Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Podaj konfigurację komputera, winą pewnie będzie wersja pod linuxa no i skopiował Ci bo masz słaby internet czy nie masz oryginalnej gry?
 
Jak pisałem, grę mam na Steam, skopiowałem pliki z grą, a instalator znalazł je i pobrał resztę.

Komputer:
Intel Core 2 Dou 3.0 Ghz
GeForce GTX260
4GB Ramu

Gra dziala płynnie przy troszkę gorszych ustawieniach.
 
Proponowałbym zacząć od wykonania sprawdzenia integralności plików gry - taka opcja dostępna jest w kliencie Steam. A źródeł problemu doszukiwałbym się jednak w twoim kombinowaniu z przeklejaniem plików.
 
Po sprawdzeniu spójności plików Steam doszukał się 16 błędów i pobrał je od nowa. Gra już działa, dzięki za pomoc.
 
Nie mogę rozmawiać z ludźmi

Witam , mam taki bug w wiedźminie że jak podchodzę do wszystkich ludzi to nie mogę z nimi rozmawiać dlaczego tak jest ? może ktoś zna odpowiedź ?
 
Witam , mam taki bug w wiedźminie że jak podchodzę do wszystkich ludzi to nie mogę z nimi rozmawiać dlaczego tak jest ? może ktoś zna odpowiedź ?
Hmm. Sprawdziłem tego Twojego sejwa. Fakt nie ze wszystkimi ludźmi idzie pogadać, ale nie ze wszystkimi było można, chociaż wyskakiwała opcja włączenia rozmowy (była zazwyczaj zbywana krótkim witaj). Ze sklepikarzem i kupcem na rynku można pogadać. Z człowiekiem od Talara również. Jeśli nie możesz rozpocząć rozmowy z tymi osobami to daj znać.
 
Dialogi aktywuje się standardowo lewym przyciskiem myszy LPM (ukazuje się ikonka). Może zamieniły ci się klawisze LPM z PPM. Zamiast aktywować dialog LPM spróbuj użyć PPM.
 
Dialogi aktywuje się standardowo lewym przyciskiem myszy LPM (ukazuje się ikonka). Może zamieniły ci się klawisze LPM z PPM. Zamiast aktywować dialog LPM spróbuj użyć PPM.


Nadal to samo

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------

Dobra widzę że nie znajdę odpowiedzi na mój problem , więc nwm po co kupiłem wiedźmina jak to takie bugi są.
 
Nadal to samo

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------

Dobra widzę że nie znajdę odpowiedzi na mój problem , więc nwm po co kupiłem wiedźmina jak to takie bugi są.

Przecież @szypek26 podał wyżej linki do potencjalnych rozwiązań problemu. :eek:
Poczytaj, może Ci pomogą. Mi pomysły się skończyły.
Z Wiedźminem 2 nie miałem większych problemów. Zawsze działał u mnie poprawnie (obecna wersja W2 ER bez zarzutu)
Niestety z graniem na PC tak już jest. Błędy nie zawsze są po stronie gry.
 
Last edited:
Dobra widzę że nie znajdę odpowiedzi na mój problem , więc nwm po co kupiłem wiedźmina jak to takie bugi są.

Może po prostu coś ci się źle zainstalowało. Odinstaluj i zainstaluj od nowa przy wyłączonym antywirusie.
 
Wiedźmin nie działa tak jak powinien

Sprawa jest prosta "Wiedźmin 2" ledwo odpala na najmniejszych ustawieniach. Wydaje mi się że powinien chodzić lepiej, jeśli nie na maxach to prawie... Jedyne zastrzeżenia jakie mam, to odnośnie karty Intel(R) Graphics 4400...
Procesor to I5-4200, a ramu mam aż nadto.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom