RayTracing potrzebny i wskazany

+

smixa

Forum regular
dajcie chłopaki troszkę tych całych Rej Tresingów o,których głośno jest wśród gejmerskiego community po zapowiedzi nowych graficznych od nvidi.Wszyscy teraz o tym mówią,bo tak patrze i myślę i rozmyślam Cyberpunk 2077 to gra uniwersum aby czerpać garściami z tej technologi .Pomyślcie jak bardzo można podnieśc imersje u gracza bawiąc się RT i samym oświetleniem odbijające się wszędobylskie neony ledy od powierzchni ulicy zalanej deszczem w blasku księżycowej nocy :p

niech to wszystko się błyszczy świeci odbija światło z wszystkich stron stanie się organiczne tętniące życiem można pójść w kierunku Battlefield 5
battlefield-v-nvidia-rtx-ray-tracing-screenshot-002-2060x1159.jpg


albo olać RT

Screenshot_2018-08-27 Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough - YouTube.jpg



zapowiedzenie wprowadzenia tej technologi do Cyberpunk 2077 oznacza automatyczne +10 do hajpu na skali hajpometru
 
Last edited:
zapowiedzenie wprowadzenia tej technologi do Cyberpunk 2077 oznacza automatyczne +10 do hajpu na skali hajpometru

I na dzisiaj minus 15 tysięcy w kieszeni, żeby to jakoś sensownie działało... Ja jestem w stanie doskonale się bez tego obejść.
 
dajcie chłopaki troszkę tych całych Rej Tresingów o,których głośno jest wśród gejmerskiego community po zapowiedzi nowych graficznych od nvidi.Wszyscy teraz o tym mówią
A to nie jest przypadkiem tak, że owszem, wszyscy mówią, heheszkują i tworzą memy, ale głównie o tym, jak przesadnie marketingowo napompowana jest ta technologia? Że nVidia robi skok na kasę, próbując usilnie wszystkich przekonać o jej niezbędności, żeby kupili nowe karty za chore ceny, podczas gdy poza RT dają one wzrost wydajności o około 20%?

Nie mam nic preciwko RT jako takiemu, ale na pewno nie kupię nowej karty za tysiące cebulionów tylko dla tej technologii. Jeśli REDzi zdecydują się ją zastosować jako opcjonalne ustawienie - to super. Natomiast o wiele bardziej zależy mi na dopracowaniu przez nich innych aspektów gry.
 

smixa

Forum regular
ok topic można zamknąć RT confirmed w cyberpunk 2077 wystarczyło zajrzeć na zagraniczne portale


cyberpunk2077_rtx.png




to kiedy następny pokaz Cyberpunk 2077 tylko tym razem z zaimplementowanym RT 2019?



PS.kto heheszkuje i tworzy memy aka cisne ,,beke,, z RayTracing? podejrzewam,że właściciele przestarzałych GPU,którym skacze gula to,że ty i inni tobie podobni nie będą korzystać z tej technologi,bo za droga kosztuje dużo cebulionów gadka szmatka marketing etc... obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg
 
@smixa stonuj swoją wypowiedź. Oceniaj technologię, a nie użytkowników.

Według mnie RT jest w tej chwili niepotrzebny. Z dotychczasowych informacji wynika, że "piekielnie" silne RTXy nie są w stanie podołać tej technologii w zadowalającym, płynnym stopniu. Dodatkowo osobiście nie widzę wymiernych graficznych korzyści, których można by się było spodziewać, patrząc na zużycie mocy obliczeniowej oraz cenę. Dotychczasowe, udające RT, technologie używane w grach są według mnie wystarczającym rozwiązaniem. Być może do czasu premiery CP rozwinie się to w takim stopniu, że będzie działać płynnie i dawać wizualnego kopa grze, ale jeśli pozostanie to w obecnym stadium, to na pewno będzie to przełącznik, który dezaktywuję, o ile znajdzie się w grze.
 

smixa

Forum regular
wiedziałem,że RayTracing prędzej czy później zostanie oficjalnie ogłoszony to była kwestia czasu


Nvidia od wielu lat współpracuje z CDPR już od czasów Assasin of kings pożniej HairWorks w W3 teraz czas na Cyberpunk można powiedzieć,że partner strategiczny i kluczowy
 
Ta...

Wszyscy jednak pamiętamy jak wyglądał filmik z możliwościami narzędzi od nVidia (w W3), a jak wyszło w ostatecznym rozrachunku.


Oby tutaj tak nie było.
 
Ta...

Wszyscy jednak pamiętamy jak wyglądał filmik z możliwościami narzędzi od nVidia (w W3), a jak wyszło w ostatecznym rozrachunku.


Oby tutaj tak nie było.
Tym bardziej, że na te same konsole gra idzie :p
 
Top Bottom