REDkit – Beta wciąż trwa

+
Gower said:
Pomysł jest ciekawy, trzeba będzie kiedyś spróbować:)/> Dla jasności, bo nie jestem pewny, czy wszyscy odbiorą zacytowany fragment jako żart – prawo autorskie nie chroni pomysłów, a tylko sposób ich wyrażenia w utworze. To jedna z naczelnych zasad:)

Oczywiście, że to żart. Kto chce, niech robi. Efekt nie jest tak nienaturalny jak w IVONie, a jak ktoś jest dobry, to brzmi jak prawdziwy, filmowy lektor.
 
Ktoś, kto wymyślił te leśne bagna skąpane we mgle i towarzyszące im samotne drzewo jest geniuszem. Boże jak mi brakowało takich lokacji w W2. Mógłbym tam zabijać utopce tygodniami.

 
Wallace said:
Ech, żeby jeszcze poracowali nad optymalizacją. Bo bez ubersamplignu to już nie to samo.

Uber i tak chyba niewiele daje :)/> Ja gram na ultra i porównywałem uber z ultra i prawie bez różnicy :)/>
 
Jak patrzę na potencjał tego silnika oraz edytora przygód, to jedynym rozsądnym wytłumaczeniem czemu W2 wygląda, jak wygląda (tzn. dość małe, tunelowe mapy, krótki akt 3) jest brak czasu. Redzi chyba większośc uwagi poświęcili tworzeniu silnika gry, a później juz ich goniły terminy. Wybaczcie, ale innego wytłuaczenia nie widzę.
 
Weźcie mi tutaj o ubersamplignu nawet nie gadajcie. Ja Wiedźmina 2 ledwie mogę odpalić (aby grać w miarę komfortowo), a wy tutaj o takich nowościach technologicznych zarzynających praktycznie każdy obecny sprzęt (no może poza komputerem bassiuni ).

Ja liczę, że kolejne produkcje RED'ów będą korzystały chociaż z dobrodziejstw DX 10 (nie wspominając o DX 11), a wówczas już będzie dobrze...
 
janisz86 said:
Jak patrzę na potencjał tego silnika oraz edytora przygód, to jedynym rozsądnym wytłumaczeniem czemu W2 wygląda, jak wygląda (tzn. dość małe, tunelowe mapy, krótki akt 3) jest brak czasu. Redzi chyba większośc uwagi poświęcili tworzeniu silnika gry, a później juz ich goniły terminy. Wybaczcie, ale innego wytłuaczenia nie widzę.

Też tak myślę :)/> Po tym co zobaczyłem w tym filmiku brak czasu to jedyne wytłumaczenie potencjał silnika jest mega można zrobić wszystko :)/> Ta lokacja to coś czego mi brakowało w W2 czyli swoboda możliwość łażenia gdzie się tylko chce to do lasu to na bagna tu jakaś chałupka opuszczona tu to jakiś mały fort ;)/> Wcześniej nie byłem napalony na Redkita jakoś bardzo ale teraz zaczynam być i myśleć co ja sobie wymyślę i zrobię :)/> Nie chcę myśleć jaki będzie W3 :p/>

@IWAN
Trza dorobić i wymienić co nieco :) Sam myślę o zmianie GPU bo na W3 może być mało GTX 460 niestety :(
 
Ja jestem ciekaw czy mozna edytowac oryginalne misje i jakos poprawic obrone Vergen (dodac wiecej enpecow)bo teraz to komicznie wyglada:)
 
Redzi pewnie zrekrutują kogoś sposród tych moderów. A przynajmniej powinni.

janisz86 said:
Ktoś, kto wymyślił te leśne bagna skąpane we mgle i towarzyszące im samotne drzewo jest geniuszem. Boże jak mi brakowało takich lokacji w W2.
W akcie 1 nie odnalazłeś bagien za mostem trolla? Nie było tam wielu utopców - pojawiały się czasem grupkami, ale bandyci się zdarzali dość często.


@ Blady

Więcej NPCów solidnie zarzyna kompa. Obrona Vergen to miejsce, gdzie miałem największe spadki kl/s.
 
Świetną opcją w edytorze byłaby ogólnodostepna baza głosów npc z W2.

@Vojtas

Fakt, były. Ale te są w mojej opinii bardziej klimatyczne:)
 
janisz86 said:
Fakt, były. Ale te są w mojej opinii bardziej klimatyczne:)
Trzeba było pójść nocą. Raz się wystraszyłem, gdy znalazłem wisielca na gałęzi. :) Obejrzałem ten filmik ponownie i muszę z przykrością stwierdzić, że level jest nie mniej tunelowy niż te z W2. Po prostu jest większy, choć oczywiście bardzo fajnie zrobiony.
 
Kasztan666 said:
Lokacja pokazana w filmie bety REDkita jest cudowna, dlaczego? Bo nie ma tam gigantycznych drzew niszczących piękno flotsam.
To wielkie drzewa stały we Flotsam czy w puszczy? I niby w jaki sposób drzewa mogą niszczyć piękno?
 
Na poprzednim forum linkowałam do drzew w którejś z naszych puszcz. Otóż były cholernie wielkie. Mniej więcej, jak te w puszczy koło Flotsam (niechcemisie szukać :p).
 
Kasztan666 said:
Lokacja pokazana w filmie bety REDkita jest cudowna, dlaczego? Bo nie ma tam gigantycznych drzew niszczących piękno flotsam.

Ok, wyraźnie czegoś nie rozumiemy...





Tego typu drzewa (co te spotykane we Flotsam) ISTNIEJĄ w rzeczywistym świecie.
Może nie tak samo wyglądające, ale o bardzo zbliżonych rozmiarach (mam na myśli zarówno obwód jak i wysokość).

Wyraźnie widać, że nigdy nie słyszałeś o mamutowcu czy sekwoi :p ...
 
IwaN said:
A ile zim by ci takie następne rosło ...
Na cholerę mi następne? Jadę, wycinam jedno drzewo i mam opał do końca życia. A i pewnie jeszcze coś by zostało :p
 
Top Bottom