Pytanie o Scabbard Mod - jakie pochwy chcecie?

+
Status
Not open for further replies.
Pytanie o Scabbard Mod - jakie pochwy chcecie?

Jesteśmy w dość zaawansowanej fazie tworzenia moda, który sprawi, że w grze pojawiają się wreszcie pochwy na miecze.Pojawił się mały problem. Część z nas jest za tym, by wykonać nowe modele pochew dla wszystkich mieczy. Część jest za tym, by w niektórych przypadkach pozostawić modele "pół-pochew", które Redzi zostawili w zasobach gry.Czy wolicie pochwy w stylu CDPR (14, 15, 16), tzw. półpochwy, czy pochwy mają być całe (pozostałe, zrobione przez nas), tj. cały zakryty miecz oprócz rękojeści?
 

Jimp

Forum veteran
Jesteście pozytywnie poje**** ;D"Redowsie" to D'yabel i ten obok ? Bardzo fajne koncepcje idealnie . Jeśli tak planujecie je zrobić to wszystkie są OK .
 
Najlepiej to wszystkie do każdego miecza, ale wiem, że to nie takie proste. Według mnie, najlepsza pochwa jest taka jak na Sihilla ( 3 od lewej )
 

Jimp

Forum veteran
No powiem szczerze ,że wyglądają trochę dziadowsko . Przydała by się nowa tekstura . Może pokażecie coś z waszych ? Jak wyglądają w grze ?
 
Eee.. znaczy wg Ciebie REDowskie mają słabą teksturę? Na obecnym etapie prac nasze tekstury są gorsze od REDowskich.
 
Jimp said:
No powiem szczerze ,że wyglądają trochę dziadowsko . Przydała by się nowa tekstura . Może pokażecie coś z waszych ? Jak wyglądają w grze ?
Jestem za.Fajnie wam to wyszło. Wszystkie mi się podobają. ;)
 

Jimp

Forum veteran
Flash said:
Eee.. znaczy wg Ciebie REDowskie mają słabą teksturę? Na obecnym etapie prac nasze tekstury są gorsze od REDowskich.
No niestety szczyt marzeń to to nie jest .Macie zamiar je poprawiać ? Czy się już nie da ? Co prawda nie będę wybrzydzał :) Powodzenia
 
Jimp said:
No powiem szczerze ,że wyglądają trochę dziadowsko .
a to niby czemu? Moim zdaniem wyglądają wcale w porzo. Jakbyście mogli jeszcze zrobić screena jak to się zachowuje po wyciągnięciu miecza/w trakcie walki to byłoby miło :)btw. fajnie że Wam się chciało ;)
 
Jimp said:
Bardzo fajne koncepcje idealnie . Jeśli tak planujecie je zrobić to wszystkie są OK .
One już są zrobione ;) To rendery, żeby pokazać wam jak wyglądają. Oczywiście jeśli zajdzie konieczność wszystko da się zmienić ;)
Jimp said:
Jimp said:
Eee.. znaczy wg Ciebie REDowskie mają słabą teksturę? Na obecnym etapie prac nasze tekstury są gorsze od REDowskich.
No niestety szczyt marzeń to to nie jest .Macie zamiar je poprawiać ? Czy się już nie da ?
Dla fanów wszystko ;DTeraz praktycznie pracujemy już tylko nad teksturami ;)Dziękujemy za opinie i prosimy o więcej ;D :teeth:
 
Piotrek said:
Teraz praktycznie pracujemy już tylko nad teksturami ;)
A to ciekawe ;)No i wypowiadajcie się jak najwięcej, bo teraz pewnie od was zależy co zobaczycie w grze.
 
McSloniu said:
Czeli kiedy możemy spodziewać się tak mniej więcej premiery moda?
To właśnie zależy od wyniku tego głosowania. Przypomnę pytanie: Czy wolicie pochwy w stylu CDPR (pierwsze 2 z prawej strony), tzw. półpochwy, czy pochwy mają być całe (pierwsze 4 od lewej strony), tj. cały zakryty miecz oprócz rękojeści?
 

Jimp

Forum veteran
Death13 said:
Death13 said:
Czeli kiedy możemy spodziewać się tak mniej więcej premiery moda?
To właśnie zależy od wyniku tego głosowania. Przypomnę pytanie: Czy wolicie pochwy w stylu CDPR (pierwsze 2 z prawej strony), tzw. półpochwy, czy pochwy mają być całe (pierwsze 4 od lewej strony), tj. cały zakryty miecz oprócz rękojeści?
To nie można było tak od początku ? :pJa wolę pełne zakryte pochwy . Aleeee ta na srebrny miecz jakoś mi pasuje .
 

Scani

Forum veteran
A nie można zrobić waszych i redowkich, a opcję wyboru dać w instalatorze? Proponuję dodać ankietę.
 
Jak dla mnie to pół-pochwa na miecz stalowy (druga z prawej) jest bardzo OK, ale jakoś nie podoba mi się ta na miecz srebrny... Pomyślałbym o zmianie modelu. Ciężko mi powiedzieć co konkretnie mi nie leży, może za dużo miecza jest odsłonięte.Zmieniłbym też pochwę na Harvalla - może ciemniejsza tekstura i usunięcie obramowania? Ta od Sihilla wydaje się (za?)bardzo prosta, może więcej szczegółów pozwoliłoby zawiesić na czymś oko?Ech... strasznie krytyczny ostatnio jestem ;)EDIT: Tak bym widział mniej więcej pochwę na miecz srebrny. Wiem, że nie za ładny obrazek mi wyszedł (w porównaniu z waszym to wstyd pokazywać) ale mam nadzieję, że przekazuje koncepcję :)
 
Ankietę można klikając, nie czytając zbyt uważnie pytania i nawet się nad nim nie zastanawiając :peace:Redowskie "cosie" zwane pochwami są już zrobione.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom