REDkit – Beta wciąż trwa

+
Virisken said:
Tak, czuję się spełniony po tym jednym zdaniu :p
Wspaniale! Wiedz zatem, niespodziewany przybyszu, że trud Twój nie poszedł na marne. Zdjęcia (a właściwie linki) już krążą w sieci, o co postarałem się m.in. ja. ;)

Nawiasem dodam, że ja też jestem na tym filmie, ale niestety robię tylko za publikę :p
Niech zgadnę. Jesteś tym gościem w szaro-żółtym swetrze? ;)
 
Nom było nie było, zaczął się ostatni miesiąc pierwszego kwartału 2013.
 
Jeżeli zwrócisz się osobiście do pana, który wykonuje te miecze, to pewnie jest szansa. Ale cena pewno bedzie dość wysoka.
 
metkat said:
Jeżeli zwrócisz się osobiście do pana, który wykonuje te miecze, to pewnie jest szansa. Ale cena pewno bedzie dość wysoka.


Już zacznę zbierać:D ale serio byłoby ekstra jakby można było zrobić większy nakład takich mieczy -jak Wilczy Pazur z Gry o Tron albo Narsil z Władcy Pierścieni... ech myślę ze nie tylko ja byłbym chętny:)
 
Nie wiem czy jest to screen z "może" przyszłego filmiku Bagińskiego czy też zwykłe zdjęcie, ale zauważyłem dzisiaj, że głowica tego (powiedzmy) miecza jest bardzo podobna do Addan Deith - Miecza Aramila, jednego z jeźdźców Dzikiego Gonu który schronił się później w podziemiach Loc Muinne.
Może być to ciekawe nawiązanie do Wiedźmina 3. Jak sądzicie ?
 
Men1111111 said:
Nie wiem czy jest to screen z "może" przyszłego filmiku Bagińskiego czy też zwykłe zdjęcie, ale zauważyłem dzisiaj, że głowica tego (powiedzmy) miecza jest bardzo podobna do Addan Deith - Miecza Aramila, jednego z jeźdźców Dzikiego Gonu który schronił się później w podziemiach Loc Muinne.
Może być to ciekawe nawiązanie do Wiedźmina 3. Jak sądzicie ?
A całą dyskusję czytał? Nie, to przeczyta.
 
ser-ekxD said:
A całą dyskusję czytał? Nie, to przeczyta.
 
Top Bottom