Quiz wiedźmiński i nie tylko :)

+
Quiz wiedźmiński i nie tylko :)

Ser-ek przedstawia: Quiz wiedźmiński i nie tylko :) - wersja beta
Krótkie wprowadzenie: Quiz poświęcony książkom AS'a już dawno upadł, czasem jeszcze ktoś coś napisze tam. Jakiś czas temu postanowiłem trochę urozmaicić życie ludziom znających sagę, a którym już się z wiadomych względów nie chce brać udziału w QLAS'ie, gdyż już nikt nie ma pomysłów jakie tam pytanko zadać, często powtarzają się te pytania już po raz n-ty. Swój projekt chciałem rozpocząć już rok temu, ale czasu nie było. Ale przyszły wakacje, to zacząłem coś robić. Co prawda efekt nie jest może nawet dobry, ale słaby chyba też nie. Zresztą sami oceńcie :) Będę ciągle aktualizował ten projekt, dodawał nowe pomysły, by trochę ubarwić życie tym, co lubią sagę wiedźmińską, ale też tym, co grali tylko w grę, a książki nie przeczytali. Oczywiście jestem otwarty na Wasze propozycje, pomysły. Jeśli znajdziecie jakiś błąd, dziurę, to napiszcie mi na pw (tylko i wyłącznie na pw, nie w tym temacie), postaram się to naprawić. Pomysły i propozycje, czy też opinie możecie tu pisać. Pamiętajcie, że to jest wersja beta, projekt jest ciągle w budowie. A czym jest mój projekt?? Jest to stronka zawierająca w sobie quiz wiedźmiński z pytaniami z sagi, wisielca z hasłami z sagi, układankę z obrazkami z Wiedźmina 2. Znajduje się tu też rekordy z Waszymi wynikami z quizu i układanki. W przyszłości będzie to jeszcze bardziej rozbudowane.Dokładniejszy opis zawartych rzeczy na stronce:QUIZIlość pytań w bazie: 200Ilość losowanych pytań: 25Punktacja:Punkty za quiz = punkty za pytania + punkty za czasZa każdą poprawną odpowiedź - 80 pktZa czas powyżej 600 sek - 0 pktZa każde 0.001 sek szybciej - 0.001 pktWISIELECIlość haseł w bazie: 500UKŁADANKAIlość rodzajów obrazków: 5Im mniej ruchów tym lepszy wynikZa każdy ruch 1 pkt karnyDwie wersje - 3x3 i 4x4Rekordy są zapisywane tylko w wersji 4x4Co w przyszłości??- dużo więcej pytań w quizie, spokojnie da się zrobić z 300-400- więcej obrazków w układance - myślę, że 10 starczy, czekam tylko na jakieś fajne, ładne screeny- dodanie symulatora kościanego pokera (już w fazie tworzenia)LINK DO STRONKIP.S: Serwer, jest darmowy, więc cudów po działaniu stronki się nie spodziewajcie ;)
 
Top Bottom