REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

+
Szajkers said:
U mnie nadal gdy kliknę Nowa Gra nie ma opcji UserContent.
A zedytowałeś UserContent.ini by w środku wyglądał tak?:
Code:
[Packages]
Mount=Lykaon
 

luks

Forum regular
Szajkers said:
Nie działa, naprawdę.
Rozumiem, że masz patcha 3.4 (czyli w Launcherze masz opcje "Mody" i "Uruchom REDkit"). Jeśli tak, posprawdzaj dobrze ścieżki:

Ma być tak jak na zrzucie.
 
luk47 said:
Rozumiem, że masz patcha 3.4 (czyli w Launcherze masz opcje "Mody" i "Uruchom REDkit"). Jeśli tak, posprawdzaj dobrze ścieżki:

Ma być tak jak na zrzucie.
Mam dokładnie tak samo i zaznaczam w "User Content Manager" Lykaon a jest tylko zwyczajna gra ;/ Może ma to coś wspólnego z Hotfixem(musiałem go pobrać po patchu 3.4 ;/)
 
wszystko ładnie odpaliłem , ale po tylu meczarniach wszedłem do moda tylko po to by przekonać sie ze gra klatkuje mi jak jasna chol... znaczy strasznie...mój biedny staruszek który klasyczna kampanie śmiga na wysokich bez kilku bejerów niewyrabia i krztusi się porzadnie , mam nadzieje że zapowiedziana optymalizacja pozwoli mi w miare płynnie poeksplorować, na razie pozostało mi obejzreć let's playe..
 
To może mieć coś wspólnego z Hotfixem ? Bo ja musiałem go instalować bo inaczej gra pokazywała błąd.
 
Ściągam to jeszcze raz , ale chyba i tak nie pobawię się tym bo mam średniego kompa . Zobaczymy . przez przypadek się zdublowało szypciu wiesz co masz zrobić ?

to nie ja
nie dość, że nie raportuje, to jeszcze wyskakuje z "szypciem" - przez łeb go :p
sz
 
Ściągnąłem te 5 plików REDkita:

1. 8 168 KB
2. 1 651 989 KB
3. 1 660 157 KB
4. 1 660 157 KB
5. 1 342 688 KB

Tyle powinny ważyć pliki?
 
Wejdź na forum: http://forums.cdprojektred.com/forums/11-Redkit
Na górze, na czarnym pasku "zarejestruj".
Powinno się rozwinąć takie pole, gdzie wpisujesz nick, email i hasło.
Najlepiej zarejestruj się na ten sam email, na którym masz konto tutaj i na forum Cyberpunk.
 
Wszystko pięknie, ślicznie, ale odkąd zainstalowałem RedKit, wysypał mi się kompletnie GeForce Experience. Tuż przed instalką działał, a teraz przy próbie otwarcia jego panelu wyskakuje komunikat "GeForce Experience encountered an error and must close". Zbieg okoliczności?

Jeszcze jedno: pod koniec instalacji chciało się zainstalować jeszcze "coś" (zaznaczona górna opcja w okienku na zakończenie instalacji RedKita), co mi się nie zainstalowało, ponieważ stwierdziło, iż wymaga podniesienia uprawnień (wszystko instalowane w W7 x64 z konta administratora). WTF? Co to było i czy można to jakoś doinstalować?

Jakby było potrzeba: W7 x64 Home Edition, motherboard Gigabyte GA-P35-DS3, Q6600 @ 3GHz (OC ze standardowego 2,4GHz), 4GB RAM @ 800MHz (bez OC), GeForce GTX460 768 MB (bez OC), Chieftec 450W, chłodzenie Pentagram Alpaya (temperatury: płyta 39 st C, procesor 32 st. C, rdzenie 30-35 st. C, podawane przez Everest), HD Seagate ST2000DM001.
 
SQL można doinstalować. W folderze z wiedźminem musisz mieć. Regist czy jakoś tak. Uruchom to jako administrator - PPM -> Uruchom jako Administrator.

Po co korzystasz z tego Experience ?? Więcej z tym problemów niż pożytku.
 
Tak jakoś, z rozpędu. Na podstawie wykrytych ustawień gier orientuję się czy już czas na upgrade , czy jeszcze stare graty dadzą radę .
Dzięki za poradę, zaraz się do niej dostosuję. Oren dla Ciebie.

Ed.:
Doinstalowałem według wskazówek (poszło gładko), ale problemu z GeForce Experience nie naprawiło. RedKit uruchamiał się bezproblemowo nawet bez tego "SQL Redist" (czy jak to zwał). Spróbuję jeszcze przeinstalować ten aplet Nvidii.

Ed. 2:
Reinstalka GF Experience pomogła . Mało tego - nareszcie automatycznie ustawia w Wieśku 2 właściwą, natywną rozdzielczość mojego ekranu: 1440 x 900. To może być zasługa RED-owego patcha 3.4, bo przedmiotowy programik Nvidii miałem zawsze aktualizowany na bieżąco (jak wszystko, zresztą).
 
Top Bottom