REDkit – Beta wciąż trwa

+
Przyjemne z pożytecznym ;)

 
Witam Panowie. Też jestem tu nowy, HOXEN jestem i miło mi poznać grono fanów Geralta.

Ale odsuńmy to na bok. Jak tak zobaczyłem obrazek to jak chyba większość pomyślałem najpierw: "miecz", ale jak tak trochę poczytałem waszych pomysłów to pomyślałem co to innego może być.

I mój pomysł jest taki że to może być "tuba" z pergaminem odnośnie mutowania w wiedźminów; jedna z tych co skradziono w pierwszej odsłonie Wieśka. A te wilki to może tylko takie wieko od tej tuby.

Co myślicie? Zawsze jakiś pomysł do puli... />
 
Not fair MM360, szkoda, że tylko dla beta testerów. Mam nadzieję, że będzie coś podobnego po wypuszczeniu narzędzi ; )

Dostane coś w związku z tym, że macie zamiar zapowiedzieć Wiedźmina 3 w moje urodziny? : P
 
To (powinien być) wiedźmiński młot bojowy na trole wszelkiej maści i proweniencji ;)
 
Na obrazku jest uchwyt trzepaczki do dywanów. Podczas wiosennego trzepania będzie można przy trzepaku doskonalić swoje techniki bojowe: cięcia, uniki, parady, piruety...

A co do daty 5 lutego, to chyba raczej nie chodzi o premierę REDkit-a. Widział kto narzędzie modderskie z otwartym światem? poza tym na planszy w 2.14 trailera Cyberpunka dało się odczytać:

And yes, it will also be a fully open-world game with an intense story. You can probably guess the game we’re talking about.
A z tego, co mi wiadomo, to REDkit-a nie można będzie raczej zaliczyć do kategorii gier - i to jeszcze z otwartym światem :) .
 
robert70r said:
A to nawet niegłupia myśl jest. Ciekawe jak naprawdę będzie. :)/>/>

Że to je mikrofon? Nie to je amelinium :p

robert70r said:
A z tego, co mi wiadomo, to REDkit-a nie można będzie raczej zaliczyć do kategorii gier - i to jeszcze z otwartym światem :)/> .

Załamałbym się tyle nadziei na W3 a tu klapa Reddkit lub jakaś fanowska przygoda lub rozszerzenie do Wiedźmaka masakra by była wielki zawód oby to był jednak W3 tak wielki jak cała POLSKA :p!
 
Heh, @IwaN - mogli coś takiego do kolekcjonerki dokładać .

Mogliby 5-ego otworzyć preordera. Browara sobie nie kupię, a kolekcjonerkę zamówię - taki jestem!
 
@UP
Aerondight albo Solidny Wiedźmiński Miecz Srebrny. Miniatury mają identyczne, a nie mam sejwów, by sprawdzić organoleptycznie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że towarzyszy mu Gwalhir, na grzbiecie Geralt ma Zbroję Kruka, a screen był zrobiony najprawdopodobniej podczas oblężenia zamku LaValettów (zadanie "Do Świątyni"), to będzie raczej zaimportowany Aerondight.

Tak swoją drogą - strasznie niewygodna musiałaby być taka głowica. Istnieje niebezpieczeństwo zaczepienia nadgarstkiem i te wilcze kły naprawdę mogłyby użytkownikowi żyły poszarpać. Ale wygląda czadersko.
 
RED'zi szykują nową grę.
A będą to szachy. Na zdjęciu widzimy fragment jednej z figur: skoczka zwanego płotką. A że wilki nie pasują? A kto im zabroni?
 
Ja Wam mówię, że to packa na muchy i inne małe istoty latające, stylizowana na Wiedźmiński miecz srebrny z niebieskiego meteorytu.
A hasło reklamowe brzmi "Teraz i Ty możesz być Wiedźminem w swoim domu z nową packą na muchy firmy CD PROJEKT RED". ;)
 
No w sumie by się zgadzało. 99.99% ludzkości uważa muchy za plugastwo, a jak wiadomo wiedźmini eliminowali... plugastwo właśnie. Tak więc wszystko pasuje. :D
 
Top Bottom