REDkit – Beta wciąż trwa

+
Patrzę na ten filmik i tym bardziej nie mogę zrozumieć zmarnowanego potencjału III aktu. O tunelowych lokacjach w całej grze już nie wspomnę...
 
Po prostu wielkie WOW ta lokacja jest przeogromna i przepiękna. Widać że Redkit ma ogromne możliwości ;) Jestem pod wielkim wrażeniem ;)
 
zuber1906 said:
Po prostu wielkie WOW /> ta lokacja jest przeogromna /> i przepiękna. Widać że Redkit ma ogromne możliwości ;)/> Jestem pod wielkim wrażeniem ;)/>

Mega ten filmik! Jest tak duża ta lokacja jak chyba cały W2 :p Pokazuje wszystko czego zabrakło według mnie niestety drugiej części. Dobrze że się zachował ten link oby więcej takich filmików! Jeszcze raz mega!
 
Czy te oświetlenie nie wygląda trochę jak te z wersji na xbox'a 360? Jakieś takie dziwne

Ciekawi mnie też, czy w tym narzędziu będzie możliwość ustawiania wczytywań fragmentów lokacji?
Bo jak zauważyłem na tym wyciekłym materiale - nie ma wczytywań fragmentów lokacji, co może przejawiać się niską płynnością gry.
 
Jak nazywa się muzyka, której odtwarzanie rozpoczyna się w minucie 4.07? Nie mam przy sobie płyty z soundtrackiem, a ciekawie to brzmi ;)
 
Tylko serce boli, że pomimo tak gigandycznych możliwośći edytora tyle pięknych lokacji i przygód pozostanie niemych... Redzi przy okazji prac nad W3 powinni nagrać dialogi do najlpeszych przygód i wydać je w postaci patcha.
 
janisz86 said:
Tylko serce boli, że pomimo tak gigandycznych możliwośći edytora tyle pięknych lokacji i przygód pozostanie niemych... Redzi przy okazji prac nad W3 powinni nagrać dialogi do najlpeszych przygód i wydać je w postaci patcha.

Udźwiękowienie przygód w czterech krokach - poradnik by SMiki55

  1. Nagrywasz samemu poszczególne dialogi.
  2. W darmowym programie do obróbki audio bawisz się wskaźnikami, usuwając barwę głosu i takie tam.
  3. Uzyskujesz zajefajny, naturalnie brzmiący efekt lektora.
  4. Dajesz SMikiemu orena :p/>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Pomysł jest oparty na twórczości SMikiego. Wszelkie inne znaki towarowe, nazwy i logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do swoich prawowitych właścicieli.
 
I tym sposobem wszystkie głosy postaci będą sztuczne jak nie wiem ;) Lepiej zrobić tak jak z "w potrzasku" i będzie pięknie ;)
 
SMiki55 said:
A filmik już się ściąga, w dwóch rozdzielczościach jednocześnie ;)

Jak wam udaje się ściągnąć ten filmik na kompa? Mi mimo wielokrotnych prób pokazuje błąd, że film nie jest dostępny (YouTube Downloader).

Kurde, nieopatrznie zamknąłem stronę, a teraz po ponownym otwarciu z linka z poprzedniej strony wyświetla się tylko informacja przepraszamy za usterki :(. Ktoś ma może działającą wersję, bo nie udało mi się go obejrzeć do końca :(/>.
 

username_2085444

Guest
Posiłkując się wypowiedziami z forum - skoro można zrobić gigantyczne lokacje w redkit w sposób fanowski, to duża grupa moderów mogłaby odtworzyć całą lokacje królestw północy i wydać jako fanowski sequel. Mam baaaardzo wielką ochotę szwędać się na płotce od wsi do wsi i wypełniać losowo generowane zlecenia na potwory...
 
Na płotce to raczej nie wykonalne no i taka ogromna lokacja raczej by nie pośmigała na przeciętnym kompie hehe ;) jak już to pasowało by takie królestwa podzielić na kilkanaście lokacji. No i heh ile to by to czasu zajęło stworzenie czegoś takiego
 
No tak w sumie pierwszy AC miał wielkie lokacje ale sądzę ze jednak dużo mniejsze niż odzwierciedlenie całych królestw północy No i heh redkit robi przepiękne i szczegółowe lokacje co jednak jeszcze bardziej znacząco obciąża.
 
SMiki55 said:
Wszelkie prawa zastrzeżone. Pomysł jest oparty na twórczości SMikiego.
Pomysł jest ciekawy, trzeba będzie kiedyś spróbować:) Dla jasności, bo nie jestem pewny, czy wszyscy odbiorą zacytowany fragment jako żart – prawo autorskie nie chroni pomysłów, a tylko sposób ich wyrażenia w utworze. To jedna z naczelnych zasad:)
 


A to tutaj było? ; )

A poza tym możecie sobie obejrzeć ultra małe miniaturki tutaj http://i.ytimg.com/vi/54_9uwt1UNk/1.jpg, wystarczy na końcu zmienić numerek od 1-3.

Howhigh said:
Jak niewykonalne. A pierwszego AC pamiętasz?
Toć świat Wiedźmina jest co najmniej wielkości Europy, a ja myślę, że nawet większy. Pierwszy AC miał pierdółkę, a nie duży świat.
 
Top Bottom