QLAS - co Ty wiesz o ASie?

+
Status
Not open for further replies.
167 - Vedymin116 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz16, Tymoteusz25 - Vatt`ghern24 - ser-ek23 - McSloniu19 - Aalaron18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor, mts199610 - eclip2, Firnomir, Gower9 - Jimp, kpt wlodzimierz8 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I, Xathel5 - Ja-as, Beltusek4 - mateolll, burbongw, Aileane3 - Milten Huzoslaw, M@stero,Chireadan z Gór Sinych, zi3lona2 - ElJapano, GeheINade1 - NiszczycielGwiazd, Blizari LeBleuFragment czyjego wiersza cytuje Sapkowski w artykule "Na przełęczach Bullshit Mountains 1" (NF 94/9 - o ile się nie mylę)?Em, to odpowiem sobie w końcu. Pawlikowskiej Jasnorzewskiej.
 
zi3lona, trzeba przyznać, że zabiłaś niezłego klina tym pytaniem. Próbowałem nawet szukać ludzi dysponujących odpowiednim numerem NF. Niestety bez rezultatu... Prosimy o następne pytanie, tym razem normalniejsze;)
 
E, no przecież wszystko jest ładnie zebrane na http://www.sapkowski.pl/. A skoro zdradziłam moje tajne źródło, muszę się teraz nad jakimś sprytnym pytaniem i faktycznie przekopać stare numery NF.A, nie chce mi się grzebać. Łatwo będzie - trzech autorów wydanych w serii "Andrzej Sapkowski poleca" podać proszę.
 
A, nie chce mi się grzebać. Łatwo będzie - trzech autorów wydanych w serii "Andrzej Sapkowski poleca" podać proszę.
 
167 - Vedymin116 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz16, Tymoteusz25 - Vatt`ghern24 - ser-ek23 - McSloniu19 - Aalaron18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor, mts1996, Gower10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz8 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I, Xathel5 - Ja-as, Beltusek4 - mateolll, burbongw, Aileane3 - Milten Huzoslaw, M@stero,Chireadan z Gór Sinych, zi3lona2 - ElJapano, GeheINade1 - NiszczycielGwiazd, Blizari LeBleuCo w jednym z opowiadań zrobił Geralt, by sprowokować bandytów do zaatakowania go?
 
Ciężko mi tu coś powiedzieć, nie wiem o jaką sytuację Ci chodzi, ale może zażyczył sobie, by "strażnik więzienny" pękł?
 
Nie. Może jednak sprecyzuję: Geralt chciał wtedy naprawdę zostać uszkodzony, a nie uszkodzić bandytów:)
 
Może rzucił na stół dwie złote monety, żeby zbiry z Aedd Gynvael się tym zainteresowały i go obiły?
 
Kurde, wieki temu już nie brałem udziału w tym quizie, wyszedłem z wprawy :)168 - Vedymin116 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz16, Tymoteusz25 - Vatt`ghern24 - ser-ek23 - McSloniu19 - Aalaron18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor, mts1996, Gower10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz8 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I, Xathel5 - Ja-as, Beltusek4 - mateolll, burbongw, Aileane3 - Milten Huzoslaw, M@stero,Chireadan z Gór Sinych, zi3lona2 - ElJapano, GeheINade1 - NiszczycielGwiazd, Blizari LeBleuDlaczego Villentretenmerth przybierał akurat postać człowieka?
 
Villentretenmerth uważał ludzi za sympatycznych, podczas gdy większość smoków żywi do nich irracjonalny wstręt.
 
168 - Vedymin116 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz16, Tymoteusz25 - Vatt`ghern24 - ser-ek23 - McSloniu19 - Aalaron18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave12 - Gower11 - Melkor, mts199610 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz8 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I, Xathel5 - Ja-as, Beltusek4 - mateolll, burbongw, Aileane3 - Milten Huzoslaw, M@stero,Chireadan z Gór Sinych, zi3lona2 - ElJapano, GeheINade1 - NiszczycielGwiazd, Blizari LeBleuNa uczcie u Calanthe Geralt przybrał fałszywą tożsamość. Skąd miał pochodzić?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom