Quest "Ekstremalne wrażenia" - zbugowany. (Spoiler)

+
1. Po obudzeniu się mam dostęp od razu do swojego ekwipunku, więc nie można zrobić opcjonalnego. Szafka nieaktywna. Wczytanie save i zaczęcie go od nowa nic nie daje. (rozmowa ze Stefanem)

2. Problem z drzwiami. Podczas skradania drzwi się blokują, zamiast opcji "otwórz" jest "zamknij" i potem nie można nic z tymi drzwiami zrobić. Pomaga zrobienie save przed podejściem do nich i tak z. Nie ma takiego problemu, gdy quest jest robiony na ostro bo to Kosiarze wtedy je otwierają.

3. Tłumaczenie. Kto to tłumaczył nazwę questa? W wersji angielskiej jest "Sweet dreams". Próbowałem znaleźć rozwiązanie problemu z szafką pod polskim tytułem i oczywiście nic nie ma, wiec przetłumaczyłem na angielski i okazało się że nie ma takiego questa w grze.
 
@Kajdorf

Hmmm działa u Ciebie dosłownie wszystko na odwrót.
Fakt za 2 przejściem w ekwipunku znalazłem niespodzianka ciuszki Johnego całe szczęście zrobione na poziom legendarny...

I drzwi się same otwierają szafka pełna moich śmieci...

Jeżeli próbowałeś już zapisów to zostało jedno pytanko czy używasz modów? Jeśli tak spróbuj wyłączyć i przejść od nowa misję

Więcej pomysłów brak
 
@Kajdorf

Hmmm działa u Ciebie dosłownie wszystko na odwrót.
Fakt za 2 przejściem w ekwipunku znalazłem niespodzianka ciuszki Johnego całe szczęście zrobione na poziom legendarny...

I drzwi się same otwierają szafka pełna moich śmieci...

Jeżeli próbowałeś już zapisów to zostało jedno pytanko czy używasz modów? Jeśli tak spróbuj wyłączyć i przejść od nowa misję

Więcej pomysłów brak
Bez modów, na vanilli. Tego akurat się nauczyłem przy okazji grania w X-uniwersum od Egosoftu, że mody przy tak problematycznej grze tylko szkodzą. W końcu questa zrobiłem na wariata, co mi kompletnie nie pasowało bo gram ze skradaniem i tłumikami.
 
Top Bottom