[Quest] Dziady

+
[Quest] Dziady

Bardzo dziękuję Wam za tę wspaniałą, niezwykłą i magiczną misję, która przypomniała mi lata z j.polskim i literaturą romantyzmu. Genialne!
 
Swoją drogą jak mogę zacząć to zadanie, bo Guślarz chce mi tylko sprzedać zioła i nic więcej :(
 
Genialne zadanie, tylko trochę krótkie, liczyłem na kilka duchów i jakieś dialogi z nimi, może wybory z możliwością walki, lub nie. Troszeczkę moim zdaniem niewykorzystany potencjał, bo jak już miałem ciary na rękach to zadanie się skończyło :/
Ale i tak b. mi się podobało.
 
Zadanie do bani, bo uratowałem już żone barona i guślarz nie chce mi dać questu. A jak wracałem z nowinami do barona to nie mial nad glową wykrzyknika. I zadanie przegapione. Gratulacje dla osoby ktoroa wymyslila start tego q - ot taki bałwan imo.
 
To zadanie staje sie dostepme po wykonaniu questu " Mysia wieza" i w zaleznosci jak robiles glowne zadanie w velen to guslarz czeka na ciebie albo kolo kowala we wroncach albo kolo czarodziejki Keiry.
 
Dzięki to może jeszcze nic straconego u kowala juz go nie znajdę. NIestety w poradniku napisali że zadanie dostepne tylko po tym jak wracam do barona z nowinami. Zapomnialem o guslarzu uratowalem Annę i teraz guślarz jest u siebie i questa dać nie chce. Zobaczymy co będzie po mysiej wieży. Thx.
 
Top Bottom