[Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

+
[Pytanie] kupno pudelkowej wersji Wiedzmina 2

Tak jak u gory. Szukalem praktycznie wszedzie... I wersji ER i wersji premium ale wszedzie niedostepne. na cdp.pl jest chyba tylko wersja cyfrowa jest z tego co zauwazylem. Moze ktos w ostatnim czasie kupywal W2 i bylby tak mily podlinkowac sklep gdzie sa jeszcze dostepne W2 pudelkowe? :) nagroda nie ominie
 
Niedawno był giermasz w biedronce, można było kupic W2 ER za 26 zł, z tym że nie wiem czy nadal trwa.
 
@Gnypek
Przeniosłam do właściwego działu. Proszę, przed założeniem tematu/napisaniem posta, zapoznać się ze strukturą forum.
 
@zi3lona kurcze, a bylem pewny żeby to napisać w dziale ogólnym bo w W2 byłoby, że spam.. Cóż, przepraszam. ;)

Dzięki za pomoc, na pewno na na to z 3kropek się zdecyduje... A szukałem trochę dzisiaj, ale bez waszej pomocy to umarł w butach!
Można zamknąć temacik :p
 

Keth

Ex-moderator
@zi3lona kurcze, a bylem pewny żeby to napisać w dziale ogólnym bo w W2 byłoby, że spam.. Cóż, przepraszam. ;)

Dzięki za pomoc, na pewno na na to z 3kropek się zdecyduje... A szukałem trochę dzisiaj, ale bez waszej pomocy to umarł w butach!
Można zamknąć temacik :p

Jeśli Ci zależy na ER, to na pewno jest w Saturnie w Galerii Krakowskiej, jakoś po 25zł chyba.
 
Ludzie... Coś tu jest nie tak. Sprawa wygląda nastepująco:
Kupiłem to:
sobie myślę, no dobra, może to było zbyt piękne że kupuje W2 Edycja premium, bo otrzymałem zwykłe ER, aż tu patrzę na stan w środku pudełka....
Kieszeń CD
Instrukcja
a na CD1 widać leciutkie oznaki jakby użytkownania (rysowa "Oponka" leciutka tutaj, gdzie zawsze się przy płytach robi . Cięzko to opisać słowamib o na zdjęciu tego nie widać)
Ja wiem, że CDPRED nie ma na to wpływu, ale co ja mam w tej chwili zrobić? Przecież wyraźnie pisze, że wysyłają Edycje Premium, a to zwykła ER....
 
No ale co tu możesz zrobić? Jeśli towar nosi ślady używania, to go reklamuj.

Rozumiem, że kupiłeś Edycję Premium (czyli podstawowe, najtańsze premierowe wydanie gry z maja 2011), a dostałeś ER (Edycję Rozszerzoną z z kwietnia 2012)?
 
No ale co tu możesz zrobić? Jeśli towar nosi ślady używania, to go reklamuj.

Rozumiem, że kupiłeś Edycję Premium (czyli podstawowe, najtańsze premierowe wydanie gry z maja 2011), a dostałeś ER (Edycję Rozszerzoną z z kwietnia 2012)?
Ale z tego co mi wiadomo powinno być ER wszystko co tu jest + Ten list z monetą co na obrazkach.
 
Pamflet i przeklęta moneta były dodawane do wydania premierowego. Z kolei fragment płyty wygląda jak Edycja Rozszerzona. Zrób jakieś normalne zdjęcia, to ci będę w stanie powiedzieć, co dokładnie dostałeś :p
 
Rozumiem, że kupiłeś Edycję Premium (czyli podstawowe, najtańsze premierowe wydanie gry z maja 2011), a dostałeś ER (Edycję Rozszerzoną z z kwietnia 2012)?

Odwrotnie :). Wszystko wynika z tej nieszczęsnej nazwy Edycja Premium. @Gnypek myślał, że kupuje jakąś Edycję Premium Edycji Rozszerzonej, która oczywiście nie istnieje. Ponieważ de facto edycji pudełkowej ER nie ma już w obiegu (poza dwoma sklepami Saturna w Krakowie jeśli wierzyć ich ofercie internetowej), to sporo sklepów sprzedaje Edycję Premium, czyli tą zupełnie podstawową, pierwszą jaka się ukazała wstawiając zdjęcie pudełka ER i zaznaczając, że rozszerzenie do ER (DLC) trzeba pobrać przez internet. Dokładnie tak jak ma to miejsce w tym wypadku. Moim zdaniem jest to po części wprowadzanie klienta w błąd, ale ciężko to jakoś reklamować, bo przecież w ogłoszeniu jest napisane, że nie wysyłają edycji ER, tylko Premium. Problem w tym, że mało kto się orientuje, że CDP RED edycją Premium nazwało pierwszą edycję standardową. A z tego co mi się udało dowiedzieć w cdp.pl, to doprodukcji edycji ER w pudełkach nie będzie ponieważ w magazynach leżą duże zapasy Edycji Premium (standardowej), których w inny sposób po prostu nie udałoby się sprzedać. Bo kto wybierze kupno wersji w pudełku do której trzeba ściągnąć ponad 10 GB mając obok wersję, gdzie nic nie trzeba ściągać? Nikt.
 
Hm, no ta teoria jest zakręcona :D Tzn. we fragmentach dot. sklepów i ich oferty masz z pewnością rację, natomiast co do tego, co zakupił Gnypek, to sam nie wiem :)

@Gnypek podrzuć te zdjęcia, to nie będziemy musieli zgadywać :p
 
Hm, no ta teoria jest zakręcona :D Tzn. we fragmentach dot. sklepów i ich oferty masz z pewnością rację, natomiast co do tego, co zakupił Gnypek, to sam nie wiem :)

@Gnypek podrzuć te zdjęcia, to nie będziemy musieli zgadywać :p

Na tym zdjęciu, które wrzucił jest wyraźnie napisane
Uwaga: Wysyłamy edycję premium, rozszerzenie DLC do pobrania przez internet
. To rozszerzenie DLC, to nic innego jak patch ER. To nie jedyny sklep, który stosuje taką praktykę z powodów o których napisałem wyżej. Interesowałem się tym swego czasu dość mocno, bo chciałem pudełko ER kupić komuś w prezencie. Posunąłem się nawet do telefonów do działu sprzedaży cdp.pl. @Gnypek po prostu nic innego nie mógł kupić, bo nic innego nie ma w sklepach (poza tym krakowskim Saturnem i też nie wiem jakim cudem, bo teoretycznie można to też kupić przez internet). Sprawdziłem pod tym kątem praktycznie wszystkie sklepy internetowe mające Wiedźmina 2 w ofercie.
 
Na tym zdjęciu, które wrzucił jest wyraźnie napisane . To rozszerzenie DLC, to nic innego jak patch ER. To nie jedyny sklep, który stosuje taką praktykę
Prawda i prawda. Nigdy zresztą tego nie kwestionowałem. Natomiast uważam, że mimo powyższych faktów, i tak nie można twierdzić, że sklep na 100% wysłał koledze edycję premierową, bo ze sklepami nigdy nie wiadomo. I jeszcze jedno: na zdjęciu zrobionym przez Gnypka widać, że na płycie jest nadrukowane oznaczenie PEGI. Mam w domu dwie kopie W2: premierową (premium) i ER - na płytach premierowych nie ma nadruku PEGI, na ER - są.

Nigdzie nam się nie spieszy, potwierdźmy sprawę w 100% przed wydawaniem ostatecznych osądów.
 
Top Bottom