nagrodę za zdobycie rang są wybierane losowo.


brendix;n9707581 said:
Kiedy naprawicie nagminne wyrzucanie z gry przy ładowaniu przeciwnika lub losowaniem ?(Średnia pojedynków na Rankingach to 2-3 na pół gdziny gry. )
Częściej się to dzieje na Rankingowych niż na Potyczce.
Czy na bitwach Rankingowych czekanie na przeciwnika od 3-17 minut jest jakimś błędem?Jest mała ilość graczy XBOX (Niestety ustawiłem tylko X, mój błąd)?
Prosimy o kontakt z pomocą techniczną poprzez formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
Ustawienie dobierania przeciwników tylko z Xbox może przełożyć się na dłuższy czas oczekiwania.

brendix;n9707581 said:
Czy będzie możliwość czatu z przeciwnikiem?
Nie planujemy wprowadzenia czatu z przeciwnikiem.

brendix;n9707581 said:
Czy planujecie wprowadzić możliwość rewanżu z przeciwnikiem z którym aktualnie gram?
W chwili obecnej nie mamy takich planów, ale dziękujemy za feedback!

brendix;n9707581 said:
Czy będzie można dodawać nowych znajomych z Gwinta bezpośrednio z bitwy?
Można dodać znajomych po zakończeniu bitwy - ostatnich przeciwników można znaleźć w Panelu Społeczności w zakładce Znajomi.

brendix;n9707581 said:
Czy jest w planach rozgrywka do 3 wygranych z przeciwnikiem?
Nie mamy takich planów.

brendix;n9707581 said:
Czy nie można połączyć Tworzenia Talii kart z Talią i zarządzaniem ?
Tak, planujemy to zrobić w niedalekiej przyszłości.

brendix;n9707581 said:
Czy będzie rozbudowane Menu w aplikacji mobilnej Xbox ?
Pytania o aplikację mobilną Xbox prosimy kierować do pomocy technicznej Microsoft.

brendix;n9707581 said:
Czy jest w planach możliwość obstawiania przed pojedynkiem Pyłu lub skrawków za wygraną ?

Pozdrawiam
Nie mamy takich planów.
 
"Czy jest szansa żeby o takich wydarzeniach jak np. GwentSlam itp. dowiadywać się bezpośrednio na Waszej stronie? W tym momencie żeby dowiedzieć się gdzie i kiedy jest transmisja z turnieju, kiedy będą się odbywały eliminacje dla uczestników (w przypadku GwentSlam2 dla trzech) trzeba szukać na innych stronach (zazwyczaj anglojęzycznych)..."

"Informacje związane z rozgrywkami e-sportowymi organizowanymi lub wspieranymi przez CD PROJEKT RED można znaleźć na naszej stronie internetowej poświęconej oficjalnej serii GWENT Masters: masters.playgwent.com "

Dziękuję za odpowiedź - osoby zainteresowane udziałem w turniejach pewnie się na tej stronie odnajdą. Niemniej dla normalnych graczy którzy takie turnieje chcą tylko obejrzeć (najlepiej z polskim komentarzem) do info o takim np. GwentSlam#2 nawet nie dotrą. Moim zdaniem brakuje takiej informacji - czy to na głównej stronie, czy w samej grze typu: tego i tego dnia będzie się odbywał turniej z udziałem takich i takich osób, a jego transmisję możecie obejrzeć pod następującymi adresami, w tym z polskim komentarzem na stronie itd. Podobnie jak zapowiadacie Round of Gwent czy streamy zapowiadające zmiany w grze.
 
Chciałbym zapytać czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić .
Mianowicie przestałem grać w Gwinta z jednego powodu , aczkolwiek bardzo drażniącego .
Dobieranie przeciwników w rankingówkach z dużą różnicą lvl'a . Dlaczego mając niski lvl konta dobiera mi przeciwników o 15,20,25 lvl'i a ostatnio nawet 30 lvli wyższych ? Rozumiem dobieranie graczy na podstawie mmr czy rangi , ale dobór powinien odbywać się też w taki sposób aby poziom graczy był zbliżony lub równy . Dlaczego mam się pojedynkować z kimś kto miał więcej czasu na zdobycie lepszych kart i doświadczenia w grze? Jest to po prostu nie sprawiedliwe .
 

Guest 4213621

Guest
1) Czy planujecie stworzenie wersji Gwinta na komputery z system operacyjnym MacOS? Jeśli tak to kiedy będzie ona dostępna?

2) Czy planujecie wprowadzenie jakiś innych rewersów kart/talii? (tak jak w przypadku np. kart zwykłych i premium)

3) Czy jeżeli na początku nowego sezonu osiągam rangę np. 12 z punktów zgromadzonych w poprzednim sezonie to czy otrzymuje nagrody, które otrzymałbym za awans z rangi 1 do tej 12 w nowym sezonie?

4) Brakuje mi komendy do przywitania się z przeciwnikiem na początku pojedynku, myślę że byłoby to bardzo fajne rozwiązanie.

5) Fajnie jakby powstał tryb "turniejowy", w którym gralibyśmy z jakimś losowym przeciwnikiem na zasadach turniejów typu "Gwent Challenger" że wybieramy talie swoje , banujemy przeciwnikowi jedna z nich itp

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;)
 
Last edited by a moderator:
Witam wszystkich! Od 2 miesięcy zaglądałem 2 lub 3 raz na forum i być może są to moje 1 i ostatnie wypociny na nim.Mam pytania do adminów.
Na jakiej zasadzie działa RNG w tej grze...?

Tylko proszę nie piszcie o tym że go nie ma...

Jak to jest że z 3 rund jedyna moja złota karta jest dowódca?? (mająć 26 kart)
Jak to jest że przeciwnik ma zawsze odpowiednią ilość kart by kontrować moje ataki lub ma karty takie bym sam nie mógł skontrować...?
Jak to jest że mając 47 lvl walczę z prawie 80 w rankingach ??
Jak to jest że za wygrana z takim lvl dostaje np 26 parę punktów a a przegrana w .... (-50) na minusie??
Jak to jest że przeciwnik jest wstanie zniwelować 40 punktów przez 1 kartę ?


Panie i panowie chyba źle do tego podchodzicie w taki sposób nie zdobywa się graczy... ( tylko się zniechęca go grania) Macie dobry start oparty na tytule , który może być dobra a nawet lepszą niż każda inna gra free 2 play.


Proszę o odpowiedź na forum lub na meila.



 
witam nikt mi nie odpowiada na pytanie o Cerys wiec piszedo was czy Cerys trzeba odrzucic na cmentarz zeby potem sama wskoczyla do stolu gry?
 
Witajcie!
Pytanie/a.
1. Czy zrobicie mapę świata Wiedźmina w raz z kampanią? Konkrety wojny, bitwy, terytoria co zrobiliśmy itp.
2.Czy zrobicie też mapę z biografią i jej historią..... Klikając na królestwo w niej dowódcy historia i prezentacja w podbojach itp.
3. Co sądzicie o mapie w grze jednoosobowej w grze karcianej.
4. Co myślicie o skrzynce z graniem znajomym na 100 poziomie a w nim skarby? No żeby dostawać takie łupy trzeba mieć setny poziom i mini ranking ze znajomymi, nie to raczej przesada!
5. Co myślicie o oglądanie własnych lub swoich powtórek i czy planujecie dodać oglądającego znajomego z opóźnieniem.
6. Co myślicie o dodanie bajerów np. znaków rozpoznawczych? "Gdy gramy mamy znak rozpoznawczy w frakcjach u przeciwnika widzimy my niestety nie widzimy, a widzimy mamy biblioteczkę"
7.Może być głupie........... Ale zadam gdy publiczna beta powoli dobiegnie końca.
8. Co myślicie o trofeach i gablotach o miejsca lub udział turniejach.
9.Co myślicie na temat honorowania przeciwnika za dobry pojedynek gwinta!
10. Czy macie w planach zaawansowanie Si w treningach. No lepsze i silniejsze talie żeby móc przetestować talię na wyższym poziomie grania.
11. Co sądzicie gdy chcemy zagrać w potyczkę lub gdziekolwiek zagrać z możliwością o przetasowaniu kart? No wiem, że system automatycznie przetasuje talie, ale wiem że wtedy jest totalna porażka w kartach? :p
Jeśli padło takie pytanie z góry za to przepraszam.
 
Last edited:
Jedno pytanie: Kiedy wreszcie ruszy fabuła? I ciekaw jestem jak też to może wyglądać w karciancę?
 
sziemano ja mam mniejszi problem z gwintem wyskakuje mi crash i niewiem co robyc .Prszepraszam za blendy niejestem polakiem . Pozdrawiam
 
Cześć, czym się kierujecie przy ustalaniu, która frakcja dostanie w danym patchu więcej nowych kart? Czy planowane jest wyrównanie ilości kart we frakcjach w przyszłości, by była ona równa, czy może zależy to od innych czynników?
 
Last edited:
Małe pytanko odnośnie Artbooka Gwinta. Czy są plany wydania go w polskiej wersji językowej i czy będzie on dostępny (czy to w polskiej czy angielskiej wersji) do kupienia w Polsce (w sklepach Empik, w sklepie internetowym cdp.pl itp.)?
Byłbym nim zainteresowany w wersji polskojęzycznej, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy taka jest planowana.
 
Czy kegi mają jakiś "pity counter"? Czasami po długiej serii bez golda z beczki, zaczynam się zastanawiać, czy nie warto byłoby go wprowadzić :)
 
patrykknights;n9715331 said:
Chciałbym zapytać czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić .
Mianowicie przestałem grać w Gwinta z jednego powodu , aczkolwiek bardzo drażniącego .
Dobieranie przeciwników w rankingówkach z dużą różnicą lvl'a . Dlaczego mając niski lvl konta dobiera mi przeciwników o 15,20,25 lvl'i a ostatnio nawet 30 lvli wyższych ? Rozumiem dobieranie graczy na podstawie mmr czy rangi , ale dobór powinien odbywać się też w taki sposób aby poziom graczy był zbliżony lub równy . Dlaczego mam się pojedynkować z kimś kto miał więcej czasu na zdobycie lepszych kart i doświadczenia w grze? Jest to po prostu nie sprawiedliwe .

Przeciwnicy są dobierani na podstawie rangi ponieważ to ona najwięcej mówi o umiejętnościach danego gracza. Różni ludzie uczą się gry z różną prędkością - niektórzy są weteranami gier karcianych i świetnie sobie radzą już na niskich poziomach, podczas kiedy dla innych ta forma rozrywki jest nowością i potrzebują więcej czasu na nauczenie się jak grać. Punkty rankingowe można zdobyć lub stracić - w zależności od wyniku rozgrywki. Punkty doświadczenia (które przekładają się na poziom konta) zyskuje się nawet jeśli przegrało się grę. Dlatego właśnie w rozgrywkach rankingowych istotna jest pozycja w rankingu, która jest ustalana na podstawie tego jak gracz radzi sobie w grze z innymi, a nie poziom konta, który przekłada się nie tyle na umiejętności gracza, co na czas poświęcony grze.


CozzyPL;n9717441 said:
2) Czy planujecie wprowadzenie jakiś innych rewersów kart/talii? (tak jak w przypadku np. kart zwykłych i premium)

3) Czy jeżeli na początku nowego sezonu osiągam rangę np. 12 z punktów zgromadzonych w poprzednim sezonie to czy otrzymuje nagrody, które otrzymałbym za awans z rangi 1 do tej 12 w nowym sezonie?

4) Brakuje mi komendy do przywitania się z przeciwnikiem na początku pojedynku, myślę że byłoby to bardzo fajne rozwiązanie.

5) Fajnie jakby powstał tryb "turniejowy", w którym gralibyśmy z jakimś losowym przeciwnikiem na zasadach turniejów typu "Gwent Challenger" że wybieramy talie swoje , banujemy przeciwnikowi jedna z nich itp

2) Nie mamy takich planów w tej chwili.

3) Tak, gracz otrzymuje nagrody za rangi uzyskane z punktów pozostałych po poprzednim sezonie.

4) 5) Dziękujemy za feedback!


daras79;n9730311 said:
Jak to jest że mając 47 lvl walczę z prawie 80 w rankingach ??
Jak to jest że za wygrana z takim lvl dostaje np 26 parę punktów a a przegrana w .... (-50) na minusie??
Jak to jest że przeciwnik jest wstanie zniwelować 40 punktów przez 1 kartę ?

W rozgrywkach rankingowych gra dobiera przeciwników na podstawie punktów rankingowych, a nie na podstawie poziomu konta. Szersze wyjaśnienie dlaczego tak jest napisałem wyżej w tym poście - w odpowiedzi na pytanie patrykknights

Ilość punktów rankignowych za wygraną/przegraną jest ustalana w oparciu o punkty rankingowe obu graczy. Im więcej punktów rankingowych ma przeciwnik, tym więcej punktów dostaniemy za wygraną i tym mniej stracimy za przegraną.

Wszystko zależy od zdolności poszczególnych kart. Przy odpowiednim rozegraniu kart GWINT pozwala na stworzenie kombinacji, które mogą dać ogromną przewagę. Zazwyczaj wiąże się to z ryzykiem - im bardziej skomplikowana i potężna kombinacja, tym większe jest ryzyko, że nie uda się spełnić wszystkich wymagań aby zadziałała.


S44baMagicBest;n9732541 said:
witam nikt mi nie odpowiada na pytanie o Cerys wiec piszedo was czy Cerys trzeba odrzucic na cmentarz zeby potem sama wskoczyla do stolu gry?

Licznik Cerys aktywuje się dopiero kiedy znajduje się ona na cmentarzu. Należy więc albo odrzucić Cerys na cmentarz, albo pozwolić na jej zniszczenie (w trakcie gry lub na koniec rundy). Licznik będzie się zmniejszał tylko kiedy Cerys znajduje się na cmentarzu.


Balanced_MindPL;n9750611 said:
5. Co myślicie o oglądanie własnych lub swoich powtórek i czy planujecie dodać oglądającego znajomego z opóźnieniem.
8. Co myślicie o trofeach i gablotach o miejsca lub udział turniejach.
9.Co myślicie na temat honorowania przeciwnika za dobry pojedynek gwinta!

5. Taka opcja brzmi bardzo ciekawie, na pewno rozważymy dodanie jej w przyszłości.

8. Nieustannie staramy się udoskonalać każdy aspekt gry, wliczając w to profile gracza. Na razie można pochwalić się osiągnięciami prezentując avatar lub ramkę.

9. Uważamy, że to naprawdę fajne zachowanie! Dlatego właśnie mamy w grze możliwość wysłania przeciwnikowi GG po grze.


martin856;n9766991 said:
sziemano ja mam mniejszi problem z gwintem wyskakuje mi crash i niewiem co robyc .Prszepraszam za blendy niejestem polakiem . Pozdrawiam

Prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej poprzez formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
 
Top Bottom