Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Nie wiem jak to jest na XO, ale na PS4 gry F2P nie wymagają abonamentu PS Plus.Czyli Gwint(przynajmniej na PS4) też nie będzie wymagał PS Plus.
 
1. Z tego co rozumiem w ciągu gry będzie można bez wydawania pieniędzy zdobywać nowe (standardowe) karty. Czy taka sama sytuacja będzie w przypadku kart premium, czy może będą one jedynie osiągalne za opłatą?

2. Czy przewidywane są jakieś bonusy dla osób które kupiły W3?
 
Witam,
Mam pytanie czy oprawa graficzna zostanie taka jaka została zaprezentowana nam czy zostanie zmieniona?
Dla mnie oprawa z W3 powinna zostać. Przynajmniej kart.

---------- Zaktualizowano 23:25 ----------

1. Ja bym dodał skrzynki i skiny do kart :p
2. Czy będą organizowane jakieś zawody/mistrzostwa, gdzie będzie można wygrywać super rzeczy?
 
Witam,
1.Jakie są przewidywane wymagania sprzętowe w przypadku wersji na PC (Wiem, że będą się one jeszcze zmieniać gdyż gra jest w produkcji)? Czy będą one podobne do wymagań Heartstona, czy może bliżej im będzie do do W3?

2.Jakie metody płatności mikrotransakcji przewidujecie ( czy będzie na przykłąd możliwość płacenia przez paypal)?
 

Guest 3893205

Guest
Za dużo pytań o przyszłość, dlatego nie odpowiadam wszystkim na wszystko :) Wymagania sprzętowe: zdecydowanie bardziej HS niż W3 :) Metody płatności - będziemy się starali dodać jak najwięcej.
 
Miałbym pytanie odnośnie frakcji, gdyż nie jestem w 100% pewien: czy wybieramy frakcję na początek i tylko ona jest przypisana do naszego konta czy też może będziemy mogli ją zmieniać do każdej gry (tak jak w HS pomiędzy klasami). ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Frakcje na pewno będzie można zmieniać swobodnie w trakcie gry przynajmniej w trybie Multi player,(jak chyba każda gra tego typu). Zresztą... Sam bym omijał z daleka gdybym musiał zakładać multikonta żeby np zobaczyć jak wyglądają inne frakcje.

Za inna rzecz mnie niepokoi. W niektórych publkacjach prasowych była podawana informacja że Beta dla PC będzie tylko dla Windows 10. Na stronie np nie znalazłem takiej informacji. Jak to będzie ?
 
Nie mogę się teraz tego doszukać ale czytałem, że Gwint będzie przeznaczony na windowsy 7-10, więc można spokojnie założyć, iż podobnie będzie się miała sprawa z betą.
 
@cd PROJEKT RED

Czy zamierzacie dodać kwestie dla kart?
Chodzi mi konkretnie o to czy po rzuceniu na przykład karty Zolatana usłyszymy jakąś kwestie z książki bądź z samej gry głosem aktora, który podkładał głos dla postaci w Dzikim Gonie?
 
Z tego co zauważyłem to niektóre karty w momencie zagrywania na stół wypowiadają jakąś kwestię lub wznoszą okrzyk bojowy :)
 
Nie mogę się teraz tego doszukać ale czytałem, że Gwint będzie przeznaczony na windowsy 7-10, więc można spokojnie założyć, iż podobnie będzie się miała sprawa z betą.

Możliwe ale np tu
http://pl.ign.com/gwint-online/5362...icjalnie-zapowiedziany-zobacz-screeny-i-tease

Pisze tak
Plotki zostały potwierdzone! Samodzielna wersja Gwinta będzie posiadać 4 stronnictwa, oraz nieco zmienioną stylistykę. Już teraz można zapisać się na udział w becie, która zacznie się już we wrześniu, wyłącznie na Xboxa One oraz PC-ty z Windowsem 10.
 
Oho już widzę(a raczej słyszę) jak zostaje zagrana karta krasnoluda i rozbrzmiewa donośny okrzyk bojowy „Na pohybel skurwysynom!”

Ciekaw jestem czy tak będzie, bo pozostaje kwestia kategorii wiekowej. Beta oznaczona jest PEGI12 więc są pewne restrykcje.

PEGI 12 - Gry wideo pokazujące przemoc o nieco bardziej realistycznym charakterze, skierowaną przeciw postaciom fantastycznym i/lub nierealistyczną przemoc wobec postaci o ludzkim lub rozpoznawalnych zwierząt, ponadto w tej kategorii wiekowej dopuszczalna jest nieco bardziej dosłowna nagość. Ewentualne wulgaryzmy muszą mieć łagodny charakter i nie mogą zawierać odwołań do seksu.
 
Więc nie będzie też Biednej Pierdolonej Piechoty :(
Multi jak multi ale ciekaw jestem ja to załatwią w singlu. Świat wiedźmina bez przekleństw ? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom