Questy z sezonu magii.

+
Witam, mam problem dotyczący wykonania pierwszych 2 zadań z przytoczonego sezonu (Oczyść i zablokuj jednostki). Po wykonaniu ich nie dostałem nagrody, a w zadaniach już te questy są niewidoczne. W samym drzewku mam zablokowane dalsze jego "badanie". Czy jest jakaś rada? :)
 

Attachments

  • Adnotacja 2020-06-20 101935.png
    Adnotacja 2020-06-20 101935.png
    715.7 KB · Views: 78
  • Adnotacja 2020-06-20 102019.png
    Adnotacja 2020-06-20 102019.png
    266.5 KB · Views: 79
Witam, mam problem dotyczący wykonania pierwszych 2 zadań z przytoczonego sezonu (Oczyść i zablokuj jednostki). Po wykonaniu ich nie dostałem nagrody, a w zadaniach już te questy są niewidoczne. W samym drzewku mam zablokowane dalsze jego "badanie". Czy jest jakaś rada? :)
Tak jest rada... Trzeba napisać do supportu.
 

Lexor

Forum veteran
Witam, mam problem dotyczący wykonania pierwszych 2 zadań z przytoczonego sezonu (Oczyść i zablokuj jednostki). Po wykonaniu ich nie dostałem nagrody, a w zadaniach już te questy są niewidoczne. W samym drzewku mam zablokowane dalsze jego "badanie". Czy jest jakaś rada? :)
A uruchomiłeś te questy ogólnie? Wydałeś na nie punkty nagród?
 
A uruchomiłeś te questy ogólnie? Wydałeś na nie punkty nagród?

A nie widzisz na zdjęciu, że wykupił? Kurde same spece na tym forum... Zresztą z jego postu jasno wynika że je WYKONAŁ, więc chyba logiczne że miał je w "dzienniku" zadań.
 

Lexor

Forum veteran
A nie widzisz na zdjęciu, że wykupił? Kurde same spece na tym forum... Zresztą z jego postu jasno wynika że je WYKONAŁ, więc chyba logiczne że miał je w "dzienniku" zadań.
Nie, nie widzę - albo może inaczej: nie jestem w stanie odróżnić, bo ja te zadania już mam dawno wykonane i wiem jak wygląda zaliczone, ale nie pamiętam dokładnie jak wygląda niezaliczone, poza tym, że puchar nie jest złoty i wciąż też widzę u niego oznaczone "3 punkty" pod pucharem.

Wolę dopytać, bo doświadczenie mnie nauczyło, że czasem z postów wynika, że "ludzie coś robili", a potem "o kurcze, jednak nie".
 
Last edited:
Witam, mam problem dotyczący wykonania pierwszych 2 zadań z przytoczonego sezonu (Oczyść i zablokuj jednostki). Po wykonaniu ich nie dostałem nagrody, a w zadaniach już te questy są niewidoczne. W samym drzewku mam zablokowane dalsze jego "badanie". Czy jest jakaś rada? :)
Może trzeba oczyścić czarami albo endoskopistami. Różnie z tymi opisami trzeba kombinować :D
Post automatically merged:

Jednak jednostami trzeba oczyszczać, bo oczyściłem cały rząd szczurów kartą specjalną i nic nie zaliczyło :/. Jak zwykle nie pełne opisy... Nie może ktoś opisywać co tworzy te zadania ? Chyba wie, że warunki zadania w kodzie gry ustawił pod jednostki, a nie pod karty specjalne :p
 
Last edited:
Hej, mam pytanie związane z drzewkiem, czy oprócz tej ostatniej skrzyni z rewersami, pyłkami itp, czy jest jakaś nagroda za zaliczenie całego calusieńkiego drzewka? Za wszystkie złota, pyłki i skrawki?
 
Top Bottom