Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
A ja mam nietuzinkowe pytanie :p Czy będą gdzieś lub może czy są gdzieś arty kart w wysokiej rozdzielczości? xD Wiem, że np na ArtStation jest ich trochę ale nie wszystkie znalazłem i nie są w tak dobrej rozdziałce jak bym chciał. Po prostu marzy mi się tapeta na pulpit z jakimś artem :D Może jak już Gwint będzie w pełni zrobiony to na gogu będzie możliwość pobrania sobie czegoś takiego :p

Jak będzie wyglądało zdobywanie nowo wprowadzonych kart? Czy będzie podział na różne rodzaje beczek tak jak w HS abyśmy chcąc zdobywać najnowsze karty nie dostawali z beczek cały czas tych starych?

VonMaster;n7038840 said:
Jak będzie wyglądało zdobywanie nowo wprowadzonych kart? Czy będzie podział na różne rodzaje beczek tak jak w HS abyśmy chcąc zdobywać najnowsze karty nie dostawali z beczek cały czas tych starych?

Nie wiem mi się wydaję że będzie tak samo bo to było zbyt duże ułatwienie dla graczy ;d

Poza tym mam pytanie może ktoś z was odpowie.

"" Wiem że raz dziennie są przyznawane nowe nagrody ( znaki zapytania ) które zachęcają aby grać dalej po X bitwach się kończą i ich nie ma kiedy jest restart tego? tzn odnowienia tych dodatkowych nagród ?

Pozdrawiam

Qlimax1990;n7040840 said:
Wiem że raz dziennie są przyznawane nowe nagrody ( znaki zapytania ) które zachęcają aby grać dalej po X bitwach się kończą i ich nie ma kiedy jest restart tego? tzn odnowienia tych dodatkowych nagród ?

Z tego co zaobserwowałem reset następuje o 1:00 w nocy polskiego czasu.

Qlimax1990;n7040840 said:
Nie wiem mi się wydaję że będzie tak samo bo to było zbyt duże ułatwienie dla graczy ;d

Jakie niby ułatwienie? jak w grze będzie bardzo dużo kart, powiedzmy 1000 i dojdzie nowy pack 200 sztuk, to otwierając beczki będziemy mieli szansę 1 do 6 aby wydropić nową kartę, a więc po jakimś czasie dojdzie do tego że nawet brązowe karty trzeba będzie kraftować, bo szansa że nam wpadnie przy takiej ilości kart będzie śmiesznie mała.

VonMaster;n7043140 said:
Jakie niby ułatwienie? jak w grze będzie bardzo dużo kart, powiedzmy 1000 i dojdzie nowy pack 200 sztuk, to otwierając beczki będziemy mieli szansę 1 do 6 aby wydropić nową kartę, a więc po jakimś czasie dojdzie do tego że nawet brązowe karty trzeba będzie kraftować, bo szansa że nam wpadnie przy takiej ilości kart będzie śmiesznie mała.

Z tym tysiącem bym nie przesadzał. Dojdą nowe karty bo brak sporej ilości w zamkniętej becie a były prezentowane ale nie wydaje mi się aby z 40 kart dla jednej frakcji nagle w pełnej wersji pojawiło się po około 150 nowych kart dla kazdej z nich (plus neutrale i Nilfgard). Może za 2-3 lata tyle kart być jak już wyjda wszystkie DLC ;)

Witam.
Czy Twórcy gry przewidują możliwość grania przyjacielskich potyczek miedzy graczami z różnych platform?
Spotkania miedzyplatformowe jest już teraz fajną sprawą ale jako użytkownik Xboxa brakuje mi możliwości nielosowego doboru przeciwników,
tak abym mógł brać udział w już coraz liczniejszych turniejach GWINT-owych.
Pozdrawiam
H.

czy mozna zobaczyc gdzies animowane karty premium?

Widzielismy na streamie 5 animowanych kart, a wczoraj na jakims streamie zobaczylem aglais animowana i nie moge nigdzie jej znalesc w internecie, dlatego moje pytanie czy na jakies stronie sa udostepnione premium karty?

Czy planujecie wprowadzenie czatu? Ewentualnie jakiegoś sposobu komunikacji z przeciwnikiem?

Czy planujecie przy awatarach jakąś flagę z jakiego kraju jest przeciwnik?

Xbox Play Anywhere

Czy na chwilę obecną można zapisać postęp na PC? Czy jest to dostępne tylko na Xbox One?

Macie może w planach wprowadzić, wysyłanie prezentów do innych graczy w postaci beczek? To by mogła być fajna interakcja streamerów z widzami na przykład.

Guest 3974940

Guest
Witam wszystkich. Czy byłaby szansa na wprowadzenie usługi polegającej na sprzedaży plików dźwiękowych (wypowiedzi postaci z Gwinta), które można byłoby używać np. jako powiadomienie o przychodzącym sms?

Witam mam pytanie do Redow odnosnie talii Nilfgaardu, a mianowicie - czy jest juz jakas ogolna data (powiedzmy +/-miesiac) wprowadzenia tej talii? Pytam poniewaz czekajac na nia odlozylem juz ponad 30 beczek i nie wiem czy ma sens czekac i odkladac dalej czy otwierac :)
Pozdrawiam.

Czy art Milvy zostanie poprawiony? Gdy patrzymy na mała wersję tej karty to wygląda jakby Milva miała wąsy. Oczywiście to tylko złudzenie bo na powiększeniu widać, że to są usta. :)

Attachments

• milva.jpg
    milva.jpg
    246.2 KB · Views: 40
Target gry i rzucanie mięsem

Tak mnie zastanawia jaki jest główny target wiekowy jeśli chodzi o gwinta. Czy jest to gra przeznaczona głównie dla dorosłych użytkowników jak wiedźmin 3 itp. czy jest to gra ogólnie dostępna również dla nieletnich?

Jeśli jest to gra o niskim ograniczeniu wiekowym (co w sumie powinno być oczywiste :p) to czemu redzi nie są konsekwentni w cenzurze? BPP spłaszczyli do Biednej Piechoty ale np. feldmarszałek duda już bez problemu rzuca kur**mi. Że o rasistowskich tekstach komandosów niebieskich pasów (?) o tym by wysłać elfy do piachu nie wspomnę. Oczywiście mi to nie przeszkadza, rzucanie mięsem i takie teksty mi odpowiadają z racji iż taki jest zarówno świat wiedźmina jak i nasz realny świat i to dodaje realizmu. Niemniej tak mnie zastanawia jak to w końcu jest i powinno być :)

Pytanie trochę techniczno rozgrywkowe... już drugi raz z rzędu spotkałem tego samego gracza który używa po kilka, takich samych, złotych kart w jednej talii!!! Jeśli się nie mylę nie jest możliwe stworzenie drugiej złotej karty jeśli się już jedną posiada. Tak więc wyobraźcie sobie że taki gracz używa dwa razy Aglais albo Isengrim'a w jednej rozgrywce. A więc drodzy twórcy może by tak jakaś mała odpowiedź co do tego jak to możliwe?

Status
Not open for further replies.
Top Bottom