Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Witam,
Czy po premierze gry, gdzie będziemy mieć wszystkie znane talie z Wiedźmina 3 (łącznie z Nilfgaardem) to ktoś z Was miał pomysł na przyszłość, aby stworzyć talie z księstwa Toussaint? na pewno znalazło by się sporo bohaterów czy zwykłych kart do stworzenia talii.
 
Neqster;n6872240 said:
To jest specjalny zabieg przez RED'ów czy błąd w grze? Jeśli specjalnie to proszę o wyjaśnienie mi tego, bo myślę że jest to w pewien sposób blokada w zdobywaniu nagród za wygrane mecze. Pozdrawiam.

Po nabiciu więcej niż chyba trzech leveli dziennie znaki zapytania nie dają nagród. Tak jest specjalnie. Kiedy gra informuje cię, że nastaje "nowy dzień" system się resetuje i znowu dostajesz nagrody. U niektórych graczy istnieje też problem z informowaniem o przyznanych nagrodach jeśli nawet nie przekroczyłeś dziennego limitu. Jest to tylko brak informacji po meczu, ale sama nagroda jest przyznawana.
 
Witam,
czy planujecie dodać tryb dla daltonistów(tak jak w Dzikim Gonie)? Mam problem z odróżnianiem rzadkości kart. Jak rozumiem jedyne miejsce w którym widać jakiej rzadkości jest nasza karta jest ten mały kwadracik w prawym dolnym rogu i pionowe kreski z opisem atrybutów karty?
Pozdrawiam serdecznie
 
Czy zamierzacie coś zmienić w kartach które różnią się artem ale liczone są jako takie same? Możliwość posiadania 9 kart Jeździec Dzikiego Gonu trochę mija się z sensem.
 
MrCloudancer;n6914140 said:
Czy zamierzacie coś zmienić w kartach które różnią się artem ale liczone są jako takie same? Możliwość posiadania 9 kart Jeździec Dzikiego Gonu trochę mija się z sensem.

Dlaczego mija się z sensem? Ja lubię mieć alt arty, i to najlepiej po 3 sztuki jak to jest teraz. Zawsze mogę sobie powsadzać dowolną kombinację do talii. Nie chcesz mieć 9 kart to po prostu je przerób na fragmenty, nie wiem w czym problem.
 
Problem jest taki że jeżeli te karty w kolekcji zajmują 9 miejsc zamiast 3 to jest mniejsza szansa że poleci ci coś innego. Na spalenie ich już sam wpadłem ale podczas openingów nie rozwiązuje to "problemu" nie dużego ale jednak. Lepszym rozwiązaniem byłyby alternatywne skórki dla tych kart albo możliwość po prostu wybrania artu, wiem że to pewnie zbyt dużo kombinowania, dłubania w mechanice ale jak nie teraz na to czas to kiedy?
 
Konkursy na betakeye?

Cześć! Myślę że przydałoby się pozwolić graczom na wykazanie się w jakiś sposób, w zamian za co otrzymaliby dostęp do bety. Jestem raczej pechowym typem i nie chce kupować kodu od jakiegoś gnojka na allegro. Dałoby radę coś?
 
Witam.
Mam pytanie dotyczacę różnych ilości fragmentów potrzebnych na stworzenie tej samej karty u grających na PC-ach i na Xboxie.
Tak na przykład karta z talii Skellige : Zdziczały niedźwiedź kosztuje na PC - 80 fragmentów a na Xboxie aż 800.
Czy to celowe czy może jakiś błąd?
Pozdrawiam.
 
Mam takie dwa pytania:

1. Czy beczki za złotówki maja większą szansę procentową na wylosowanie lepszych kart od tych za walutę z gry?
2. Czy rejestracja do bety będzie możliwa przez cały czas czy w którymś momencie planowane jest jej zamknięcie?
Pozdrawiam.
 
Nagrody dla graczy

Czy będą jakieś nagrody dla graczy grających w betę? Wbiłem juz 43lvl tyle beczek otworzyłem tyle błędów wyłapałem :D
 
Mam kilka dosyć znaczących pytać i prosiłbym kogoś od REDów o jakiś komentarz ;P
1.Skoro z gry zniknęły glify, czy teraz zamierzacie powiększenie planszy? Nie ukrywam, że większe miniaturki tych wspaniałych grafik znacznie poprawiłyby walory wizualne Gwinta.
2.Na chwilę obecną wbijając 2-3 lvl dziennie( dla ogarniętej osoby 2 lvl to godzinka) po jakichś 3 miesiącach gry można mieć większość kart. Wiem, że ma dojść jeszcze Nilfgard, ale to nadal będzie bardzo szybkie tempo uzupełniania kolekcji. Jak dużo kart planujecie udostępnić z końcem bety?
3. Pytanie trochę wynikające z poprzedniego. Takie "catch them all" jest bardzo przyjemne, bo mamy pewien wpływ na to, jakie karty dostajemy, ale po jakimś czasie zostaje sama rozgrywka (punkt 2).
Żeby odbiór gry na tym nie tracił, przydałoby się dodawać jakieś bonusy za odpowiednie osiągnięcia, np. ikonki, jakieś karty premium itp. Czy planujecie coś takiego?
 
Raczej nie będzie innej nagrody niż reset konta do zera :) To beta, której celem jest testowanie gry i możliwość jej "współtworzenia" poprzez feedback czy wyłapywanie bugów i to powinno być nagrodą samą w sobie, ponieważ masz okazję zagrać w Gwinta przed innymi :)
 
rf2460;n6948200 said:
Czy będą jakieś nagrody dla graczy grających w betę? Wbiłem juz 43lvl tyle beczek otworzyłem tyle błędów wyłapałem :D
Pewnie będą jakieś specjalne ikonki gracza czy coś w tym rodzaju. Dla mnie sama gra w Gwinta przed wszystkimi innymi jest kapitalną nagrodą. :)
 
Pytanie moim zdanie dość istotne dla integracji community:

Czy będzie wprowadzona do sklepu opcja zakupu beczek w prezencie dla kogoś?

Taka opcja umożliwiłaby tworzenie przez graczy turniei/eventów/konkursów z prywatnie fundowanymi nagrodami.
 
Jednorazowa nagroda w roku dla każdego użytkownika z okazji urodzin?

Nie wiem czemu, ale przez przypadek z okazji urodzin każdego użytkownika (nie więcej niż raz w roku na konto - smartasses won) mogłaby przypadać jakaś mała nagroda, np brązowa karta wiewiórki albo jeden keg od trolla, co by wiedzieć, że coś się dzieje, skoro troll Cię trolluje w urodziny.
Pomysł git?
P.S Tak, mam dzisiaj urodziny i chcę naciągnąć Twórców na 5,5zł !!!! ;))
 
Dostosowanie gry dla niewidomych

Witam!
Niedawno zarejestrowalem się do bety Gwinta. Mam następujące pytanie: Czy byłoby możliwe uczynienie rozgrywki dostępnej dla osób niewidomych? Mam tutaj na myśli dodanie obsługi screenreadera i jakiegoś rozszerzonego sterowania klawiaturą
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom