Rainbow Six (Siege)

+
Poza absurdalnie krótkim czasem rundy (mam nadzieję, że da się go zwiększyć w opcjach) wygląda bardzo fajnie. Wiadomo, czy będą dostępne starcia z botami?

Nic nie wiem o botach ani o tym, żeby było cokolwiek poza multi.
Czas będzie pewnie do ustawienia, ale 3 min na taki mały domek wygląda na w zupełności wystarczający.
 
Pytanie tylko ile razy można grać takie kilkuminutowe domki. :p Osobiście wolałbym coś w stylu RS3/SWAT4, ale chyba się nie doczekam.
 
Pytanie tylko ile razy można grać takie kilkuminutowe domki. :p Osobiście wolałbym coś w stylu RS3/SWAT4, ale chyba się nie doczekam.

Myślę że tyle samo ile w dowolnego innego objective-based FPSa. A domek to tylko jedna mapa, z pewnością będą też większe.
 
Korzystając z okazji, że założono temat, chciałem wtrącić swoje trzy grosze: otóż w mojej skromnej opinii na wszystkich dotychczas opublikowanych gameplayach, ludzie grają jak kompletni lamerzy :D Tego się przecież oglądać, afe...

Dziękuję za uwagę :hatsoff:
 
Nic nie wiem o botach ani o tym, żeby było cokolwiek poza multi.
Czas będzie pewnie do ustawienia, ale 3 min na taki mały domek wygląda na w zupełności wystarczający.

Gdzie metodyczne i spokojne przeszukiwanie mapy pomieszczenie po pomieszczeniu, dokładne ustawianie się przed wejściem, koordynowanie działań, specjalizacje i zadania, obezwładnianie, komendy głosowe, broń obezwładniająca (gdzie mój SWAT 5 ;P)? Aktualnie wygląda to jak cees z ładnym silnikiem zniszczeń.

Liczę, że tylko jeden z wielu (i to nie główny) trybów rozgrywki.
 
Gdzie metodyczne i spokojne przeszukiwanie mapy pomieszczenie po pomieszczeniu, dokładne ustawianie się przed wejściem, koordynowanie działań, specjalizacje i zadania, obezwładnianie, komendy głosowe, broń obezwładniająca (gdzie mój SWAT 5 ;P)? Aktualnie wygląda to jak cees z ładnym silnikiem zniszczeń.

Liczę, że tylko jeden z wielu (i to nie główny) trybów rozgrywki.
Metodyczne i spokojne? To nie gra z AI :D Tutaj nie ma czasu, złoczyńcy mają zakładnika!
SWAT miał absolutnie rewelacyjny tryb VIPa, gdzie dobrzy go osłaniali, a źli musieli obezwładnić, zakuć i utrzymać. Ale nikt by dzisiaj nie zrobił gry z takim tempem gry, więc jaram się każdą grą taktyczną jaką zechcą mi zrobić (Doorkickers!). I nie widzę nic złego w szybkim tempie rozgrywki, przecież można przeczesywać i ustawiać się szybko ;)
 
Pyka ktoś w betę? Jak wrażenia?

Terrorist hunt wymiata. Bałem się, że będzie to zwykła kopia ceesa z paroma nowinkami, ale ten konkretny tryb daje mi całkiem sporo satysfakcji, szczególnie jeśli ekipa ogarnia. Przy czym komunikacja głosowa na poziomie wyższym niż normal, to mus.

Jak ktoś ma wersję PS4, to niech da znać, można walnąć parę rundek. :)

E:

Warto dodać, że twórcy poszli po rozum do głowy i w stosunku do pierwszych filmików gameplay mocno zwolnił, zwiększono czas przeładowania, odrzut broni itd.

E2:

Moje ID na pleju to Narsereg_
 
Last edited:
Jak pożyczysz lepszego potwora to mógłbym z tobą zagrać. Pamiętam swój pierwszym mecz Ashe gdzie moja drużyna zginęła na polu walki a ja przy tym czasie zarobiłem 4 gości gdyby jeden się wychylił mógłby posmakować tego uroku, a tak to nic i poczułem wielki smutek. Społeczność tej gry mówi jasno do zrozumienia! Co ty odwalasz tu grają zawodowcy po co nam ty taki noob jak ty a przeciwieństwie tej gry można odczuwać stres na najwyższym lvl ...... >_< To jakich macie swych ulubionych operatorów?!
 
Last edited:
Top Bottom