Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Planujecie może wydawanie kart w formie zwykłych kart do gry? Pograłoby się z kolegami. W końcu trudno pod namiot czy do leśniczówki taszczyć laptop.

Nie ma takich planów - skupiamy się na zrobieniu najlepszej możliwej cyfrowej karcianki - bardzo ciężko byłby przenieść cześć nowych mechanik
 
Nie ma takich planów - skupiamy się na zrobieniu najlepszej możliwej cyfrowej karcianki - bardzo ciężko byłby przenieść cześć nowych mechanik

Ja mam powiązane, ale nieco inne pytanie. Czy w grze będzie dostępny tryb LAN nie wymagający połączenia z Internetem?
Czy jeżeli wyjadę sobie z laptopami ze znajomym/znajomymi gdzieś, gdzie nie będę mieć dostępu do Internetu, będziemy mogli dodać Gwinta do listy rozrywek? :)

Im więcej się dowiaduję o tej grze, tym bardziej czuję, że może stać się ona jednym z moich ulubionych tytułów. Informacja, że będzie w grze single-player, "zrobiła mi dzień", ale offline multiplayer zrobiłby go jeszcze bardziej.

I jeszcze jedno małe pytanko (o ile oczywiście to nie tajemnica :D), dotyczące rozgrywek z AI. Czy będzie możliwość staczania rund "dowolnych", w których wybierałbym talię zarówno swoją, jak i przeciwnika, czy może raczej walki z AI ograniczają się tylko do kampanii?
 
Myślę że walki z AI poza kampanią będą takie jak w Hearthstone (walki z karczmarzem).

@Rafal_Jaki Czy tak będzie wyglądać singiel w Gwincie?
View attachment 54741
 

Attachments

  • Przechwytywanie.JPG
    Przechwytywanie.JPG
    62.6 KB · Views: 52
Last edited:
@Gorfaster
Odpowiem za REDów XD
Wziąłeś to z gameplaya z E3 prawda ? Nie to jest zupełnie inna gra, w lewym dolnym rogu masz tytuł.

Ja znając rozmach REDów i wiedząc, że mają zamiar zrobić cutscenki i voice acting liczę na mapę 3d z widokiem izometrycznym i śliczną rysunkową/komiksową grafikę :)
I tu nasuwa się moje pytanie bardzo powiązane z Twoim.
@Rafal_Jaki Czy mapa w singlu będzie w 3D z widokiem izometrycznym czy raczej 2D z widokiem z góry ? Chciałbym też spytać o styl graficzny jeżeli to nie tajemnica :p


 
Dobrze poinformowany jesteś, znaczy że znasz kogoś z REDów :surprise: A tak na poważnie, zmartwiłem się tym fragmentem w rozgrywce. To ten gameplay z twitcha. Pytam bo wyraźnie pisało "Playing Gwent" a tu jakaś pikseloza na ekranie. Myślę że grafika będzie w tym stylu co Taern.
 
Myślałem, że to oczywiste, że to był błąd ludzi od streamu.

Ja chciałbym się dowiedzieć, czy zebranie wszystkich kart będzie trwało tyle ile w hearthstonie? W moim przypadku to wygląda tak, że większość funu sprawia mi samo zbieranie kart, niż później nimi granie. Piękne jest otwieranie nazbieranych pakietów po miesiącu farmienia golda.
 
Ja też jestem ciekawy czy od samego początku będziemy mieli całe talie, czy będzie jakiś proces zdobywania ich kolejno?

Druga kwestia, czy jak sobie poukładam swoją talie to będzie ona "zapisana/przypisana" do konta (gog.com), tak że jak pójdę gdzieś i się zaloguję na innym komputerze/ bądź konsoli to będę mógł grać "swoją" talią? Czy trzeba będzie na nowo układać? Ogólnie to chyba mi się rozchodzi o save w chmurze ?
 
Na to pierwsze Ci nie odpowiem, ale to oczywiste że wszystko będzie zapisywane na twoim koncie. Czyli "w chmurze" jak to ładnie ująłeś. Więc tak - będzie przypisana do konta i będziesz mógł grać tą samą talią na innym komputerze.
 
Zadam tu pytanie na które wciąż nie otrzymałem odpowiedzi.W grze znajdzie się kampania dla jednego gracza która będzie wydawana w odcinkach.Czy odcinki będą darmowe, czy będziemy za nie płacić ?
 
Witam czy macie w planach stworzenie talli zerikanni?

Znanych Zerrikańczyków można policzyć na palcach jednej ręki. Nawet doliczając Azara z jedynki, trolla Barta z trójki, Myrgota z komiksu i te tamte z dodatku do Gry Wyobraźni w Magii i Mieczu, liczba nie powala. Także tego, szanse są raczej nikłe.

Co nieco można by wykombinować, gdyby złożyć talię z całego Orientu, czyli połączyć Haaków, Zerrikańczyków i Ofirczyków. Ale nadal brakowałoby tam naprawdę rozpoznawalnych postaci. Chyba że doliczyć Faoiltiarnę, Muna i Dijkstrę.
 
Tak mnie naszło dzisiaj pytanie, bo się naczytałem o Xbox Play Anywhere. Czy Gwint będzie miał cross-play między platformami?

Mamy już kilka gier z tego korzystających np. Rocket League. Słyszałem, że Overwatch chce wprowadzić granie między XONE i PS4. Temat w branży jest żywy, więc mam nadzieję, że Redzi coś w tym temacie działają.
 
Ok, dzięki. Mam nadzieję, że rozważą je z korzyścią dla graczy. Głupio by było, gdyby jakaś umowa marketingowa wykluczyła graczy PS4 z większej społeczności Gwinta.
 
A ja mam takie pytanko... czy gra w języku polskim (chodzi o napisy) będzie w beta testach? Mój angielski nie jest na tyle dobry, żeby ogarniać wszystkie specjalne cechy kart :p
 
Już nie wiem czy pytać czy stwierdzać... będzie talia Nilfgaardu na premierę czy nie będzie? Na polskiej stronie Gwinta wymienione są 4 frakcje a mianowicie Skellige, Królestwa, Potwory i Scoia'tael, na angielskiej stronie wymienione było wszystkie 5, REDzi mówią że jej nie będzie, a reklamy na FB że tak. Proszę bardzo zrzut:
View attachment 56081
To jak w końcu? Bo zagmatwane to wszystko.
 

Attachments

  • Przechwytywanie.JPG
    Przechwytywanie.JPG
    48.1 KB · Views: 55
Na pytania o Nilfgaard Damien zawsze odpowiada 'cierpliwości' ;) W jednym z materiałów rozwinął to nieco że muszą frakcję dopracować. Czy będzie na premierę czy może dopiero po jakimś czasie? Tego niestety nie wiadomo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom