Pytania do twórców GWINTA

+
W związku z opóźnieniem wydania Wojny Krwi, a co za tym idzie i wprowadzenia nowej frakcji, czy moglibyście podać jakąś informację o tejże? Malutki przeciek bądź sugestia, czego będzie się można spodziewać?

Po opublikowaniu przepięknego rysunku Oriany nie opuszcza mnie myśl, kiedy można się spodziewać, iż ujawnicie/opublikujecie jej kartę?
 
nagrody za saovine

Nie miałem czasu aby zagrać ostatnią walkę i zdobyć ramkę haloweenową. Czy będzie okazja w przyszłości aby ją zdobyć jeszcze raz?
 

Gość

Guest
Własne kolory dla tytułów

Mam starego dobrego pioniera który jest zielonawy. Wydaje mi się że dużo lepiej wyglądałby biały. Moglibyśmy dostać możliwość wyboru koloru dla naszych tytułów czy coś w ten deseń?
 
GoldFisz;n9940051 said:
Nie miałem czasu aby zagrać ostatnią walkę i zdobyć ramkę haloweenową. Czy będzie okazja w przyszłości aby ją zdobyć jeszcze raz?

Niewykluczone, że pojawi się taka możliwość. Myślimy nad umożliwieniem zdobycia niektórych nagród na jakimś wydarzeniu w przyszłości.


K_4-far;n9941171 said:
Mam starego dobrego pioniera który jest zielonawy. Wydaje mi się że dużo lepiej wyglądałby biały. Moglibyśmy dostać możliwość wyboru koloru dla naszych tytułów czy coś w ten deseń?

Obecnie nie mamy takich planów.
 

Gość

Guest
Czy CDPR będzie szukać publicznie beta testerów do ewentualnych testów mobilnych wersji gry na platformy jak Android oraz iOS, czy może będą to robić wyłącznie osoby zatrudnione?
 
Kiedy zrobicie coś z przewagą gracza który wygrywa coin flip? Bo inne gry chociaż starają się wyrównywać przewagi graczy a wy macie to gdzieś od samego początku.
 
Pytanie z serii głupie :p Czy avatary można będzie tylko wciąż zdobywać przez rankingi/tymczasowe wydarzenia? :p Czy będzie możliwość np kupna losowych avatarów tak jak to jest z beczkami xD Nadzieja matką głupich na zdobycie tych których się nie udało zdobyć :p Do ramek i tytułów się nie wtrącam bo wiadomo...za zasługi xD a najbardziej zależy mi na avatarach...po prostu lubię mieć wszytko odblokowane xD Strach zrobić sobie dłuższą przerwę w graniu bo kolejne pozycje nieodblokowane będą :D

PS...dajcie mi sobie pomarzyć ;) przy okazji nowe osoby miałyby szanse aby zdobyć coś co już było xD
 
Last edited:
Dlaczego umiejętność zemsty nie aktywuje się przy przejściu z jednej rundy na drugą ? Czy to celowa zmiana czy po prostu jakiś bug ?
Nawet nekker nie przywołuje innego nekkera.
 
Last edited:
Czy zamierzacie zmienić jeszcze tworzenie talii np. między innymi mamy 5 frakcji po każdej jednej karcie wybierając dowódce będzie jego figurka przed kartą oraz odkryje nam się jego portret odkrytej frakcji "może bez wolę gdy jest frakcja" a umiejętności paragrafem "taki zwijający się opis jego działania" ,a potem odkrytą, albo nieodkrytą kartę klikając na to wyskakują nam się karty z frakcji na stół i tworząc deck będzie talia po prawej stronie czy po lewej odwrócona karta lub nie odwrócona dając deck na cyfry . Gdy zakończyliśmy już ten etap zakończenia swej talii będzie pokazana na stole zwijającym się paragrafem (nie wiem jak nazwać ale takim kawałkiem papieru) jej działania. Nie liczę już o neutralności. Co o tym myślicie.

Nwm może być bez figurki, ale jak figurka to wolę żeby w neutralności była postać czarodzieja z kapturem :D
 
Last edited:

Guest 4213621

Guest
Kiedy wreszcie będzie dostępny Gwint na komputery z systemem macOS?
 
DLACZEGO OBCINACIE NAZWY KART głównie chodzi mi o nilfgardczyków Tibor ,Vattier ,Bonchart jest jeszcze filipa (pytam z czystej ciekawości) a np taki Roshe ma dopiskę Vernon ? czy chodzi tu o jakąś estetyke czy o przyszłą możliwość robienia kart z dodatkowymi dopiskami jak np saskia ,geralt ?,bo jeśli chodzi o estetykę to według mnie te karty lepiej wyglądały w pełnej nazwie szczególnie Leo Bonchart
 
Czy karta która się bostuje do 25 jak się ma po 2 brązowe karty każdego rodzaju jest lekkim zabiegiem markietingowym w tak dużym dodatku? Bo mniej grałem od innych więc trochę mi zajmie zanim je wszystkie naprodukuje a już parę razy bezczelnie przegrałem dzięki tej karcie i tylko jej. Naprawdę kupię od was pył by wyrazić szacunek dla producentów, ale taki zabieg to trochę nieładnie moim zdaniem
 
Tak sobie ostatnio czytałem artykuł w CDA o RNG w grach i napotkałem na informację (prawdopodobnie uzyskaną od źródła), że przy otwieraniu beczek, jeżeli przez 39 beczek z rzędu nie trafi się legendarna karta, to w 40 już na 100% będzie. Prawda to?
 
Czy planujecie dodać wyzwania by sobie odblokować nowych dowódców?
Co prawda daliście Królową dla potworów za friko, a co z resztą?
 

Guest 3974940

Guest
Nie wiem czy to właściwy temat, ale skoro pytania do Twórców tedy pytam: czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby ktoś wreszcie pochylił się nad problemem interpunkcji "literackich opisów" kart?
Ponieważ te byki od dawna biją po oczach i nie widać żeby ktoś coś z tym robił.
 
Witam mam ciekawa koncepcje jak poradzic sobie z coin flipem mianowicie na poczatku przed rozegraniem pierwszej tury kazdy gracz wygna jedna karte ta ktora bedzie miala
najwyzsza wartosc decyduje kto rozpoczyna ture ale srebna ma zawsze przewage nad brązowa a zlota nad srebna i brązowa czyli jezeli ktos wystawil brazowa za 11 punktow srebna za 2 punkty go przebija
-Karta przegranego wraca do tali a wygranego odpada
-Plusy: graczowi ktoremu bedzie bardziej zalezec na tej decyzji poswieci lepsza karte

Pozdrawiam !!!
 
Czy planujecie zmodyfikować widok podczas tworzenia talii, tak aby nie były widoczne one tylko po lewej stronie jako lista, jest to mało czytelne. Poprzedni pasek kart był czytelniejszy można było po prostu dodać tam nie istniejące karty i możliwość ich tworzenia.
Podczas rozgrywki potyczka, w momencie kiedy gracz podda się, czy to na samym początku czy to już pod koniec 1 rundy, nie zalicza zwycięstwa do zadań dziennych, czy planujecie to zmienić, ponieważ to nie z mojej winy gracz wychodzi z rozgrywki jest to bardzo denerwujące, kiedy to przy wyniki 1:1, podczas ostatniej rundy ktoś widzi że już nie ugra i po prostu wychodzi, a mi nie zalicza tego jako zwycięstwo, którego potrzebuje do zadania dziennego. Co do zadań dziennych proponuje również, aby były one w bardziej intuicyjnym miejscu, można poinformować przy uruchomieniu gry iż takie zadanie jest na dzisiaj, oraz wyróżnić jego widoczność.


 
Obecność złotych kart na liście dostępnych utrudnia lekko nawigowanie podczas tworzenia talii i zaśmieca ekran dublując liczbę obiektów. Czy planujecie to zmienić? Można by na przykład w rogu każdej karty dodać odnośnik dający po najechaniu podgląd złotej wersji wraz z jej ilością w talii, albo stworzyć osobne menu im dedykowane . Wyglądałoby to o wiele schludniej.
 
Top Bottom