REDFlame Interactive ogłosiło wydanie przygody "Deception" do Wiedźmina

+
REDFlame Interactive ogłosiło wydanie przygody "Deception" do Wiedźmina

Jest nam miło ogłosić, że twórcy nadchodzącej wielkimi krokami przygody "Strands of Destiny", REDFlame Interactive, są bliscy wydania moda "Deception", pierwszej przygody stworzonej do gry Wiedźmin przy wykorzystaniu edytora przygód D'jinni. Akcja "Deception" ma miejsce w miasteczku Carreas - oprócz stworzonego podstaw miasta, mod wprowadza całkowicie nową fabułę, nową grafikę czy nawet nowe bronie (noże do rzucania)! Więcej informacji można znaleźć na stronie REDFlame Interactive. Ponadto nie zapominajcie o naszym konkursie w Szkole Wiedźmińskiej!
 
Fajnie , fajnie. ;D Czekamy na przygodę z niecierpliwością.Zapowiada się świetnie.
 
No, no ;D Z pewnością jest na co czekać! Mam nadzieję, że nie za długo. Wejdźcie na tą stronę i zobaczcie concept arty. Mahakam, góra Carbon... ;D
 
No wkoncu coś się dzieje... Ale... Noże do rzucania? może jeszcze Oriony dadzą? ^^
 
Po obejrzeniu concept artów muszę stwierdzić że zapowiada się fajny modzik. PS: Mogli by dać jeszcze konia dla Wieśka, bo mi go brakuje :( a fajnie było by sobie pojeździć.
 
Prometeusz18, pytasz o to już kolejny raz i nie docierają do Ciebie tłumaczenie, że razem z ER. Warn za spam, a jest to już trzeci, więc otrzymujesz tygodniowego bana.
 
nie ukrywam ze wielkie nadzieje ulokowalem w ich produkcji. i doczekac sie juz nie moge az odpale Deception
 
Brzmi bardzo ciekawie!Fajnie, że coś się dzieje, już myślałem, że nic z tego Djinniego nie będzie a tu taka produkcja ;)Dobrze, że na wakacje, będzie czas na grę :D
 
DReJK said:
Bedzie po polsku?
Będzie, ale nagrania będą jedynie po angielsku.A jeśli chodzi o rysunki koncepcyjne: w przemożnej większości dotyczą one "Nici Przeznaczenia". "Deception" jest niezależnym modem, który ma zapewnić kilka godzin rozrywki.
 
Top Bottom