Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Pytanie o gre

Witam. Mam pytanie, czy w Gwinta będzie można grać tylko za pośrednictwem platformy GOG Galaxy, czy w przyszłości będzie można też grać za pośrednictwem innych platform (steam itp.) ? Tudzież czy będzie można grać za pośrednictwem samego klienta gry kiedy już zostanie wypuszczona w całości?
 
Witam. Mam pytanie, czy w Gwinta będzie można grać tylko za pośrednictwem platformy GOG Galaxy, czy w przyszłości będzie można też grać za pośrednictwem innych platform (steam itp.) ? Tudzież czy będzie można grać za pośrednictwem samego klienta gry kiedy już zostanie wypuszczona w całości?

Pracujemy nad tym, aby GWINT był dostępny dla jak największej liczby graczy, ale jest za wcześnie, żeby mówić o szczegółach.
 
Pytania do twórców

1. Czy gra od samego początku rzuci nas w wir pojedynków pvp, czy istnieć będzie coś w rodzaju pokoju treningowego, gdzie będzie można najpierw pograć z komputerem?
2. Czy gra wspierać będzie wyższe rozdzielczości jak UltraWideHD czy 4K?

Za odpowiedź z góry dzięki
 

Guest 3872667

Guest
Co do pierwszego pytania to mogę śmiało powiedzieć, że jest opcja treningu(tutorial) oraz singleplayer, gdzie pewnie będzie jakieś wprowadzenie.
 
Czy nasze osiągnięcia/postępy podczas zamkniętej bety zostaną wyzerowane po oficjalnym wydaniu gry, czy zostaną na naszym koncie?
 
Czy nasze osiągnięcia/postępy podczas zamkniętej bety zostaną wyzerowane po oficjalnym wydaniu gry, czy zostaną na naszym koncie?

Z tego co pamiętam to po zakończeniu CBT będzie pełny Wipe, czyli wszystkie postępy zostaną wyzerowane, włącznie z kartami które zakupiliśmy poprzez sklep w grze. Czyli można tutaj wnioskować, że po oficjalnym wydaniu gry ci którzy zdecydują się na wydanie prawdziwych pieniędzy w CBT dostaną po prostu ilość zakupionych przez siebie paczek w CBT z powrotem. Co w sumie jest fajne bo takie osoby będą się mogły cieszyć openingiem dwa razy ;)
 
1. Czy w Gwincie będą achievementy? Nie oszukujmy się, że teraz wielu ludzi gra głównie dla nich.
2. Czy sugestie graczy na temat nowych kart oraz ewentualnych zmian w już obecnych (balans/nowe pomysły) mają sens? Mam na myśli to czy będziecie brali je pod uwagę, czy może macie już z góry narzucony plan działania.
3. Rozważacie zmiany w statystykach kart (atak/efekty) już po wyjściu gry czy będzie to wersja ostateczna?
4. Wersja polska będzie zawierała również polskie odgłosy czy wyłącznie tekst?

Z góry dziękuję za odpowiedź =)
 
Na kilka pytań wydaje mi się, że znam odpowiedź więc postaram się odpowiedzieć:


1. Czy w Gwincie będą achievementy? Nie oszukujmy się, że teraz wielu ludzi gra głównie dla nich.

Jestem pewien na 90%, że będą z racji tego, że gra w wersji PC jest na GOG'u a tam chyba wszystkie gry mają achivementy. Tak samo wygląda sprawa z PS4 i Xbox One.


Czy sugestie graczy na temat nowych kart oraz ewentualnych zmian w już obecnych (balans/nowe pomysły) mają sens? Mam na myśli to czy będziecie brali je pod uwagę, czy może macie już z góry narzucony plan działania.

Moim zdaniem mają, ponieważ niektóre karty już zostały zmienione z naszą pomocą.


Rozważacie zmiany w statystykach kart (atak/efekty) już po wyjściu gry czy będzie to wersja ostateczna?

Myślę, że właśnie po wyjściu gry może być najwięcej zmian w balansie kart i tali, z racji tego, że dopiero wtedy ludzie zaczną grać na poważnie i dopiero wtedy okaże się czy jakieś talie/karty są zbyt OP, jakieś za słabe a jakieś używane jako tak zwany cheese play.


Wersja polska będzie zawierała również polskie odgłosy czy wyłącznie tekst?

Wersja polska będzie w 100% po polsku. Czyli tekst, odgłosy kart, dialogi itd. I z tego co mówili REDzi głosy będą podkładane przez tych samych aktorów co w wiedźminie 3 czyli znowu usłyszymy Jacka Rozenka w akcji :)
 
Ja mam pytanie odnośnie ' ? ' przy nicku graczy.
Czy jest to miejsce na ikonę oznaczającą rangę?
Czy może dostępne w grze będą jakieś odblokowywane avatary?
 
Ktoś wie czy ta zamknięta BETA będzie już po polsku, czy raczej na język polski trzeba będzie czekać do pełnej wersji?
 
Ktoś wie czy ta zamknięta BETA będzie już po polsku, czy raczej na język polski trzeba będzie czekać do pełnej wersji?

Z tego co pamiętam któryś z deweloperów powiedział że język polski będzie dostępny już od bety (albo to na fejsie widziałem...)
 
Wiadomo kiedy zostanie ogłoszone o dostaniu się do bety lub nie? Jakby nie patrzeć beta ma być już za niecałe 3 tygodnie.
 
Mam pytanie o formy płatności w grze. Czy jedyną opcją zasilenia konta gotówką będzie konieczność podania danych z karty kredytowej, czy będą też jakieś inne możliwości typu: przelew bankowy, karty podarunkowe, smsy, etc?
 
Czy w grze będą dostępne wszystkie wersje językowe do wyboru? Tzn. Czy ustawiając sobie polską wersję językową interfejsu, będzie można sobie ustawić różne wersje językowe audio np. polski interfejs i opisy kart, ale zawołania kart dajmy na to po japońsku?
 
Mnie osobiście zastanawia, jaki był sens i co kierowała Twórcami, zmieniając system szpiegów. Dlaczego teraz wygląda to tak jak wygląda i czemu miało to służyć? Ponieważ poprzedni system, moim zdaniem był lepszy.
 
Pasjonującą dyskusję o nowych szpiegach mieliśmy już dużo wcześniej. Polecam zapoznać się z wątkiem Dobre Zmiany :) w którym wypowiadali na ten temat również REDzi.
 
Pasjonującą dyskusję o nowych szpiegach mieliśmy już dużo wcześniej. Polecam zapoznać się z wątkiem Dobre Zmiany :) w którym wypowiadali na ten temat również REDzi.

Dzięki za linka, nie widziałem tego. ;)

A swoją drogą zaczyna mnie powoli irytować to, że nic nie mogę napisać, bo zaraz się okaże, że gdzieś już jest o tym temat. Już dwa powiadomienia od moderatorów dostałem. Mam całe forum na pamięć znać?
 
Mam całe forum na pamięć znać?
Nie, masz poświęcić trochę czasu zamiast zakładać niepotrzebne tematy.
Zasady obowiązują wszystkich i dla każdego są takie same. Skoro inni mogą, to ty także.

Przy założeniu, że w większości przypadków temat poświęcony konkretnemu zagadnieniu już istnieje, odnalezienie go nie jest wcale trudne.
Forum jest na tyle przejrzyste, że wiadomo gdzie szukać.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom