Receptury

+
Receptury

Witajcie; Po paru latach powróciłem do gry i jestem już po podstawce i dodatkach. I tu pojawia się problem. Zwiedziłem wszystko, wszystko przeszukiwałem i znalazłem mnóstwo receptur na bomby, odwary itp ale większość jest porozrzucana po terenach z Serc a nawet w Toussaint.
Nie znalazłem: Ulepszona bomba dwimerytowa, Gwiazda Tańcząca, Kartacz, Wyśmienity Kartacz, Wyśmienita Czarna Krew i Wyśmienity Kot.
Grając w podstawkę gdy nie wyszło Serca z Kamienia dało się odnaleźć wszystkie receptury.
Czy dało by się to naprawić i znajdować te receptury z podstawki tylko na terenach podstawki?
 
Zainstaluj gołą podstawkę, bez dodatków. SzK i KiW doinstaluj sobie, jak już skończysz podstawkę, ewentualnie tuż przed Wyspą Mgieł.
 
DanCze;n10959236 said:
Nie znalazłem: Ulepszona bomba dwimerytowa, Gwiazda Tańcząca, Kartacz, Wyśmienity Kartacz, Wyśmienita Czarna Krew i Wyśmienity Kot.
Niemożliwym jest, że nie znalazłeś tylu receptur. Grając bezpośrednio przed wyjściem dodatku "Krew i Wino" nie znalazłem tylko jednej receptury.
DanCze;n10959236 said:
ale większość jest porozrzucana po terenach z Serc a nawet w Toussaint.
Jeżeli najpierw przechodziłeś podstawkę i dokładnie eksplorowałeś świat, praktycznie wszystkie receptury powinieneś znaleźć.
DanCze;n10959236 said:
Grając w podstawkę gdy nie wyszło Serca z Kamienia dało się odnaleźć wszystkie receptury.
Można tak powiedzieć, twórcy musieli to wszystko upchać w podstawce.
DanCze;n10959236 said:
Czy dało by się to naprawić i znajdować te receptury z podstawki tylko na terenach podstawki?
Wątpię, iż weryfikacja plików na tym etapie coś zmieni. Pamiętam jak miałem wyżej wymieniony problem ze znalezieniem jednej receptury. Przeszukaj wszystkich alchemików w Toussaint, mi to pomogło. Chyba wiesz, że receptury można kupować u alchemików w całym wiedźmińskim świecie.
PS: Ewentualnie możesz wgrać moda na konsolę i przywołać brakujące receptury za pomocą kodów.
 
Top Bottom