Pytania dot. wersji Steam - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Pytania dot. wersji Steam - temat zbiorczy

Zgodnie z naszą nową polityką dot. wątków Pomocy Technicznej (do przeczytania tutaj), w tym wątku można, co następuje:

Jeśli kupiłeś grę na Steamie, a masz problemy, które nie do końca pasują do przedstawienia ich steamowej pomocy technicznej, spróbuj napisać u nas :)
 
Mam pewne pytanie. Czy da się w jakiś sposób zagrać w pudełkową wersję W2 przez platformę Steam nie używając opcji "Dodaj grę spoza Steam" ?

Scaliłam z odpowiednim wątkiem. Proszę przed założeniem nowego tematu używać wyszukiwarki i zapoznać się z tym tematem
zi3lona
 
Witam, mam problem podczas wlaczenia wiedzmina. gdy jestem w menu glownym i daje Wczytaj gre, to wszystko sie scina na jakies 30 sekund, po czym wywala do pulpitu i wylacza mi steam. Dodam ze gra chodzi mi w FHD na wysokich detalach, i ten problem mam dopiero od niedawna. Jak to naprawic ?

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
Zelek, może masz uszkodzony zapis? Spróbuj wczytać poprzedni i jeśli pójdzie to graj od tego. Albo przeinstaluj. ;)
 
Witam,

Mam maly problem posiadam wersje wiedzmina2 na steama i tu moje pytanie czy da rade odłaczyć tą gre od steama lub jakas ja uruchamiać bez steama poniewaz gra mi sie tnie strasznie nawet na minimalnych ustawieniach i wlasnie kolega mi mowil ze kiedyś tez mial gre na steamie i mu sie ciela a jak nie mial na steamie to gral normalnie .. Sprzet mam wystarczający zeby uciagnać fre bo kuzyn kiedyś u mnie instalowal tą gre i na maksymalnych prawie bylo 35 fps a teraz mam 10 na najnizszych ustawieniach plss help :D/>

Scalam tematy.
Proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
Zachęcam również do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
zi3lona
 
Gry jako tako się nie da odłączyć od steama. Może spróbuj dać steama w tryb offline, choć wątpię żeby przez steama leciały fpsy.
 
Gra sama z siebie wyłącza się, m.in. gdy kończę rozmowę z losową postacią, po śmierci wczytuję ostatniego save'a, a nawet po pokonaniu randomowej drogi do questa. Problem uaktywnił się parę dni temu, kiedy zacząłem grać na Mrocznym poziomie trudności. Myślałem, że to przejdzie, ale w ostatnim czasie dochodziło do tego, że gra po 5-10min grania ni stąd ni zowąd przestawała działać. Po za tym nie wyskakiwał mi żaden błąd. Bardzo proszę o pomoc, gdyż bardzo chcę przejść Wiedźmina 2 na tym poziomie trudności, żeby zdobyć ostatniego achievement'a na Steamie. Dochodzę do wniosku, że problem związany jest z save'ami. Czy ilość savów jest ograniczona ? Dodam, że przeszedłem grę dwukrotnie i postanowiłem ją przejść jeszcze raz na Mrocznym (wcześniej wszystko chodziło płynnie).

Posiadam Steam'owską wersję gry, w pełni zaktualizowaną.
Sprzęt:
Intel(R)Core(TM)i3-2100 CPU @3.10GHz 3.10GHz
4GB RAMu
Windows 7/64
AMD Radeon(TM) 6800 HD

Proszę o szybką pomoc :)


Scaliłam. W poprzednim, zamkniętym temacie, prosiłam, żebyś skorzystał z tej listy i dopisał się do istniejącego już wątku. Proszę, na przyszłość, stosować się do próśb moderacji.
zi3lona
 
Już wiem w czym tkwił problem :)/> Miałem ok. 700 savów w chmurze Steam i pewnie ta liczba mnie ograniczała. Wystarczy usunąć niepotrzebne zapisy i wszystko działa poprawnie. Przepraszam za zawrócenie głowy.
 
Szukałem tego wątku ale jest tylko o wersji steam. Zainstalowałem Wiedźmina II uruchamiam przez laucher działa pięknie. Jako że większość gier mam na steamie jak i inne gry podpięte do steama postanowiłem Wiedźmina II podpiąć do steama. Daje się podpiać laucher jednak po włączeniu gry nie jest obsługiwana nakładka steam. Wiedźmin I w ten sposób mam podpięty mogę robić zrzuty ekranu, chciałem to samo zrobić w przypadku Wiedźmina II ale niestety nie chce działać nakładka steama w grze. Proszę o pomoc nie jest to żaden poważny problem ale podpięcie do steama porządkuje zarządzaniem gier w moim przypadku.

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
czernobyl10 said:
Szukałem tego wątku ale jest tylko o wersji steam.
A w jakim temacie chciałbyś napisać, jeśli nie w takim dot. wersji Steam? Nie przesadzasz aby trochę z tą ingorancją?
 
Dokładnie to moja wersja nie jest steamowa, proszę tylko o odpowiedź czy da się ją podpiać pod steam tak aby nakładka steam działała ponieważ próbowałem i nakładka steam nie działa.Proszę więc nie pisać o ignorancji
 
Czy tylko ja miałem dzisiaj aktualizację Wiedźmina 2? Ściągnął mi się dziś (na steam) ok. 900 MB update i jestem ciekaw co takiego wprowadził, a informacji nigdzie nie ma.

Scalam.
Szypek
 
ser-ekxD said:
A nie była to aktualizacja do wersji rozszerzonej?
Edycja Rozszerzona ma 10GB wiec wątpię.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom