Raymond - problem

+
Raymond - problem

Witam,Mam problem z ruszeniem na przód w grze. Złapał mnie posłaniec i powiedział żebym zgłosił się do Raymonda (jest to już pod koniec zadania "Tajemnice Wyzimy". Idę więc do niego i ten mi mówi że muszę mu zapłacić 200 orenów. Niestety po tej kwestii nie pojawia się u niego żadna kwestia dialogowa oprócz "Bywaj" (no i mogę medytować). Wszystkie inne zadania już praktycznie porozwiązywałem. Oczyściłem wszystkich z zarzutów, znalazłem ciało prawdziwego Raymonda na cmentarzu i rozmawiałem z Kalksteinem (powiedział że muszę zwabić detektywa na bagna). Mam nadzieję, że da się ten problem jakoś rozwiązać bo nie chce mi się przechodzić gry od początku. Mam najnowszego patcha. Z góry dzięki za pomoc.
 

garram

Forum veteran
Zarejestruj grę i wyślij mi skompresowany save na maila to jutro od rana będziesz mógł się cieszyć dalszą grą.
 
Już rozwiązałem swój problem. Wczytałem jeden z wcześniejszych savów, jeszcze przed imprezą u Shani a zaraz po tym chłopcu-posłańcu. Od razu poszedłem do Raymonda i o dziwo wszystko było w porządku. Czyli wychodzi na to, że sprawę z Raymondem trzeba załatwić przed przyjęciem u Shani. Dzięki za pomoc :)
 
Miałem podobny problem, zachodziłem do Raymonda a ten prosił mnie o 200 orenów ale nie było możliwości zapłacenia mu. Rozwiązanie było banalnie proste, nie przeprowadziłem rozmowy z posłańcem, wyszedłem z jego domu i od razu napadł mnie mały chłopiec, wszedłem powrotem i było już ok.:)
 
mam dokladnie ten sam problem - rodzial praktycznie skonczony, nie moge tylko zaplacic Raymondowi 200 orenow. Cialo znalazlem, wszystkich uniewinnilem, przeczytalem ksiazke o medycynie sadowej, bylem na imprezie u Shani. Zabilem Golema. czy jest tu ktos, kto moglby mi naprawic save'a? pozdrawiam
 
Witam Wszystkich Otóż spotkałem się z tym samym problemem co koledzy i pomimo licznych prób kontynuacji gry niestety nie mogę tego uczynić, w związku z czym chciałbym prosić o pomoc. Zastanawiam się czy owa sytuacja ma może związek z niepomyślnie wykonanym zadaniem na bagnach "Daleko od domu" które nadal pozostawiło czerwone pkt na mapie, podobnie jest z cmentarzyskiem golemów pomimo już zdobycia sefiry. Może mógłby ktoś mi opisać jak naprawić ten błąd lub pomoc w jakiś inny sposób.Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
Jeżeli Chodzi o Save'y To Ja Mam Najlepsze...Jak by ktoś chciał to Wysyłać wiadomości na E-Mail'a:alpejczyk98@gmail.com...Pozdrawiam Wiedźmin_Vesemir
 
Top Bottom