QLAS - co Ty wiesz o ASie?

+
Status
Not open for further replies.
QLAS - co Ty wiesz o ASie?

Formuła Wiedźmińskiego Quizu lekko się wyczerpuje, oto więc nasza nowa propozycja dla fanów twórczości ASa:QLAS, czyli Quiz Literacki o Andrzeju Sapkowskim to okazja, aby wykazać się wiedzą na temat wszystkiego, co spod pióra pana Sapkowkiego wyjść raczyło. Bądź też z jego ust.Saga Wiedźmińska + satelickie opowiadania, oczywiście.Ale nie tylko.A Trylogia Husycka to pies?Zbiorek 'Coś się kończy, coś się zaczyna'!'Świat króla Artura. Maladie'!'Rękopis znaleziony w Smoczej Jaskini'!'Historia i fantastyka', a co!I nawet 'Oko Yrrhedesa'!Jednym słowem - wszystko.A jak wyjdzie 'Żmija', to i 'Żmija'!Krótko mówiąc, skończyły się czasy łatwych punktów, teraz dopiero się zacznie...Trzymamy kciuki, a jako pierwszy - prawem zwycięzcy - pytanie zadaje Isengrim. Zagadkę, podobnie jak w Quizie Książkowym, wzbogacamy o wskazanie tytułu, którego pytanie dotyczy.Powodzenia :) Edit:W związku z wykryciem oszustwa, użytkownik Tajemna Czarodziejka ([ZZB]Tajemna_Czarodziejka) aka Eletries otrzymuje permanentny zakaz brania udziału we wszystkich quizach na Forum Polskim Gry Komputerowej "Wiedźmin".
 
Hmm.No to zaczynamy,może coś prościutkiego.Narrenturm.Jak zwał się brat głównego bohatera,Reinmara?
 
1-Firnomir,Isengrim. FaramirZbiór opowiadań ,, Coś się kończy, coś się zaczyna" ( Opowiadanie, które wybierzemy tez mamy podać? :p) Opowiadanie: Tandaradei! Jak nazywał się demon, którego przyzwała doktorka?
 
Przynajmniej nie będzie problemów z brakiem pytań.2-Isengrim.1-Firnomir, FaramirZbiór "Coś się kończy,coś się zaczyna." Opowiadanie "W leju po bombie."Co po wybuchu elektrowni w Czarnobylu stracił ojciec głównego bohatera?(Główny bohater zowie się Jarek,dla przypomnienia.)
 
Przynajmniej nie będzie problemów z brakiem pytań.2-Isengrim. Faramir1-Firnomir, Zbiór "Coś się kończy,coś się zaczyna." Opowiadanie "W leju po bombie."Teraz dostaniecie :p. Przypomniało mi się coś, co mnie ubawiło.Jaki serial oglądała mama Jarka?:p
 
Faramirpl said:
Przynajmniej nie będzie problemów z brakiem pytań.2-Isengrim. Faramir1-Firnomir, Zbiór "Coś się kończy,coś się zaczyna." Opowiadanie "W leju po bombie."Teraz dostaniecie :p. Przypomniało mi się coś, co mnie ubawiło.Jaki serial oglądała mama Jarka?:p
"Dynastia"?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom