Pytanie odnośnie frakcji itp.

+
Jestem nowym graczem w gwincie. Kilka lat grałem w hearthstone. Interesowalem się frakcją Nilfgard. Ktoś wie jakie karty/decki się na nią opłacają? Oraz jaką umiejętność do Nilfgardu wybrać.
 

Lexor

Forum veteran
NG obecnie "przeżywa lekki kryzys wizerunkowy" i "chodzą słuchy", że pojawią się w niej jakieś większe modyfikacje.

Tu masz w miarę aktualną (nie obejmuje ostatniej / wrześniowej aktualizacji) listę kart "do posiadania" z poszczególnych frakcji.

Zajrzyj też do mojego FAQ po inne dane dotyczące Gwinta.
 
NG obecnie "przeżywa lekki kryzys wizerunkowy" i "chodzą słuchy", że pojawią się w niej jakieś większe modyfikacje.
Gdzie pojawiły się takie ploteczki ? Mam nadzieję że nie zrobią z niej kolejnej pasywki....
 
Tak jakby teraz NG nie był pasywny. Do tego silniki z minimalną przeżywalnością. Poza balem maskowym, to KP są bardziej aktywne niż NG :ROFLMAO:
 

Hod74

Forum regular
Nilfgaard ma ostatnio słaby współczynnik zwycięstw . Coraz więcej zasłon sprawia ,że trucizny i blokady są coraz mniej skuteczne a bez nich brązy NG nie generują własnych punktów. Nilfgaard w tej chwili obok Syndykatu to najsłabsza opcja .
 
Top Bottom