Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Nurtuje mnie pewne pytanie...

Czy stronka GwentDB powstała z inicjatywy CD Projektu czy też firma jedynie zdecydowała się wesprzeć twórców, bo odwalali oni kawał dobrej roboty? I druga sprawa, czy jest szansa na inne wersje językowe (przynajmniej te w których dostępny jest Gwint) czy raczej nie bardzo?
 
Mam bardzo poważne pytanie do autorów gry:
Czy istnieje szansa by mój ulubiony Leshen wrócił do gry? Bo aktualnie jest jakiś niewyrazisty Woodland, a Leshen został wyeliminowany.

Wiem, to tylko inna nazwa tej samej karty, gra się fajnie w Gwinta i tak dalej, ale pytam serio. To nie jest żart, to najbardziej poważne pytanie w historii tego forum. Brak Leshena to największa wada, niedogodność czy też błąd tej gry.
 
Drodzy Redzi... może warto się zastanowić nad tym, aby stworzyć osobny dział na forum informujący o tym nad czym obecnie pracujecie... tzn. jak w Waszych oczach powinna wyglądać ostateczna wersja gry. Nie mówię tu o temacie, który już istnieje w którym informujecie o tym jakie bugi usuwacie. Ale skupić się dokładniej nad tym co planujecie dodać w przyszłości. Biorąc jako wzór zespół Grinding Gear Games od Path of Exile, którego support jest wzorowy, a gracze z duuużym wyprzedzeniem wiedzą nad czym pracują i w dużej mierze gracze wymuszają zmiany... Jakbyście wprowadzali krok po kroku informację nad czym czym obecnie się zajmujeciei jak widzicie rozwój tej gry, to zapewne my gracze, którzy zgłaszają bugi, błędy moglibyśmy jeszcze bardziej pomóc. Na tę chwilę widzimy rewelacyjną grę... w której będą ogromne zmiany ale poinformujcie nas, graczy jaki content dla rozgrywek rankingowych, turniejowych i innych planujecie...
 
Mam pewne istotne pytanie. W momencie kiedy na zbufowaną jednostkę rzucimy efekt pogody jej siła spada do 1, jednak gdy usuniemy efekt pogody (nr czystym niebem) siła jednostki wraca do swojej podstawowej wartości bez bonusów od bufu który dostała wcześniej. Czy jest to bug czy zamierzona funkcja?

Jest to istotne z tego względu że nie wiadomo jak budować talie bez wiedzy czy taka mechanika jest i będzie na stałe, czy z czasem zostanie naprawiona/zmieniona.
 
Mam pewne istotne pytanie. W momencie kiedy na zbufowaną jednostkę rzucimy efekt pogody jej siła spada do 1, jednak gdy usuniemy efekt pogody (nr czystym niebem) siła jednostki wraca do swojej podstawowej wartości bez bonusów od bufu który dostała wcześniej. Czy jest to bug czy zamierzona funkcja?

Jest to istotne z tego względu że nie wiadomo jak budować talie bez wiedzy czy taka mechanika jest i będzie na stałe, czy z czasem zostanie naprawiona/zmieniona.

Ja juz Ci odpowiem, karta czyste niebo usuwa efekt i przywraca wartosc jednostki do wartosci bazowej tj. bez buffa. Wyjatek karta ktora dodaje innej karcie buffa do wartosci bazowej(skelige)
 
Czy zostanie dodany przycisk Rewanż umożliwiający (po akceptacji) rozegranie kolejnej partii z tym samym przeciwnikiem? Przycisk powinien znaleść się obok Gratulacji dla przeciwnika.
 
Czy przy otwieraniu beczek z kartami, gdy na przykład mam już 3 jednostki z 3, dalej mogę tą jednostkę trafić, czy wtedy mam większą szansę na trafienie innych kart?
 
Mam propozycję a właściwie pytanko czy dało by się wprowadzić tryb do testowania talii ? a mianowicie wybór 10+2+1 kart i przetestowaniu na stole całościowych wyników w 2 turach :)
 
Przy zapraszaniu znajomych do gry, nie ma opcji Anuluj, podobnie jak przy wyszukiwaniu graczy.

Drodzy Redzi moje pytanie brzmi: Czy oglądacie losowe gry w becie? Czy zwykły gry testerów są dla was pożyteczne czy tylko feedback graczy?
 
Eeeej... jest jakaś maksymalna ilość jednostek roju w talii? Natrzepałem (jak głupi) 5 nekkerów a do talii mogę wziąć tylko 3?
 
Last edited:
Eeeej... jest jakaś maksymalna ilość jednostek roju w talii? Natrzepałem (jak głupi) 5 nekkerów a do talii mogę wziąć tylko 3?
Brązowe jednostki można mieć tylko 3 w talii. Nekkery, mimo tego, że mają inną grafikę są liczone jako ta sama karta. Tak samo jest np. z jeźdźcami dzikiego gonu i nie ma to żadnego związku z tym czy jednostka jest typu ,,rój'' czy nie.
 
Da się coś zrobić z tymi ozłoconymi kartami przez Królestwa Północy? Moim skromnym zdaniem powinna być jakaś karta kontrująca takie karty bo inaczej to trochę słabo jak akurat przeciwnik trafi lepsze karty ode mnie, wygra pierwszą rundę i jak ja już spasuje(bo innego wyjścia nie mam) to ozłoci sobie dwie karty przedtem dając im dzięki jaskółce i gromowi i innym kartom jak przypływ adrenaliny zachowa je na następna rundę i zdobędzie jakieś 294 punkty w całości. Dajcie spokój... z tym nie da się walczyć.
 
Crusher93;n6685322 said:
Da się coś zrobić z tymi ozłoconymi kartami przez Królestwa Północy? Moim skromnym zdaniem powinna być jakaś karta kontrująca takie karty bo inaczej to trochę słabo jak akurat przeciwnik trafi lepsze karty ode mnie, wygra pierwszą rundę i jak ja już spasuje(bo innego wyjścia nie mam) to ozłoci sobie dwie karty przedtem dając im dzięki jaskółce i gromowi i innym kartom jak przypływ adrenaliny zachowa je na następna rundę i zdobędzie jakieś 294 punkty w całości. Dajcie spokój... z tym nie da się walczyć.

Masz rację, dość upierdliwa strategia. Ale można starać się ją kontrować. Najważniejsze to nie pasować za szybko i adekwatnie reagować na ruchy przeciwnika. Niszczyć mu jednostki które zamierza buffować, przerwywać combo w połowie pożogą, pogodą lub bombą dwimerytową. Jeżeli uda się przerwwać combo gdzieś w połowie, to jest duża szansa że przeciwnik nie będzie w stanie już go odtworzyć. Mimo to trzeba uważać, bo nawet z 4 kartami i umiejętnością foltesta jest możlwie nawet z jednopunktowej jednostki stworzenie złotego upierdliwca z masą punktów który przejdzie do nastepnej tury.
 
HuntMocy;n6641402 said:
Nurtuje mnie pewne pytanie...

Czy stronka GwentDB powstała z inicjatywy CD Projektu czy też firma jedynie zdecydowała się wesprzeć twórców, bo odwalali oni kawał dobrej roboty? I druga sprawa, czy jest szansa na inne wersje językowe (przynajmniej te w których dostępny jest Gwint) czy raczej nie bardzo?

HuntMocy;n6641402 said:
Nurtuje mnie pewne pytanie...

Czy stronka GwentDB powstała z inicjatywy CD Projektu czy też firma jedynie zdecydowała się wesprzeć twórców, bo odwalali oni kawał dobrej roboty? I druga sprawa, czy jest szansa na inne wersje językowe (przynajmniej te w których dostępny jest Gwint) czy raczej nie bardzo?


Strona powstała z incjatywy Curse ale my ją oficjalnie wspieramy - co do wersji językowych to zależy od chętnych wiem że szukają ochotników jako moderatorów ale czy będą inne wersje to ich decyzja.
 
Czemu karta Toruviel nie aktywuje sie gdy przeciwnik pasuje z braku kart?

Czemu karty Ida Emean i Toruviel nie ma podkladu glosowego (gdy sie aktywuja)?

Czemu Milva na karcie jest brunetka?

Slyszalem w jednym z wywiadow, ze beda wystepowac interakcje miedzy postaciami, natomiast w grze tego nie zauwazylem, czy zrezygnowaliscie z tego pomyslu?
 
Last edited:
Nagrody - zwycięstwo

Witam,

Mam prośbę do was. Niech mi to ktoś wyjaśni!

To jest specjalny zabieg przez RED'ów czy błąd w grze? Jeśli specjalnie to proszę o wyjaśnienie mi tego, bo myślę że jest to w pewien sposób blokada w zdobywaniu nagród za wygrane mecze. Pozdrawiam.
 

Attachments

  • photo74400.jpg
    photo74400.jpg
    62.6 KB · Views: 35
Last edited:
Mam takie pytanko
Czy jeśli nie dostałem na razie klucza czy jest jeszcze szansa że go dostane? :cheers3:
 
Last edited:
Mnie, w oczekiwaniu na klucz do bety, zaczęło zastanawiać kilka kwestii stricte statystycznych. Nie wiem, czy możecie podzielić się oficjalnie takimi informacjami, ale zapytać nie zaszkodzi :)
1. Ile mniej więcej osób zapisało się do zamkniętej bety Gwinta?
2. Jak wygląda podział zarejestrowanych osób ze względu na narodowości? (tzn. ile osób zarejestrowało się z Polski, ile z USA itd)?
 
Czy planujecie uruchamiać nowe serwery Gwinta cyklicznie, tak by nowi gracze mogli dobijać się do topki rankingu?
Czy będą serwery krajowe - reset paska exp o północy w danym kraju, czy zawsze będzie to 0:00 GMT?
Czy beczki kupione za gold z gry i za realny hajs mają te same prawdopodobieństwa wylosowania kart rzadkich, epickich i legendarnych?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom