R.I.P Gwent 2018-2018?

+
Keymaker7;n10843481 said:
Może ostatnio nie jestem takim fanem Gwinta, jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale faktycznie taki zmasowany atak łapek na minus jest dziwny. Nawet przy obecnych niedoskonałościach gra na taką ocenę nie zasługuje. Przeglądając komentarze widać sporo opinii negatywnych, choć wiele z nich wyssanych z palca i nie mających pokrycia z rzeczywistości, nawet w momencie pisania postów.
-

Konkurencja w natarciu, artefakt ochłap rzucony...
 
Zobaczcie jaka śmieszna kanciarka w świecie Fable :D, kazda karta ma swoja animację efektu, jak rzucam butem za 2pkt, to leci but :D. Nawet Jaskier tam, strasznie podobna postać barda z tym samym ubiorem. To jestr 100% kalka z HS, ale śmieszne wydanie =]


Możecie pograc tutaj za darmo:
https://store.steampowered.com/app/4...Fable_Fortune/
Game play:


EDIT: niegrywalna dla mnie, rozłącza co chwila, nie mogę skończyć żadnego meczu =], a wy narzekacie na gwinta z rozłączaniem. Tutaj w ogóle zrywa połączenie i nie ma powrotu. Z resztą trochę to jednak betę przypomina i długo wyszukuje przeciwników, to się nazywa martwa gra =]
 
Last edited:

Fable grałem i miała klimat jednak ta karcianka nie podoba mi się brak ducha, nieładna oprawa graficzna i to zerżnięcie z HSa czy Magica lej przeciwnika do zera zdrowia.
 
wojtek1111;n10965485 said:
Fable grałem i miała klimat jednak ta karcianka nie podoba mi się brak ducha, nieładna oprawa graficzna i to zerżnięcie z HSa czy Magica lej przeciwnika do zera zdrowia.

Nie mogłem ci odpisać, bo gra nie działała. Tearaz pograłem, bo wyszedł dzisiaj duży patch poprawiający stabilność. Gra trochę ma trochę klimatu z Fable, naprzykład bohaterzy w czasie rozgrywki maja losowane 3 zadania wybierasz jedno, jak zrobisz, to wybierasz, czy masz twoja postać ma być po stronie dobra czy zła. Figurki graficznie też są w klimacie Fable z taką dziwna kreską (grałem 1 i 3 część 2 była tylko na konsole :/). Humor też jest w tej karciance, pierdzące figurki, rgające melodie jak sie na nie nacisnie prawy klawisz i wybierze czy mają zrobić coś dobrego czy złego ;], albo strunowanie figurki to kręcące się kury nad głową figurki, tak jak w Fable =]. Mało ludzi ogólnie gra, bo długo wyszukuje graczy, eventy też takie śmieszne po zabiciu jednostki dostajesz butem w głowę za 2 pkt =]. Dwa mecze udało mi się wygrać na 12 chyba, to jakoś tak nie denerwujące jest =]
 
@MaRIB1 wybacz, pewnie się czepiam (czyżby?) - ale na Teutatesa! Wątek na forum Gwintowym, dotyczący stanu i przyszłości Gwinta, a Ty tu klucze do MtG:A wklejasz?... :confused: Ja rozumiem, że inne gry są tu przywoływane jako przykłady różnych rozwiązań, ale wklejanie kluczy do konkurencyjnych produkcji? To już jest lekka przesada & zwyczajnie jest to "niesmaczne", nie uważasz? :cautious:
 
Last edited:
Jest całe podforum o innych grach, więc proponowałbym tam się przenieść z ewentualną dalszą dyskusją na temat MTG.
 
Jest całe podforum o innych grach, więc proponowałbym tam się przenieść z ewentualną dalszą dyskusją na temat MTG.
k przenieśli, nie widziałem, że jest takie pod forum =]
 
Last edited:
Wracają do gry
VALVE z Artifact 0_O, zapłaciłem za grę i tylko 3 partie rozegrałem =],


Wszyscy co mówią, że Gwint padnie zobaczcie co się stało z Artifact. Po 3 miesiącach od premiery stracił całą bazę graczy, a gwint jako taki ma gracz. Jeden milion pobrań na Androida po 3 tyg od premiery =]. Tylko właśnie, czy to zagranie z pobieraniem gry mobilnej przez te parę tygodni od premiery nie było specjalne, aby podbić ściąganie Gwinta ? (problem ze ściąganiem patcha i co patch trzeba było ściągać całą grę) ?? =]

Trochę gracze się rozkruszą przez Runeterra i Artifact
 

Lexor

Forum veteran
Wracają do gry
VALVE z Artifact 0_O
Prawda jest taka, że Valve ma szerokie portfolio gier, w tym multi, więc nic dziwnego, że próbują ponownego wskrzeszenia. Gwint miał być kolejnym zarabiającym tytułem dla CDPR, jednak obecnie jest najprawdopdobniej traktowany jedynie jako test multi oraz mobilnych platform przed wydaniem CP2077, mając nadzieję, że budżet wyjdzie na zero.
 
czy to zagranie z pobieraniem gry mobilnej przez te parę tygodni od premiery nie było specjalne, aby podbić ściąganie Gwinta ? (problem ze ściąganiem patcha i co patch trzeba było ściągać całą grę)
Chyba przeceniasz szwarccharakterny geniusz zła CD Projektu. Ta gra ma tyle bugów, że trudności z patchowaniem na nowej platformie absolutnie mnie nie dziwią.
 
No zobaczymy na razie gram w VALORANT. Wersja multi CP2033 juz ma solidnego konkurenta jak celują w tę reozgrywkę.
 
Top Bottom