Pytanie o Scabbard Mod - jakie pochwy chcecie?

+
Status
Not open for further replies.
To wielokrotnie komentowany bug. Proszę oto pierwszy z brzegu filmikhttp://www.youtube.com/watch?v=Pq-N9yD7Ns0Jak na razie na 67 postów mamy piętnaście opinii. Stalowy 6 zakryte, 9 odkryteSrebrny 7 zakryte(2 takie jak w intro), 8 odkryte (2 po modyfikacjach)przy takim zainteresowaniu myślę, że najlepiej będzie rzucić monetą.
 
Więc jak wrzucic? Bo chciałbym pograc z tymi pochwami xD A przy okazji, czemu nie mogę pobrac Esencji Dopplera? Wchodze w link i pisze że jakiś błąd jest
 
D'yaebl, proponuję poczekać na moda. Gdyby wprowadzenie pochew do gry było takie proste, ten mod wyszedłby rok temu.
 
Widzę. Ładne te pochwy. Długo ( nie chcę popędzac ) potrwa wam robienie tego Scabbard Moda?Edit: Co to za białe miecze ( 1 i 16 )?
 
Przeglądałem plakaty wyborcze Geralta i trafiłem na coś takiego
Na tym screenie pochwa na miecz srebrny jest taka, jaka powinna byc przynajmniej według mnie
 
No tak, przecież mówiono, że pochwy były w wersji beta, ale w ostatecznej wersji gry z nich zrezygnowano. Wersję z pochwami i innymi rozwiązaniami fabularnymi można obejrzeć na You Tubie
 
@D`yaeblU nas pochwa na srebrny jest taka sama. Ona ma warstwę skóry, czy co to tam jest, po stronie pleców. Jak miecz jest wyjęty, to ją widać, jak założony to nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom