Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Tzn. wersje premium będą na pewno. Po prostu nie wiem czy już w zamkniętej becie i czy będą losowo w beczkach, do stworzenia ze skrawków czy może do kupienia za walutę.
 
ten drugi nie jest wersją premium tj. nie ma animacji.

Myślę, że wygodniej by było gdyby wersja premium pokrywała, czy może zastępowała, podstawową wersję. Jeśli ktoś będzie miał więcej kart premium to takie podwójne karty będą znacząco pogarszać przejrzystość przeglądania.
 
Tzn. wersje premium będą na pewno. Po prostu nie wiem czy już w zamkniętej becie i czy będą losowo w beczkach, do stworzenia ze skrawków czy może do kupienia za walutę.
Do stworzenia raczej nie bo byłoby w tej zakładce kolekjconerskiej gdzie jest kata animowana Geralta. Ale skoro nikomu się też z paczki nie trafiło (ja otworzyłem około 30 beczek) to zakładam, że w zamkniętej becie nie będzie innych premium kart...szkoda.
 
Last edited:

Attachments

  • Najlepszy1.jpg
    Najlepszy1.jpg
    152.7 KB · Views: 59
Ale i tak jestem lepszy bo współczynnik ilości kart do wyniku mam lepszy :p

JA- 136:10= 13,6
Hunt- 172:15= 11,7(3)

Sorry matematyka xd
 
Tylko weź pod uwagę że to wszystko było za sprawą kilku gniazd potworów, które mi rozmnożyły karty na potęgę. Zagrałem w ostatniej turze może ze cztery czy pięć.
 
Po zawieszeniu gry w sklepie cały czas wyskakuje mi komunikat: "Poprzednia transakcja nie została jeszcze ukończona. Jeśli komunikat powtarza się prosimy o kontakt z pomocą techniczną". Pytanie gdzie dokładnie jest ta pomoc techniczna i jak się z nią skontaktować?
 
@HuntMocy szkoda, że akurat przyziębiło Cię na drugim screenie, ale i tak gniazda rulez. Pytanie, czy ktoś widział krabopająki pijące eliksiry (chyba, że je skrapiasz Gromem?) :D
 
Po zawieszeniu gry w sklepie cały czas wyskakuje mi komunikat: "Poprzednia transakcja nie została jeszcze ukończona. Jeśli komunikat powtarza się prosimy o kontakt z pomocą techniczną". Pytanie gdzie dokładnie jest ta pomoc techniczna i jak się z nią skontaktować?

https://playgwent.com/pl/contact-support

Dla potomnych: w belce na górze pod kategorią "Gry" wybiera się Gwinta, po przekierowaniu na odpowiednią stronę wybiera się "Wsparcie Techniczne" z zielonego paska. Dalej z górki.
 
Ja najwięcej miałem równiutko 200 punktów, ale musicie mi uwierzyć na słowo - nie zrobiłem screena ;/ Talia skellige
 
Czy jest dostępny (jeżeli tak to gdzie - proszę o linka ;) ) oficjalny opis mechaniki i zasad gry ?Jeżeli nie jest dostępny, to kiedy taki się pojawi ? Może pytanie już padło, jak tak to sorki ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom