Ranking w gwincie to jakas kpina

+
ten screen jedynie pokazuje, że jesteś 1 wśród graczy z rangami od 30 do 1

Czyli wygląda na to że wg rankingu jestem lepszy od jakiś 50 tysięcy graczy rang 1 do 30 na całym świecie ... nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało niemniej na pewno na to nie zasługuje poziomem gry. I dlatego niezmiennie uważam że - jak w tytule - ranking w Gwincie to jakaś kpina :)
 
Last edited:
Nie oznacza to, ze jesteś lepszy od 50 tysięcy graczy, tylko, że grałeś 4 frakcjami, gdzie większość na ladderze gra 1-2, a później na Pro Ranku albo się bawi, albo kończy grę, albo wbija tam MMR grając już 4 frakcjami. Inna sprawa, że podziwiami zagrać 575 meczy w sezonie - ja jak strzelę sobie 100 - 120 to uważam, że od groma się nagrałem.
A jak chcesz rzeczywiście zobaczyć jakie powinieneś mieć miejsce, to zamiast sztucznie grać na 1 randze trzeba było zaakceptować regulamin, zagrać na Pro Rank i wówczas wklejać screeny. To co Ty wklejasz nie mówi absolutnie nic, choć nie powiem stosunek W/L masz bardzo dobry, to jednak nijak się to ma do rankingu rzeczywistego. To co Ty porównujesz to tak jakbyś się zachwycał posiadaniem pasa we freakowej organizacji i chciał się porównać do zawodników UFC. C
Pomijam fakt jak nachalnie wciąż powtarzasz jaki to ranking jest "ble" i jak bardzo na to nie zasługujesz jednocześnie wstawiając ciągle screeny, że jesteś wysoko i szukając tym samym poklasku. Wszyscy Ci piszą, że ranking na rangach 1-30 nie ma żadnego znaczenia, jest w sumie tak istotny jak bibeloty - to tylko kwestia wizualna i nie ma żadnego odzwierciedlenia oraz przełożenia na Twój autentyczny poziom natomiast Ty z uporem maniaka wciąż powtarzasz, że nie zasługujesz, a jednocześnie się tym chełpisz i czekasz aż ktoś napisze, że chcemy Cię zobaczyć na kolejnym Gwent Masters. Jak ktoś natomiast Ci zwraca uwagę jak bardzo to co pokazujesz jest niestotne to odpowiadasz sarkastycznie tak jak wcześniej Lexorowi lub MichalowiG666.
 
Nie oznacza to, ze jesteś lepszy od 50 tysięcy graczy,

Jeśli ranking nie pokazuje czy jest się lepszym od innych graczy to w takim razie jedynie potwierdza że ranking nie działa jak należy o czym pisze od poczatku, bo cała idea rankingu jest taka aby to pokazywał :) a skoro tego nie robi to znaczy że wymaga zmian, reszta nie ma znaczenia
Post automatically merged:

jednocześnie się tym chełpisz i czekasz aż ktoś napisze, że chcemy Cię zobaczyć na kolejnym Gwent Masters.

Nie pisz mi co ja chce a co nie bo mną nie jesteś więc się za mnie nie wypowiadaj i nie.mow.co ja myślę tylko się odnos do tego co jest napisane
 
Last edited:
Ranking jest po prostu na rangach 1 - 30 dodatkiem, bonusem, niepotrzebną zapchajdziurą, ot co. Prosty przykład: zaczynasz na każdej frakcji od MMR 1750, grasz czterema frakcjami po 25 meczy, wszystko przegrywasz - Twój bilans to 0 - 100, a Twój MMR to 4 x bazowy mmr (1750) czyli 7000. Druga osoba gra jedną frakcją, wygrywa 100 meczy, bez porażki - bilans 100 - 0. Jej MMR to będzie jakieś 2650, bo za 3 frakcje dostanie 0 mmr. Wg tego bibelotu zwanego rankingiem gość 7000 > 2650, według wszelkiej logiki i stanu rzeczywistego jest zupełnie odwrotnie. Dlatego niemalże nikt nie traktuje tego rankingu poważnie i nie chodzi o to, że on wymaga zmian - po prostu do pro ranku, jak ktoś chce wbijać mmr to jedzie jedną, dwoma frakcjami i tyle, nigdy nie będzie taka osoba miała mmr wyższego od kogoś, kto nawet zrobi bilans 0-100 ale na 4 frakcjach. Pomijam, że jakaś pula najwyższych miejsc w pro ranku z pro ranku nie wypada po resecie sezonu, ale już nie pamiętam jaka to jest liczba.
Tak czy siak, tak jak dosłownie wszyscy poprzednicy mówili, ranking na rangach 1-30 nie ma znaczenia i na tym w sumie po pierwszych 3 - 4 wiadomościach w temacie powinno się zakończyć.
 
To ja się również powtórzę - dajcie mu się nacieszyć byciem najlepszym gwinciarzem świata zazdrośnicy!
A tak na poważnie to ranking był tu tłumaczony tyle razy i przez tyle osób, ze nawet nie chce mi się wracać i liczyć. Najlepiej by było już zamknąć ten wątek.
 
Myślałem że nic mnie już nie zdziwi jeśli chodzi o ten chory ranking w gwincie ale jednak dzisiaj wszelkie granice absurdu zostały przekroczone - na drugim miejscu jest gość, który ma 8 wygranych i 96 (Tak, słownie dziewięćdziesiąt sześć!) przegranych. Lol. Szczerze to chyba bardziej trzeba się postarać żeby przegrac 96 razy na 104 gry, niż być na podium w rankingu. Absurdu goni absurd
Screenshot_20220406-110111_Gwent.jpg
 
A ode mnie gratulacje Janku. Myślę że ten bilans pokazuje że potrafisz grać na niezłym poziomie i to tyle...

Czy trzeba zmienić zasady rankingu poza pro? Nie wiem, może i warto żeby Redzi pomyśleli nad tym. W becie jakby nie patrzeć ludziom bardziej zależało na tych punktach rankingowych.
 
Last edited:
W becie mieliśmy nagrody za konkretne rangi od razu po ich wbiciu + dodatkową nagrodę na koniec sezonu za nasz najlepszy wynik. Dodatkowo bibeloty były również uzależnione od osiągniętej rangi, nie zaś od odblokowania ich w drzewkach sezonowych.
 
@Jan_Szybawski_KRK
Osobiście proponuje abyś następnym razem jak najszybciej wbił do pro rank i tam sobie pograł. Wtedy będziesz miał porównanie jak działają te dwa systemy rankingowe.
 
@DeckCard_Cain Myślę że nawet bez dodatkowego nagradzania ten stary system punktowy byłby bardziej mobilizujacy aczkolwiek on też nie był jakiś super.
 

Lexor

Forum veteran
Wtedy będziesz miał porównanie jak działają te dwa systemy rankingowe.
Nie ma dwóch osobnych systemów rankingowych: czy w r0 czy poniżej, to panujące zasady są takie same.
Różnica tkwi w graczach: poniżej r0 mają wywalone na granie czterema frakcjami.
 
Top Bottom