Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
MrMilosz254;n7568580 said:
Cześć.
Mam pytanie o treści kolekcji kart.
Czy będzie dostępna ta sama kolekcja kart na PS4 i PC.
Pytam się ponieważ posiadam obie te platformy i chciałbym się dowiedzieć czy będę posiadał tę samą kolekcje kart na obu platformach.
A,jak nie będzie dostępna ta sama kolekcja na obu platformach to dlaczego?

Wszelkich informacji dotyczących tej kwestii będziemy udzielać bliżej premiery gry w wersji na PS4.
 
Engrandel;n7596290 said:
Witam.
Chciałbym zadać 2 pytania do twórców Gwinta:
1. Czy planujecie wydać płatną wersję Gwinta na wzór 2 dodatków do Wiedźmina tj. pudełko z brakującą do kolekcji talią Skellige + kod gry?
2. Czy w przyszłości będzie możliwość zakupu beczek za pośrednictwem strony cdp.pl, ewentualnie przelewem bankowym na gog.com?

1. Nie ma planów na kolejne fizyczne talie Gwinta.
2. Beczki można zakupić tylko i wyłącznie za pomocą sklepu znajdującego się wewnątrz gry. Co do dodatkowych form płatności na platformie GOG.com, to trzeba pytać się bezpośrednio kolegów i koleżanki właśnie z GOGa. :)
 
No to by tradycji stała się zadość: kiedy szeregi nieludzkie zasilą gnomi zwiadowcy i wynalazcy? :D
 
SMiki55;n7633640 said:
No to by tradycji stała się zadość: kiedy szeregi nieludzkie zasilą gnomi zwiadowcy i wynalazcy? :D

Tego nie wiem, ale popytam. Może uda mi się uzyskać jakieś informacje. ;)
 
Wiem, ze nie dostane odpowiedzi na pytanie kiedy beta na PS4, ale moze chociaz dowiem sie czegos pomiedzy czyli np. Wczesniej dodana bedzie kolejna frakcja ( nie chodzi o Nilfgaard) czy moze jednak beta na playstation? Albo inne pytanie: Czy gracze PS4 zagraja razem z innymi jeszcze podczas zamknietej fazy testow czy dopiero w otwartej becie? Licze na jakakolwiek odpowiedz ;)
 
Kolejna wygrana gra rankingowa została przegrana przez disconect. Mogę się zapytać kiedy zostanie naprawiony błąd wyrzucający z gry graczy korzystających z Wi-Fi?
 
Pytanie o nową pasywkę Potworów - liczy się ostatnia zagrana jednostka czy też ostatnia jednostka, która pojawiła się na naszej stronie pola (została przywołana, stworzona, wyrojona itp.)?
 
Zrobiliście coś z faktem, iż podczas otwierania beczek pokazuje 0 przy karcie nawet jeżeli mamy jej odpowiednik innego rodzaju (zwykła - premium)? Strasznie to wprowadza w błąd, nie zawsze się pamięta czy ma się daną kartę (jej odpowiednik).
 
Ale karta premium ma być traktowana jako osobna karta w ramach kolekcji. Dlatego jeśli masz np. zwykłego Foltesta i wylosuje ci Foltesta premium to pokazuje 0, bo go nie masz.
 
Ja rozumiem ale łatwo dobrać taka samą kartę tylko premium przez pomyłkę. Fajnie jakby to było jakoś oznaczane.
 
Pytałem sie uprzednio o możliwość cross buy w przypadku PC -> PS4 ( otrzymałem wiadomość, że na chwile obecna jeszcze nic nie wiadomo, co jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe)
Wychodzę dziś z kolejnym pytaniem, które obawiam się że źle wytłumaczę albo coś namieszam, ale czy bd możliwość np usunięcia konta na PC i przeniesieniu ilości zakupionych kegów na konto na PS4 ?
Pytam się gdyż z checia dokupilbym kegow, jednak planuje grac na konsoli niz moim leciwym komputerze
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom