Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Bruys;n8220720 said:
Z tego co widzę, gra nie posiada żadnego zabezpieczenia przed nieuczciwymi graczami typu Anti-Cheat-System jaki działa na konkurencyjnej platformie. Kwestia jest też ważna wobec zbliżającego się turnieju, gdzie nagrody są wysokie i może dość do sytuacji podważania końcowych wyników. I dalej z tym związane, jest przyzwolenie Twórców Gwinta jak czytam na korzystanie ze skryptów Gwent Tracker, które pozwalają przeciwnikowi śledzić mnie m.in. moje postępy w grze bez mojej zgody.
Pokazuje jedynie twój mmr i miejsce w rankingu, to takie tajne dane? Co prawda sam ranking nie przewija się poniżej 1000, ale jak widać te dane są w grze dostępne, więc pewnie w pełnej wersji będzie.

Bruys;n8220720 said:
Ciekawe jak daleko sięga GT i czy moje dane na platformie GoG Galaxy są bezpieczne.
Tak są bezpieczne, gdyby coś było nie tak z GT to już by się o tym toczyła dyskusja na reddicie, czy gdzieś w internecie. Na ten moment korzystają z niego setki graczy (jak nie tysiące) i nikt się nie skarży.

Bruys;n8220720 said:
Gram zazwyczaj na ps4, ale obecnie mam konto na pc ze zrozumiałych względów. Próbując zainstalować GT, aby dowiedzieć się czym to jest, wiodący antyvir na rynku zablokował i usunął jego pliki jako zagrożenie, złośliwe oprogramowanie. Dla mnie to jest jednoznaczne wykluczenie GT.
Antywirus wykrywa Ci go jako zagrożenie, bo nie ma go w bazie bezpiecznych plików, ściągasz jakiegoś nieznanego exe'ka z internetu i dziwisz się że Ci go antywirus oznacza? Spróbuj wysłać .exe przez gmaila, ten sam efekt.
No ale jeżeli dla Ciebie to jest wykluczenie to z niego nie korzystaj. 100% pewności nigdy nie masz przez oprogramowaniu firm trzecich.


Bruys;n8220720 said:
A jak czytam to top gracze korzystają z tego nagminnie, czyli instalują sobie podejrzany skrypt i to jest norma? Ta moim zdaniem niezdrowa sytuacja tworzy też grupę uprzywilejowaną, lepszego sortu he he, bo obecni gracze xboxa oczywiście nawet jak by chcieli, to z tego dopalacza korzystać nie mogą.

Tak to jest norma, bo program wcale podejrzany nie jest. Owszem istnieje możliwość że program wykrada dane (np. keylogger), ale jak pisałem, najpewniej już by o tym było głośno, ryzyko jest niewielkie, podobne podejmujesz wsiadając do samochodu, czy przechodząc przez ulicę.

A że gracze xboxa mają gorzej. Cóż, konsole nie mają wsparcia dla modów i to jest raczej norma, więc powinni być przyzwyczajeni. A tak serio, to faktycznie jest to minus, ale nie wiem jak temu zaradzić.
 

Guest 3974940

Guest
Takie pytanie (upraszam się wybaczenia jeśli już się pojawiło - 35 stron nie ogarnę):
Czy sytuacja w której zarówno kolejne poziomy jak i rangi nie przechodzą o jeden wyżej mimo przekroczenia progu punktowego i dopiero trzeba wygrać kolejną partię po tym fakcie, żeby dany poziom/dana ranga zaliczyła +1 jest celowa czy to jakiś błąd do skorygowania?
 
DO MODERATORÓW:
Może byłoby warto rozdzielić Temat na dwa odrębne - jeden wyłącznie do zadawania pytań (i udzielania odpowiedzi) i drugi do dyskusji na temat tych pytań?
 
Ankalime;n8254610 said:
DO MODERATORÓW:
Może byłoby warto rozdzielić Temat na dwa odrębne - jeden wyłącznie do zadawania pytań (i udzielania odpowiedzi) i drugi do dyskusji na temat tych pytań?

Rozważaliśmy to już od jakiegoś czasu i po dyskusjach wcieliliśmy plan w życie :)

Niniejszym obecny temat zostaje zamknięty, zamiast tego zapraszamy do zadawania pytań twórcom tutaj. Jeśli natomiast chcecie podyskutować o poruszanych tam kwestiach to zajrzyjcie tutaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom