Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Pytania do twórców

Cześć :) Ogromnie się ucieszyłem gdy zapowiedzieliście wczoraj Gwinta Online, ale trapi mnie jedna sprawa. Mianowicie beta. Pomijam fakt że nie będzie dostępna na PS4 a to moja ulubiona platforma do grania. Chodzi mi o fakt, że dostęp do bety będzie przydzielany losowo. W ten sposób niektórzy nie będą się mogli do niej dostać, a moim zdaniem osoby które nabyły Wiedźmina 3, powinny mieć gwarantowany dostęp, jeśli tylko zapiszą się na betę Gwinta. Nie ukrywam że czuję się nieco pokrzywdzony, ponieważ chciałbym wziąć udział w becie a możliwe że nie zostanę wybrany, a Gwinta lubię na tyle, że wykonałem nawet własny stół do niego. Jako wielki fan Wiedźmina, i ktoś kto kupił 2 kopie Wiedźmina 3 w dniu premiery, 2 kopie Serc (cyfrową i w pudełku), 1 kopię Krwi i Wina (cyfrową, a drugą w pudełku nabędę za niedługo), i poprzednie części serii chciałbym mieć dostęp gwarantowany, tak jak wiele innych osób. W sumie to nawet mogę pokazać swoją kolekcję, bo zaraz mi ktoś zarzuci że zmyślam.
View attachment 53881
View attachment 53891
View attachment 53901
Dlaczego zdecydowaliście się na losowanie?
 

Attachments

  • 2016-06-14 15.55.54.jpg
    2016-06-14 15.55.54.jpg
    113.1 KB · Views: 125
  • 2016-06-14 15.56.02.jpg
    2016-06-14 15.56.02.jpg
    376.2 KB · Views: 124
  • DSC_0847.jpg
    DSC_0847.jpg
    398.1 KB · Views: 105
Last edited:
"GWINT będzie dostępny w dniu premiery na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC. GWINT to gra free to play z opcjonalnymi mikropłatnościami." Tak jest napisane w FAQ :)


EDIT: Świetny stół zrobiłeś. Zazdroszczę bardzo :)
 
Last edited:
Na wczesnym etapie bety będziemy wpuszczać mniejsza liczbę osób ponieważ chcemy mieć pewność ze grać będzie działać tak jak to zakładaliśmy. W późniejszym czasie każdy kto będzie chętny będzie mógł zagrać w becie.
 
@Rafal_Jaki Czyli będzie dwuetapowa, czy będą 2 bety? Dwuetapowa czyli gracze wpuszczani 2 falami a osobne testy (czyli bardziej odsunięte od siebie w czasie) to inna sprawa, dlatego pytam.

@kuba2001m Dzięki za dobre słowa. Wiem że będzie f2p, pytałem o to dlaczego gracze będą losowani do bety, a nie wpuszczani od razu jeśli posiadają Wiedźmina 3 co byłoby lepszą opcją.
 
Czy talie będą takie same jak w W3 czy powiększone i zmodyfikowane?

---------- Zaktualizowano 16:07 ----------

O i kiedy można by się spodziewać zamkniętej bety?
 
Będą powiększone, pooglądaj jeszcze raz zwiastun to zauważysz że jest np. nowa karta igni czy ropuchy z Serc. Beta rusza we wrześniu ;)
 
Bo sensowne jest, że w betę zagrają osoby grające już w W3, niegrający w W3, ale po prostu lubiący karcianki, oraz Ci, którzy dotychczas styczności z czymś podobnym nie mieli, ale ich to zaciekawiło. Losowanie daje największe szanse na obecność różnorodnych graczy.
To, że wydałeś ileś na produkty Wiedźmina nic nie znaczy, możemy się licytować wzajemnie, ale nie ma w tym żadnego celu. Doceniam to, że zrobiłeś stół, ale wierz mi, że nie tylko Ty. W3 kupiło zapewne około 8 milionów ludzi, może więcej, to za dużo na betę, a potrzebni są również ludzie ze świeżym spojrzeniem, nie biorący poprawki na studio czy uniwersum(nie wierzę, że w moim osądzie te dwa fakty nie będą miały wpływu choćby podświadomego).
 
Czy dobrze zrozumiałem informacje prasowe, że na GutenMorgen w grze nie będzie talii Czarnych? Czy to rasizm czy ta talia jest w Waszej ocenie OP XD
 
Czy dobrze zrozumiałem informacje prasowe, że na GutenMorgen w grze nie będzie talii Czarnych? Czy to rasizm czy ta talia jest w Waszej ocenie OP XD

Będzie, Damien Monnier podczas jednego wywiadu na E3 skomentował pytanie na temat Milfgaardu, "Be patient". Może będzie dodany później, może nie zdążyli zreworkować talii bo jak wiemy opiera się ona na szpiegach a oni zostali mocno zmienieni w tej wersji gwinta.
 
@PATROL Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że osoby które kupiły W3, jeśli się zapiszą powinny mieć dostęp gwarantowany, ale inni także mogliby się zapisać i mieć szansę na zostanie wybranym. Nie przechwalam się - chciałem tylko potwierdzić żeby mi ktoś nie zarzucił że zmyślam z tym że mam to i owo bo czasem tak bywa. Ale Rafal_Jaki wytłuścił nam jak to będzie, dlatego nie ma co dalej rozdmuchiwać pytania, choć przyznam ci rację - 8 mln osób + chętni nieposiadający gry to faktycznie za dużo na wczesną betę. No ale dowiedzieliśmy się wszyscy (w sumie jako pierwsi fani na świecie) że będą 2 bety - zamknięta z losową pulą testerów i otwarta, dlatego w razie nie załapania się na 1 etap, zawsze zostaje drugi.
 
Pytanko do @Rafal_Jaki
Skoro wiadomo, że będzie nam dane usłyszeć dialogi, czy będą one tylko w języku angielskim, czy również w innych językach, w tym po polsku?
 
W sumie ja też mam pytanko :p Jak będzie wyglądało zdobywanie kart? Będziemy kupować boosterki za walutę zdobywaną w grze i/lub prawdziwe pieniądze czy też za wykonywanie zadań w kampanii czy może jeszcze inaczej?
 
Planujecie może wydawanie kart w formie zwykłych kart do gry? Pograłoby się z kolegami. W końcu trudno pod namiot czy do leśniczówki taszczyć laptop.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom