Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
As the beta will be starting on the 25th all I can say is invitations will start going out soon.

Sorry we can't be more specific at this time.

Dodatkowo maile będą wysyłane stopniowo, a nie wszystkie na raz: Please keep in mind that we send out invitations in waves based on internal testing criteria
 
Dobrze, że cały czas balansujecie talie, karty i ich siłę. Planujecie zrobić coś z kartami eliksirów wiedźmińskich, na przykład przerzucić je do kategorii srebrnych? Proponowałbym dać Jaskółce zdolność przywrócenia utraconej siły( bo dużo kart ma możliwość zadawania obrażeń). I najważniejsze- Czy jest opcja, że wrócicie do poprzedniego eleganckiego designu? Pozdrawiam ;)
 
W mailingu od CD Projekt wyraźnie jest napisane, że klucze będą wysyłane etapami od 25.10.2016 roku od godziny 19:00. Jeśli zapisałeś się do bety, to na pewno dostałeś taką wiadomość.
 
Jeśli wszystko znika po zakończeniu bety, co z zakupionymi beczkami? Będzie jakaś rekompensata za to, czy może karty zostaną?
 
Jeśli wszystko znika po zakończeniu bety, co z zakupionymi beczkami? Będzie jakaś rekompensata za to, czy może karty zostaną?

Nie wiemy na 100% czy będzie reset postępów. W idealnym świecie nie chcielibyśmy tego robić, ale gra jest cały czas w fazie powstawania i mogą wydarzyć się różne rzeczy. Oczywiście, jeśli jakiś reset nastąpi, dostaniecie tyle kegów ile kupiliście - nie martwcie się - zadbamy o to, żeby gracze nie czuli się poszkodowani. :)
 
Mam pytanie do przedstawicieli CDPR (no chyba, że któryś z graczy będzie to wiedział bo to mi coś umknęło). Gdy wchodzę do kolekcji kart wszystkie arty są NIEOSTRE. Jakby nie chciały się do końca załadować (ale nie mija to z czasem). Nawet na podglądzie grafiki są bardzo niewyraźne. Co ciekawe podczas rozgrywki problem ten nie występuje i karty mają ostrą, wyraźną oprawę nawet po przybliżeniu. Czy jest to celowy zabieg mający na celu jakieś zapobiegniecie rozpowszechnienia wszystkich kart, czy może jednak błąd? Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam wszystkich
 
Ja mam pytanie odnoście systemu nagród. Po wbiciu 3 lvl przestałem dostawać nagrody za wygrane gry, jedyną opcją zdobycia surowców było wciśnięcie GG przez przeciwnika ( 5 golda/odłamków kart). Po północy miałem już4 lvl i znowu zacząłem dostawać nagrody.
Czy to normalne, że dziennie można być nagradzanym za wbicie ok. 2 poziomów? Czy gdzieś da się znaleźć dokładny opis tego systemu?
 
Właściwie to dzisiaj dzieje się to samo, więc nie wiem czy mam takiego pecha czy to tak po prostu ma być ;/
 
Tak na prawdę, przydałby sie poradnik gier coś ala wiki. Po pierwsze, ludzie często nie potrafią doczytać się, że niszczenie kart jest dostępne dopiero od 3 poziomu, na dodatek tworzenie kart nie ma informacji wgl, albo jestem ślepy. Wszędzie szukałem info od którego poziomu można tworzyć karty i nie mogę znaleźć, o ile można...domyślam się, że można skoro można niszczyć. Gra ma trochę detali które potrzebują dopracowania, z brakiem info.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom