Pytania dot. wersji Steam - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Yakin:
Otóż kilka rzeczy w plikach ini kumpel mi pozamieniał i działa Wiesiek kilka razy szybciej niż na początku, więc sposoby są tylko trzeba je znać

szypek26:
View attachment 8640

---------- Zaktualizowano 21:51 ----------

Yakin:
Otóż kilka rzeczy w plikach ini kumpel mi pozamieniał i działa Wiesiek kilka razy szybciej niż na początku, więc sposoby są tylko trzeba je znać

szypek26:
View attachment 8640
 

Attachments

  • opcje.jpg
    opcje.jpg
    134.9 KB · Views: 49
Yakin:
Otóż kilka rzeczy w plikach ini kumpel mi pozamieniał i działa Wiesiek kilka razy szybciej niż na początku, więc sposoby są tylko trzeba je znać
]

Grzebanie w plikach gry, to już wyższa szkoła jazdy nawet z dokładną instrukcją. I przeciętny gracz raczej tego nie zrobi. To miałem na myśli pisząc, że poza obniżeniem ustawień do minimum nic się nie da zrobić. Swoją drogą głębię ostrości w cut-scenach też bym wyłączył. I próbował grać.
 
1. Wyłącz bloom, włącz limit elementów fizycznych. Zobacz, czy będzie duża poprawa (prawdopodobnie nie).
2. Przejdź do Moich Dokumentów. W katalogu Wiedźmina jest plik user.ini. Zmień jego nazwę na np. mójUser.ini. Włącz grę, poczekaj aż pojawi się menu. Wyłącz ją. Wejdź do ustawień gry. Ustaw wszystko na minimum (patrz: punkt pierwszy). Sprawdź, czy jest poprawa.
3. Przeinstaluj sterowniki do kary graficznej oraz biblioteki DirectX 9.0c. Sprawdź, czy jest poprawa.
4. Wyłącz procesy tła - antywirus, przeglądarka, komunikator itd. Sprawdź, czy jest poprawa.
 
Wdzięczny jestem za wasze rady i choć są bardzo wartościowe, niestety w moim przypadku nie zmieniły sytuacji.

Przychodzi mi do głowy, aby pobrać wersję przed patch'ami, i ją sprawdzić, czy wiecie skąd pierwszą wersję mogę wziąć?
 
Rozumiem, że masz Edycję Rozszerzoną na płycie? - W takim wypadku nie znam legalnego sposobu na downgrade gry.
 
Rozumiem, że masz Edycję Rozszerzoną na płycie? - W takim wypadku nie znam legalnego sposobu na downgrade gry.

Ja znam, ale trzeba kupić jeszcze raz grę na płycie (edycji premierowej jest w sklepach jeszcze całkiem sporo). W wersji cyfrowej, to faktycznie niemożliwe.
 
No można, ale wiadomo - kupować coś, co już się ma, w dodatku w gorszej wersji? Cudaczny pomysł :teeth:
 
Cudaczny, ale jaki jest inny... W jakich sklepach jeszcze są? Mieszkam w Opolu

Ewentualnie może znajomi mają...
 
Cudaczny, ale jaki jest inny...

Edycję Premium, tą podstawową bez patchy możesz kupić choćby tutaj. Ale ofert jest więcej, również w innych sklepach. Popatrz choćby w Biedronkach. A inne wyjście, to no cóż... Odłożyć i kupić nowy komputer :).
 
Wdzięczny jestem za wasze rady i choć są bardzo wartościowe, niestety w moim przypadku nie zmieniły sytuacji.

Przychodzi mi do głowy, aby pobrać wersję przed patch'ami, i ją sprawdzić, czy wiecie skąd pierwszą wersję mogę wziąć?

Wersja przed patchami (aka 1.0) była imho gorzej zoptymalizowana niż Rozszerzona :D
Niestety, ale laptopy nigdy nie będą idealnymi maszynami do grania. Trzeba się z tym po prostu pogodzić.
Obniż wszystko na maksymalne minimum, pokombinuj z rozdzielczością i graj w 20-25 klatkach - to wcale nie takie uciążliwe (ja tak grałem 2x w W2, przez mojego starego GeForce 8600 :p )
 
Od dziś (17.05.2015) w działach wsparcia technicznego obowiązuje nowa polityka. Prosimy zapoznać się z nią oraz stosować się do niej.
Ten temat zostaje zamknięty. Jeśli byłaby potrzeba kontynuowania jakiegoś wątku, wznowienia jakiejś sprawy, prosimy o kontakt z moderatorem.

LINK DO NOWEJ POLITYKI: http://forums.cdprojektred.com/threads/36259-Regulamin-działów-technicznych-obowiązuje-od-17-05-2015
JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z MODERATOREM: http://forums.cdprojektred.com/thre...d-17-05-2015?p=1664477&viewfull=1#post1664477
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom