Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Kwestie światopoglądowe omawiajcie gdzie indziej. Proszę trzymać się tematu i regulaminu. Kolejne posty nie na temat będą usuwane.
 
Jeśli pytanie padło, to przepraszam.
Planujecie może dodać do budowania talii funkcje, która symuluje tzw. "startową dłoń" w przypadku tej talii ? W innej karciance pamiętam taką funkcje, a w Gwincie, gdzie początkowe 10 kart jest najważniejsze, a wszelkie dobieranie dodatkowych kart jest ograniczone, symulacja "startowej dłoni" może być bardzo pomocna w trakcie konstrukcji talii.
 
Czy przy wyszukiwaniu losowego przeciwnika można by było uwzględnić opcję umożliwiającą znalezienie gracza używającego konkretnej tali? Nie zawsze jest okazja aby umówić się z kimś na mecz 1v1 z konkretną talią, więc taka możliwość powaliłaby łatwo znaleźć talię przeciwko której chcemy zagrać, gdy np. chcemy wypróbować nowe ustawienie własnej tali w starciu z np talią potworów.
 
Czy będzie możliwość zaproszenia danego gracza do meczu spotkaniowego, który się nie liczy do statystyk? Czy będę będzie opcja gry na ESL? Czy będą organizowane eventy? Czy będzie lvl naszego konta? Czy np. Karta dowódcy ma 3 poziomy i jeśli zagramy odpowiednia liczbę spotkań to karta dowódcy staje się silniejsza? I czy za miast Geralt: Igni itd. nie lepiej dać kartę specjalna Igni itd.?
 
Czy będzie jakiś system kar dla ludzi, którzy widząc że przegrywają, po prostu się rozłączają? Jeśli tak ktoś zrobi mecz się kończy jako wygrany ale nie dostaje się nagród ani poziomu na końcu gry.
I drugie: czy będzie możliwość parowania z znajomymi z gog galaxy?
 
Czy będzie jakiś system kar dla ludzi, którzy widząc że przegrywają, po prostu się rozłączają?

Na pewno jest przycisk tzw "rage quit", kilkukrotnie widziany (a raczej wyklorzystany) na udostępnionych gameplayach. Więc za jego użycie raczej kary nie wprowadzą skoro sami taką funkcjonalność zaproponowali :) Ale kto wie? :)
 
Jeśli przeciwnik dostaje "exp" i nagrody z wygraną jestem za rage quit, w przeciwnym wypadku, ludzie będą wychodzić specjalnie żeby przeciwnik nic nie dostał.
Jeszcze jedno pytanie: będzie jakiś czat?
 
CDP RED są fer wobec graczy, więc na pewno wykombinują to w sposób uczciwy dla obu stron. Na gameplayach widać było że "rage quit" był używany pod koniec meczu, jak gracz już wiedział, że sromotnie przegrał i nie ma szans na wygraną. Co do punktów doświadczenia, rangi itp, jestem przekonany że zwycięzca takiego pojedynku gdzie de facto oponent się poddał, nie odejdzie poszkodowany.
 
Pewnie wyjście będzie traktowane jako pas, ale na cały mecz. A kara pewnie będzie tylko na 15min.

---------- Zaktualizowano 05:06 ----------

Czat dobra rzecz, ale z gotowymi tekstami ja bym dał, z powodu że gra będzie f2p, będą osoby młode (podstawówka i gimbaza) a wiesz jak to jest zaraz zaczną się wyzywać i będą gadać że gwint budzi agresje w młodych ludziach. Coś takiego co ja proponuje było w warcabach w win XP :p
 
Czat dobra rzecz, ale z gotowymi tekstami ja bym dał, z powodu że gra będzie f2p, będą osoby młode (podstawówka i gimbaza) a wiesz jak to jest zaraz zaczną się wyzywać i będą gadać że gwint budzi agresje w młodych ludziach

Dokłdanie, niech będzie ograczniony/zdefiniowany czast ale taki aby się dało w miarę sensownie komunikować.
 
W Heartstonie nasz awatar ma swoje odzywki typu 'dobre zagranie' itp. Tutaj mogliby pójść tą samą drogą, a jakby jeszcze każdy dowódca danej armii miał swoje odzywki to już by było naprawdę fajnie.
 
Dokłdanie, niech będzie ograczniony/zdefiniowany czast ale taki aby się dało w miarę sensownie komunikować.

Pracujemy nad tym, aby komunikacja w pewnej formie była między graczami możliwa. Więcej szczegółów podamy oczywiście w stosownym czasie. Natomiast, nie martwcie się - mamy to w planach - będzie można komentować zagrania przeciwnika, itp.
 
Albo zróbcie chat wolny ale wszystkie przekleństwa(kur**, idioto ,downie, twoja stara itp. itd.) były maskowane i gracze dostawali np. muta na chat na 24h i za następnym razem 7dni i na koniec permmute, bo nie chce aby jakiś 12 latek mnie wyzywał i psuł mi tym rozgrywkę.
 
Czy w grze będzie gdzieś widniała ogólna liczba kart dla danej talii, która będzie mnie informowala o tym ile kart pozostalo mi do zebrania by skompletować całą talię? Gdzieś jakiś znacznik np. po wejściu do talii Skellige 87/150.
 

Guest 3872667

Guest
Czy w grze będzie gdzieś widniała ogólna liczba kart dla danej talii, która będzie mnie informowala o tym ile kart pozostalo mi do zebrania by skompletować całą talię? Gdzieś jakiś znacznik np. po wejściu do talii Skellige 87/150.
takie rzeczy to chyba oczywista oczywistość :p
 
Czy w grze będzie gdzieś widniała ogólna liczba kart dla danej talii, która będzie mnie informowala o tym ile kart pozostalo mi do zebrania by skompletować całą talię? Gdzieś jakiś znacznik np. po wejściu do talii Skellige 87/150.

Dla kogoś kto uwielbia miec pelna kolekcja to jak napisal koleka powyzej, must have!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom