Recepta na Kota

+
Recepta na Kota

Ktoś pamięta gdzie znajdę zwój aby nauczyć się przyrządzać eliksir Kot? Będę kończyć II rozdział pomału, potrzebuje przeszukać kryptę i zdałam sobie własnie sprawę że nie mam tego jeszcze opanowanego:) Ktoś pamięta/pomoże?
 
Geralt automatycznie dostaje Zwój Jaskółki po przejściu prologu, stamtąd właśnie można się nauczyć recepty na eliksir Kot.
 
Hmm, to chyba mam jakiś błąd w takim razie, bo po przeczytaniu zwoju jaskółki nie wyświetliło mi receptury na Kota. Dziękuję za odpowiedź.
 
Możesz wykonać eliksir na ślepo (tzn. w momencie, kiedy Geralt nie posiada receptury). Sprawdź sobie w necie, jaki jest skład kota, potem ręcznie dodaj składniki w menu alchemii. W ekwipunku pojawi ci się eliksir oznaczony jako "nieznany". Po jego wypiciu receptura zostanie dodana do dziennika.

Ale w sumie to oszukiwanie :D
 
A jeśli nie sprawdzając w necie udałoby mi się stworzyć Kota to też oszustwo? :D albo jak ktoś grał w to tyle razy że zna te receptury na pamięć? :D (druga możliwość to tylko hipotetycznie pytam, bo nie grałam tyle razy bo znać na pamięć receptury :D )
 
Kwestia osobistego podejścia. Na przykład ja nie lubię w ten sposób robić, ale co kto woli ;)

Aha, u sprzedawców można kupić różne receptury, aczkolwiek nie pamiętam, czy zwoje fabularne po ich "odblokowaniu" też są dostępne do zakupu.
 
Jeśli zrobisz kilka eliksirów na ślepo i zapiszesz grę, to trudno nazwać to oszustwem. :p Ja tak za pierwszym razem robiłem perfumy, ponieważ nie znalazłem receptury.
 
Top Bottom