Racja Stanu - bug z drzwiami magazynu

+
Racja Stanu - bug z drzwiami magazynu

Mam problem, który uniemożliwia mi kontynuowanie tego questa. Mam udać się na spotkanie w magazynie ze spiskowcami. Kiedyś podszedłem do drzwi, zapukałem i się otwarły, ale usłyszałem grupkę ludzi stojących obok przy innym magazynie (ten z nekkerem i sporem pomiędzy krasnoludem i człowiekiem), więc postanowiłem najpierw im pomóc. Później wykonałem jeszcze kilka zadań i wróciłem do racji stanu. Niestety teraz, gdy próbuję zapukać do drzwi, nie ma żadnej reakcji (screen w załączniku). Nie znalazłem nigdzie rozwiązania tego problemu. Nie mam starszego save'a, w którym dałoby się otworzyć drzwi. Co mogę zrobić?
 

Attachments

  • bug_w3.jpg
    bug_w3.jpg
    116.7 KB · Views: 199
Po kilku miesiącach wróciłem znowu do Wiedźmina i sprawdziłem czy ten błąd dalej występuje - niestety nic się nie zmieniło. Dlatego postanowiłem ponownie przypomnieć o tym bugu. Nadal kiedy podchodzę do drzwi magazynu w zadaniu "Racja stanu" wyświetla mi się powiadomienie wciśnij e aby zapukać, ale kiedy to robię nie ma żadnej reakcji. Czy ktoś mógłby chociaż odpisać, że błąd ten został zauważony? Próbowałem wrzucić mój zapis, w którym stoję przed tymi drzwiami, ale file upload manager nie chce mi nic uploadować poza screenami.

Zgodnie z: http://forums.cdprojektred.com/thre...ów-i-problemów-z-grą-PC?p=1973158#post1973158
Dodam jeszcze, że zakupiona została kopia fizyczna i korzystam z platformy GOG Galaxy. System operacyjny to windows 7 64-bitowy, procesor i5-4690K, karta graficzna geforce GTX 960, ilość ramu 8GB.
 

Attachments

  • QuickSave_105a8e_7e004000_339b277.png
    QuickSave_105a8e_7e004000_339b277.png
    49.1 KB · Views: 86
Witam. Od nie dawna zacząłem grać i Wiedźmina 3 i przydarzył mi się ten sam problem z drzwiami. Również nie posiadam jakiegoś innego save'a, dlatego próbowałem rozwalić drzwi i wrócić później do tego zadania lecz to nic nie dało. Udało ci się naprawić ten błąd? Jeśli tak to proszę o odpowiedź.
 
Na moje jest zapis schrzaniony - coś ci wcześniej skrypty gry źle zagrały, zapisało ci stan gry z błędem i masz - skrypt otwierania drzwi itd. ci nie startuje. Ale też i gra mogła się rypnąć. Masz grę na GOG-u? Jeśli tak, spróbuj kilkukrotnej weryfikacji plików.
 
Nie mam gry na GOG-u, ponieważ gram na PS4. Istnieje jakiś sposób aby to naprawić na tej platformie?
 
Szkoda. No nic. Poszukam jeszczego czegoś o tym błędzie na jakimś innym forum, ale w każdym razie dziękuje za odpowiedź.
 
Mam aktualnie dokładnie ten sam problem, wiadomo już jak go rozwiązać?
mam to samo, wczoraj mi sie zbugowalo zepsute to jest, jakis quest mi sie pojawil to go zrobilem najpierw i sie skrypty pomieszały trzeba czekac na patch albo wczytac save ja nie mialem save wczytac wiec unlucky
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom