Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Albo zróbcie chat wolny ale wszystkie przekleństwa(kur**, idioto ,downie, twoja stara itp. itd.) były maskowane i gracze dostawali np. muta na chat na 24h i za następnym razem 7dni i na koniec permmute, bo nie chce aby jakiś 12 latek mnie wyzywał i psuł mi tym rozgrywkę.

Albo dać po prostu opcje mutowania? Bez przesady, że sobie przeklnąć nie można :D
 
Witam, w końcu znalazłem w sobie siłę by to napisać czy CDPR z tego skorzysta? Nie wiem ale przynajmniej spróbuje zwrócić waszą uwagę na pewne aspekty, które według mnie powinny być w Gwincie:

- Replay manager przykład Duel of Champions każda gra jest zapisywana w małym pliku który można przesłać do kogokolwiek kto ma grę waży bardzo mało ponieważ tylko zawiera informacje o przebiegu rozgrywki a rolę odtwarzacza pełni sama gra. Po co to? Dzięki temu społeczność może tworzyć nieszablonowe turnieje i nie trzeba oglądać wszystkiego na żywo by mieć potwierdzenie wystarczy, że dwie osoby wyślą taki plik do organizatora. Można tworzyć na YT pełno materiałów z powtórek które będą wykorzystywane w filmach społeczność nie musi ich nagrywać by się podzielić z innymi. Co przełoży się na popularność tytułu.

- Turnieje dobierany (draft) w HSie wybieramy spośród 3 kart można ten system ulepszyć jak? Dobieramy spośród 4 kart dzięki czemu jesteśmy w stanie zbudować bardziej stabilny deck. Załóżmy, że gramy deckami po 30 kart, można dać możliwość wybrania 35 kart po czym gracz skraca deck do 30 kart dzięki czemu możemy poprawić nasz deck mamy większy wpływ na to czym gramy więc na +

- Turniej Szwajcarski miło by było gdyby się pojawił urozmaici to zdecydowanie rozgrywkę do turnieju zapisuje się 8 graczy po czym każdy rozgrywa po 3 pojedynki wygrany z wygranym przegrany z przegranym gdzie są punkty odbicia itd. nie będę opisywał w 100% jaki to jest system wszystko jest do znalezienia.

- Możliwość tworzenia własnych turniejów szwajcarkich (bez nagród tu dobrze sprawdzi się system kodów o czym niżej dzięki czemu organizator może zdobyć nagrody adekwatne do wagi turnieju na własną rękę od was itd.).

- Turniej typu jackpot kto ze wszystkich graczy na świecie uzyska najlepszy wynik. Czyli zapisuje się załóżmy 19 873 osoby i te osoby grają o jak najlepszy wynik wygrywając otrzymujemy punkty przegrywając tracimy je. System paruje graczy na podobnym poziomie punktowym, turniej trwa 24h.

- Różnego rodzaje inne turnieje.

- RNG oby jak najmniej. Najlepiej wcale. Na dłuższa metę wychodzi bardziej na minus i bardzo irytuje. Powoduje też, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak gra się potoczy a to ważne w turniejach i nie tylko chyba lepiej by wszystko zależało od naszych błędów lub dobrych zagrań.

- Osiągnięcia. Dobre urozmaicenie w którym zdobywamy jakieś nagrody dzięki czemu gra zatrzymuje na dłużej ale trzeba uważać by nie przedobrzyć.

- Pakiety premium powiedzmy dwa razy droższe dostępne za walutę z gry większa szansa na karty premium opcja dla kolekcjonerów.

- Nieograniczony poziom konta głównego a co poziom jakaś nagroda dajmy na to oreny.

- Tworzenie nowych kart, mechanik gry oraz balans. Można utworzyć grupę w której skład wejdą pro gracze którzy będą mieli wgląd w nowe karty. Będą pomagali balansować karty i grę. Oczywiście wypada zawrzeć umowę gdzie będą zobowiązani do utrzymania tajemnicy. Taka grupa jest dobra ponieważ siedzi głęboko w grze. Orientuje się w niej doskonale dzięki czemu ogranicza wypuszczenie OP kart itp.

- System polecania (reflinków).

- Alternatywny wygląd kart

- Coś dzięki czemu będzie się można wyróżniać np sztandary/herby które widać podczas rozgrywki które można zdobywać w rożne sposoby. Ewentualnie kreator.

- System kodów które można wpisywać np na pakiety do zdobycia w mediach itd. bądź kody na nieoficjalne turnieje potencjał w tym jest spory.

- Czat dzięki któremu można popisać z przeciwnikiem (opcja wyciszenia podczas gry i wyłączenia na stałe w ustawieniach gry).

- Możliwość dania flagi lub flag które symbolizują w jakich językach dana osoba się porozumiewa / skąd pochodzi.

- Szybka rozgrywka. Możliwość ustawienia w opcjach gry trybu w którym nie musimy potwierdzać wyboru zagrania karty np. gramy Geralta którego możemy grać tylko w pierwsze linii klikamy go i automatycznie się zgrywa w odpowiednie miejsce. Natomiast gdy karta może być zagrana w dwóch rzędach to wtedy wybieramy sami gdzie ją zagrać (standardowo opcja wyłączona).

- Gdy wskrzeszamy jednostkę która może być zagrana w dwóch rzędach to gracz niech ma wybór gdzie ją postawić a nie jest rng.

- Tryb podglądu rozgrywki znajomych, również może w turnieju Szwajcarskim.

- Może jakiś system dobierania kart.

- Można dodać karty typu mill np. zagrywamy jednostkę to 3 karty przeciwnika lądują na cmentarzu lub nasze karty które później można wskrzesić urozmaici to grę.

To chyba tyle co chciałem napisać, pozdrawiam serdecznie. Jako, że temat to pytania, to po prostu zapytam czy te rzeczy które wyżej napisałem zostaną zaimplementowane do Gwinta? :)
 
Last edited:
Czy grafika do kary Geralt: Igni zostanie zmieniona. Moim pomysłem jest to aby kary geralt: igni, ard itd. wyglądały jak zwykła karta Geralt tylko ozdobiona odpowiednio.
 

Guest 3872667

Guest
Czy jest szansa, aby kampanie dawały unikatowy wygląd danej karty(na multi)? Aby można było się pochwalić ukończoną kampanią na danym poziomie trudności :D
 
Czy jest szansa, aby kampanie dawały unikatowy wygląd danej karty(na multi)? Aby można było się pochwalić ukończoną kampanią na danym poziomie trudności :D

Świetny pomysł. Przyszłe epizody kampanii będą prawdopodobnie do kupienia za określoną cenę. A ponieważ postęp w kampanii nie odpowiada postępowi multiplayer, można by wprowadzić jakieś artystyczne urozmaicenia kart dla tych, którzy ukończyli kampanię/zdobyli w niej jakieś osiągnięcia. Chociaż wersje kart premium też byłyby jak najbardziej cudowną nagrodą :D
 
Cześć,Twórcy.Piszę do Was z wschodu Ukrainy.Nazywam się po prostu Vlad,Vlad z Ukrainy.Proszę pomóc zrealizować moje marzenie.Proszę otworzyć konto w banku,aby ukraińscy fani wielkiego polskiego arcydzieła mieli mozliwosc tam wrzucać swoje pieniądze, aby zgromadzić środki na ukraińską lokalizację.

---------- Zaktualizowano 20:37 ----------

Cześć,Twórcy.Piszę do Was z wschodu Ukrainy.Nazywam się po prostu Vlad,Vlad z Ukrainy.Proszę pomóc zrealizować moje marzenie.Proszę otworzyć konto w banku,aby ukraińscy fani wielkiego polskiego arcydzieła mieli mozliwosc tam wrzucać swoje pieniądze, aby zgromadzić środki na ukraińską lokalizację.
 
Zadam kilka pytań ale nie spodziewam się odpowiedzi.
1) Czy macie już grupę testerów wśród graczy? * w innych grach tacy gracze różnie się nazywają ale wiem na 100% że naprzykład Creativ Assembly coś takiego ma.
2) Pracujecie nad sztucznym ai? bo powiedzmy sobie szczerze że ai w Hs-ie czy innych karciankach zostawia wiele do życzenia a gwint zapowiada się jeszcze bardziej skomplikowany (nie chciałbym być w skórze programisty)
3) Kiedyś na youtubie znalazłem filmik jak oprowadzacie kogoś po swoim studiu i zauważyłem że w jednym z pokoi macie psy. Tu jest moje pytanie bo jestem po prostu ciekaw. Jak wygląda zajmowanie się tymi psami :D bo nie jesteście tam 24h na dobę, a przynajmniej tak podejrzewam.
4) W trybie Multiplayer planujecie pewnie jakiś system rang ale ciekawy jestem czy to będzie coś podobnego do hs-a? czyli nie kwestia czy ktoś ma skilla tylko tego żeby spędził dużo czasu na rankedach.
 
Last edited:

Guest 3872667

Guest
Studio ma jakieś plany aby rozwijać Gwinta jako rozrywkę e-sportową? Jakieś turnieje? Ligi?
było powiedziane, jeżeli gracze będą chcieli e-sportu to Redzi będą rozwijać scenę e-sportową.
 
Na tym oto filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=CbmcfuC0h-0 (Wywiad z Mateuszem Tomaszkiewiczem) mowa o narratorze prowadzącym wątek fabularny.

Moje pytanie brzmi:
Kto będzie narratorem? W polskiej wersji językowej oczywiście.

Super byłoby usłyszeć mistrza narracji Krzysztofa Gosztyłę jeżeli byłby to po prostu narrator a nie osoba opowiadająca jak to było w przypadku Jaskra i Dzikiego Gonu.
 
Czy Francesca może być odziana na karcie w strój, który ostatecznie dano Triss w dlc? Na pierwszy rzut oka wszak widać, że przeznaczony był dla elfki:
 
Zmiana nicku

Czy ktoś wie, czy będzie dostępna zmiana nicku w grze lub na stronie? Aktualnie nie widzę takiej opcji.
 
View attachment 74160 Co to te obrazki? Zauważyłem, że wzrasta liczba, przy wygranych? Czy to są jakaś waluta w grze?

Dołączam się do pytania, czy któryś z RED'ów może nam zdradzić co oznaczają te ikony w głownym menu View attachment 74250 ? Osobiście obstawiam, że pierwszy to waluta w grze za którą będziemy kupować paczki, drugi nie mam pojęcia, może liczba wygranych rund czy coś, z racji tego, że widać tam tą koronę co symbolizuje rundy. Co do beczek to nawet nie zgaduję, ponieważ nie mam zielonego pojęcia co one mogą oznaczać.
 

Attachments

  • Gwent beta.png
    Gwent beta.png
    147.6 KB · Views: 26
Halo, Halo.
CPD red jest pytanie. Czy test serwerów z dnia 27.09 mógłby się zacząć od 16:00 i skończyć 28.09 o 00:0?:youdontsay:
Moim zdaniem 4h to za mało a 8h to wprost idealnie ;D
 
Halo, Halo.
CPD red jest pytanie. Czy test serwerów z dnia 27.09 mógłby się zacząć od 16:00 i skończyć 28.09 o 00:0?:youdontsay:
Moim zdaniem 4h to za mało a 8h to wprost idealnie ;D

Ja bym proponował 24h test co by się te serwery do porządku rozgrzały i żeby sprawdzić ich stabilność przy obciążeniu 24h ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom