Red engine 3

+
Mamy prawo wyrażać swoje zdanie i przemyślenia nawet jeśli nie są trafne, prawda? Chyba, ze nie możemy i musimy mieć 100% pewność albo być profesorem na Uniwersytecie aby się wypowiedzieć.

PS. To jest sugestia, nie obrażam, nie przeklinam, nie wyzywam, nie ubliżam. Ale jak musicie to usnucie posta tak jak kilka poprzednich. W końcu wolność słowa.
 
Arraqnz said:
Mamy prawo wyrażać swoje zdanie i przemyślenia nawet jeśli nie są trafne, prawda? Chyba, ze nie możemy i musimy mieć 100% pewność albo być profesorem na Uniwersytecie aby się wypowiedzieć.

PS. To jest sugestia, nie obrażam, nie przeklinam, nie wyzywam, nie ubliżam. Ale jak musicie to usnucie posta tak jak kilka poprzednich. W końcu wolność słowa.
Arraqnz, jeśli masz jakieś wątpliwości co do wypowiedzi / decyzji moderatora, należy je rozstrzygać via PW. Między innymi dlatego, żeby uniknąć kasowania postów.
 
Akurat maluch na chodzie to jest powód do chwalenia się.
Jest subtelna różnica między wolnością wypowiedzi, a przymusem wypowiedzi. I jak widać po ostatnich wyczynach różnych profesorów, tytuł nie chroni przed głupotą.

@down
Cyberpunk przykładowo. O innych grach na tym silniku nic nie wiadomo. Ale zapewne w planach redów jest sprzedawanie licencji.
 
Jak już stoimy nad ekshumowanym truchłem (mam na myśli temat, a nie omawiany silnik gry ), to korzystając z okazji rzucę nurtującym mnie problemem: Ktoś wie może, czy na RE3 można będzie opierać inne gry - również nie-RPG? Ciekaw jestem ścigałki zrobionej na tym silniku, jakiegoś FPS-a, a nawet RTS-a. Przecież na Techlandowym Chrome Engine był za równo FPS Chrome, jak i ścigałka Expand Rallye.
 
mbwrobel said:
Jak już stoimy nad ekshumowanym truchłem (mam na myśli temat, a nie omawiany silnik gry />/> ), to korzystając z okazji rzucę nurtującym mnie problemem: Ktoś wie może, czy na RE3 można będzie opierać inne gry - również nie-RPG? Ciekaw jestem ścigałki zrobionej na tym silniku, jakiegoś FPS-a, a nawet RTS-a. Przecież na Techlandowym Chrome Engine był za równo FPS Chrome, jak i ścigałka Expand Rallye.
to zależy od gier . Red enigne jest do gier rpg i fabularnych , bardzo by się nadawał do zrobienia np. gangsterskiej gry rpg ( nie mylić z gta !) bo taka gra jeszcze nie powstała i nie ukrywam , że to jest moje marzenie taka gra . Taki off-topic he :)/>
 
Dziwna myśl, to ci przyznam :p... FPS's dało by chyba zrobić, może nawet jakimś cudem w udostępnionych w przyszłości narzędziach. Wyścigi teeeż by sie dało, redzi ostatnio mówili o tym jak ich silnik traktuje przedmioty zrobione z drewna, metalu itd, wiec jakas tam w miare sensowny system jazdy chyba by sie wymąciło ... a co do RTS'a to raczej powątpiewam :p
 
Jak na razie to wiadomo że na RedEngine3 będzie Cyberpunk. Swoją drogą, ciekawe, czy więcej będzie miał z RPG, czy z FPS-a...
 
Skoro na silniku Battlefielda 4 da się zrobić Dragon Age 3 to czemu by na silniku Wiedźmina 3 nie miała powstać jakaś strzelanka? Wszystko się da.
 
Moim zdaniem na RE3 da się zrobić każdą grę. Tylko, że aby tego dokonać trzeba najpierw stworzyć narzędzia. Frostbite od Battlefield'a jest silnikiem uniwersalnym. Ma praktycznie nieograniczone możliwości. W RE3 nie ma bardzo wielu rozwiązań; takich jak: system balistyki, system jazdy np. samochodem, system osłon itd. Na ten moment nie ma mowy o strzelaniu, samochodem nie pojeździsz, nie schowasz się za zasłoną itd. Oczywiście do CP2077 pewnie te narzędzia zostaną stworzone, ale to raczej odległa przyszłość.
 

Guest 3669645

Guest
Da się, tylko po co? Wygodniej, lepiej i szybciej pracuje sie na silniku dostosowanym do konkretnego gatunku. Gdyby REDzi nie zmodernizowali RED engine na RE3, to pewnie czekalibyśmy na W3 rok dłużej.
 
Dani piszesz że nie ma mowy o strzelaniu, a z tego co wiem w Cyberpunk 2077 będą normalnie bronie i będzie się strzelało.
 
Sneky said:
Dani piszesz że nie ma mowy o strzelaniu, a z tego co wiem w Cyberpunk 2077 będą normalnie bronie i będzie się strzelało.

Przeczytaj pierwsze dwa zdania jego wypowiedzi. :)
 
Podejrzewam, że te elementy już są tworzone, takie rzeczy to chyba robi się na etapie pre-produkcji. Jeśli chodzi o licencjonowanie silnika, to Redzi mają to w planach. Z wypowiedzi prezesa Kicińskiego wynika, że będzie to jednak dopiero po premierze W3.
 
Co do silnika dla CyberPunk 2077. Super wypada wykorzystany w "The Division" o nazwie Snow Drop.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=njfj6KwEAfg[/media]


Trzeba przyznać, że radzi sobie dobrze np. w kwestii przestrzelonych szyb ;)
 
Co do silnika dla CyberPunk 2077. Super wypada wykorzystany w "The Division" o nazwie Snow Drop.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=njfj6KwEAfg[/media]


Trzeba przyznać, że radzi sobie dobrze np. w kwestii przestrzelonych szyb ;)
 
Przestrzeliwanie szyb wygląda identico, zaręczam :) postrzeliny w karoserii samochodu mają wypukłości lub wgniecenia, w zależności skąd leciał pocisk. Rozlatujący się beton (w osłonach). Rozlatujące się od pocisków "światła" radiowozu :) serio, dobrze to wygląda, Redzi mogą to jak najbardziej wykorzystać. Trzeba poświęcić masę czasu by przyjrzeć się jak zachowują się w rzeczywistości materiały rażące pociskami. I wiernie to odwzorować.
 
O, kurka. Zaczynam rozważać zakup pierwszej w życiu gry nieposiadającej singla. I to od Ubisoftu - mojego znienawidzonego wydawcy.
 
Top Bottom